Push Fold stoly

Diskusia k herni 888 poker

Push Fold stoly

Odoslaťod zamyslenie 21 Aug 2013 13:54

caute,

hrava alebo hraval to niekto na tejto sieti PUSH FOLD STOLY? vsimam si, ze to je tam dost popularne cez vsetky limity a gamblerov je tam pozehnane :) myslite, ze sa to da porazat v long rune aspon ako rakeback pro? kedze rake je sice vysoky, ale budeme mat najvyssi status a vygenerujeme vysoky rake mesacne, na druhu stranu casto platime blindy a casto sme v situaciach 50/50 55/45 resp. 60/40

dakujem za nazor ;)
Naposledy upravil zamyslenie dňa 21 Aug 2013 15:09, celkovo upravené 2 krát.
zamyslenie
 
Príspevky: 46
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: -4

Re: PUSH FOLD STOLY

Odoslaťod LukinoaNikina 21 Aug 2013 14:53

hravam tam mne to pripada tak ze kazdy druhy den mi to tam vsetko chodi a prvy den zas nie mozes mat hocico a nepride ti to tam a pokial tam chces ten den hrat musis tristvrte hry bluffovat pohodicke s 20$ sa tam da spravit 100-150$

(turnaje nič moc, CG kvalita, SNG kvalita)
LukinoaNikina
 
Príspevky: 75
Založený: Júl 2012
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: -7

Odoslaťod matiapag 23 Aug 2013 22:25

Podme tam vsetci hrat kazdy druhy den a mame po probeleme, super prinosny prispevok zasa raz! :poklona:

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re:

Odoslaťod zamyslenie 24 Aug 2013 16:31

matiapag napísal:...


neviem, co proti nemu mas .. ak niekto berie poker ako hazard, gabling, prirovnava ho k rulete a automatom, hrava rekreacne a nesnazi sa byt poker pro, potom jeho prispevok je presne o tom, kazdy nech si hra ako uzna za vhodne a ty sa dalej vytesuj z toho, ze taki hraci este existuju na cashke :gl: :pokerface:

skoda, ze ziadna konstruktivna odozva na moju otazku :)
zamyslenie
 
Príspevky: 46
Založený: Júl 2013
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: -4

Re: PUSH FOLD STOLY

Odoslaťod yegon 24 Aug 2013 19:11

pokial viem trikoza to hraval az po najvyssie stakes, ale myslim ze spominal ze idealna situacia bola ked uz vsetci boli deep a hralo sa semi-normalne, lebo v tej shovovacej short situacii to mali ludia dobre spocitane boli tam aj nejaki pros ktori sa na to sustredovali

jo a bol tam aj nejaky vacsi skandal s collusion ked nejaki ludia hrali spolu a oberali ostatnych - to je imo dost velke riziko tohto formatu, ak niekto pozna 4 karty (alebo dokonca viac) a ma dobre spocitane range tak budes proti nemu len stracat, sice pomaly ale isto
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73


Naspäť na 888 poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!