888 poker exchange rate €:$

Diskusia k herni 888 poker

Re: 888 poker exchange rate €:$

Odoslaťod Zeltzn 27 Apr 2013 21:01

Na PS.com už som hral a vyclearoval som tam nejaký ten bonus :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: 888 poker exchange rate €:$

Odoslaťod nabokow 27 Apr 2013 22:50

na NL50 si este stihnes spravit supernovu ;)

btw, mozem vediet dovod odchodu z ipokru? teraz si bol aj v tom vacsom poole ak si bol na paddy teda

Full Tilt pripravuje black card a aj traffic sa stabilizoval, este by si stihal aj VIP amnesty do konca mesiaca ;)
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: 888 poker exchange rate €:$

Odoslaťod Zeltzn 28 Apr 2013 09:57

Bol som, ale table-selekcia stála za hovno. Trilion 30-50bb stolov,anonymous stolov a fakt málo hrateľných stolov. Nepáčil sa mi soft a traffic mi nevyhovoval. Niekedy som tam prišiel a čakal pol hodinu na to, aby som si otvoril pár stolov s 4 regmi a jednou rybou..
Na FTP už mám niečo odohraté a mám tam aj založený acc, takže budem musieť počkať do tej polovice júna, kedy si budem môcť konečne vybrať :)

EDIT: Akurát pozerám, koľko hands approximately je treba odohrať na NL50,aby som získal supernovu a je to 450k .. to by som musel byť veľký frajer, aby som to dal :D možno keby som začal od začiatku roka a hral tam fakt celý rok, tak by sa to možno ešte aj dalo. Predsalen je rozdiel nahrať 450k rúk za polrok a za rok ;) Na to sa možno budem sústrediť od začiatku roku 2014. Keby som dovtedy makal a dostal sa na NL100, tak by to bolo oveľa reálnejšie :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: 888 poker exchange rate €:$

Odoslaťod sudden 28 Apr 2013 15:28

PS.com je podla mna najlogickejsia moznost teraz, platinu by si mohol davat takze nejaky rakeback tam budes mat + treba pocitat aj s tym, ze na PS je o 10% nizsi rake ako na ostatnych sites takze ten nizsi rakeback nie je az taky problem. Dobry traffic je tam nonstop na nizsich limitoch a pri dobrej tableselekcii sa tam musi dat slusne zarabat.

PS.fr sa mi nezda ako moc dobry ked je tam taky vysoky rake + nejako uzasne soft to nebude lebo tam maju celkom easy pristup aj regovia z ostatnych krajin.

O 888 som uvazoval tiez kedze by to stale mal byt najvacsi rybnik, ale zase to nie je moc doveryhodna herna. Ked uz tak by som tam drzal asi len nejake nevyhnutne minimum penazi na limit, ktory by som hral.
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: 888 poker exchange rate €:$

Odoslaťod Zeltzn 28 Apr 2013 17:40

sudden napísal:O 888 som uvazoval tiez kedze by to stale mal byt najvacsi rybnik, ale zase to nie je moc doveryhodna herna. Ked uz tak by som tam drzal asi len nejake nevyhnutne minimum penazi na limit, ktory by som hral.


preco? je to az taka zla herna? :D
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22


Re: 888 poker exchange rate €:$

Odoslaťod Zeltzn 28 Apr 2013 19:07

Čítal som pár threadov o 888 dávnejšie a bol som zhrozený. Úplne som na to zabudol, akí sú to scammeri :oops:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: 888 poker exchange rate €:$

Odoslaťod nabokow 28 Apr 2013 20:21

EDIT: Akurát pozerám, koľko hands approximately je treba odohrať na NL50,aby som získal supernovu a je to 450k .. to by som musel byť veľký frajer, aby som to dal


60k ruk mesacne ti ako NL50 hracovi robi problem? :shock:

Niekedy som tam prišiel a čakal pol hodinu na to, aby som si otvoril pár stolov s 4 regmi a jednou rybou..


jedna ryba na stole to este nie su vianoce? :D na stars mam bezne jednu rybu/slabsieho hraca a 4 regs uz na NL10, na microgaming klasickych stoloch vacsinou 5 regov...aj ked uznavam, traffic na ipokri nevyzera byt obrovsky NL50+, co som pozeral lobby a cakanie na otvorenie stolov drives me crazy

ak mas status niekde vysoky na nejakej herni, do konca aprila mozes napisat na FTP support a priradia ti nejaky edge status, na udrzanie momentalne najvyssieho 35 dolarov rake po dobu 30dni or 25 po dobu 100 dni, celkom sa tam umudril aj traffic posledne tyzdne podla pokerscout (rozumej drzi sa na rovnakej urovni/jemne pribudlo, kym vsetkym herniach pozvolna klesa prichodom pekneho pocasia) + v lete maju predstavit black card (50 dolarov po dobu 100 dni) - up to 40pct rb
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: 888 poker exchange rate €:$

Odoslaťod Xaress 28 Apr 2013 21:32

Prečo P****Stars.fr nieje až taký dobrý nápad? Myslím len na clearnutie bonusu 500€, ktorý ti da cca 37,5%ný rakeback len potrebuješ spraviť rake pre herňu vo výške €1,330 + VIP bonusy + Stellar bonusy.. co ti spravy over 50% rb ak to rátam dobre. Hral tam už niekto? resp. clearol niekto ten bonus?
Xaress
 
Príspevky: 466
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 41 krát/19 krát
Karma: 10

Re: 888 poker exchange rate €:$

Odoslaťod Zeltzn 28 Apr 2013 21:51

Priority 17-ročného teenegera sú diametrálne odlišné. Teda ak nechcem skončiť v dvadsiatke ako asocialny degen. Mesačne odohrám max 30k 5-tablingom. Cez leto hopefully viac, no teraz pribudla frajerka, tak pokial ju nenaucim porážať aspon NL20 tak nedám nejaké extra objemy ;)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na 888 poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!