Boje v San Reme neutíchajú

I v deň 1b sa na EPT San Remo predstavili hráči z bývalého Česko-Slovenska. Nikomu z nich sa však nepodarilo to, čo v utorok Dagovi. Zo slávnych hráčov sa počas tohto dňa prebojoval do TOP10 napríklad víťaz jedného z turnajov na WSOP 2004 v PL Holdeme - Antonio Esfandiari.

Počas druhého dňa si zahrali ďalší známi hráči ako: Todd Brunson, Daniel Negreanu, Lee Nelson, či Bertrand "ElkY" Grospellier. Ani jednému z nich sa však nedarilo úplne podľa predstáv.

Na začiatku 1b dňa sa odohrala aj partia, kde Marco Traniello si zahral proti Isabelle Mercier. Mercierove kerty boli K-K, ale to po flope J-9-8 nestačilo na oponentove karty Q-10! Počas 1b dňa vypadlo niekoľko favoritov. Okrem iných aj víťaz EPT Praha Arnaud Mattern, či Lee Nelson, Thierry van den Berg, alebo Tony G.

Hráči, ktorí sa zúčastnili 1b dňa boli na jeho konci v TOP10 v nasledovnom poradí:

Billy Argyros – 37,500

Zaujímavou pariou bola tiež partia Lellouche vs. Esfandiari, ktorá sa odohrala počas levelu 9 a blindy boli 400/800, keď  Lellouche zhrabol pot v hodnote 30 000, po flope A-K-2-Q-A. Po riveri totiž Lellouche ukázal neporazitelné karty, na ktoré Esfandiari muckol...

Antonio Esfandiari však určite ešte predvedie veľa zo svojho umenia, nakoľko sa stále pohybuje na špičke poradia. V deň 1b /ako môžete vidieť/ skončil na 8 mieste. Tento hráč skončil už 6-krát na platenej pozícii na WSOP a raz ho dokonca v hre PL Holdem v roku 2004 aj vyhral, za čo zinkasoval 184 000 dolárov! Final Table pri tomto turnaji malo také kvalitné obsadenie, že v ňom nechýbali Phil Hellmuth, či Chris "Jesus" Ferguson. Aj na World Poker Tour vyhral turnaj a dokonca 3-krát sa dopracoval až na final table, čo sú v jeho veku (29 rokov) naozaj slušné úspechy.

Vráťme sa však do San Rema. Po 1a a 1b dňoch je poradie na prvých miestach nasledovné: