Reload bonus

Diskusia k herni 888 poker

Reload bonus

Odoslaťod Stanley VII 28 Dec 2011 16:44

Kto hráte na 888pokri, do 2.1. je v platnosti bonus kód "EGR888", ktorý dáva $10 instant bonus pri minimálnom vklade $50. Kto vloží $50 s týmto kódom má teda na účte okamžite $60 (o $10 viac).

Ak ste na 888pokri dlhšie nehrali, prípadne je to pre vás úplne nová herňa, viac info o nej nájdete v recenzii:

http://www.pokerportal.info/poker-herna/17/8***oker/
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Pacific Poker (888 Poker)

Odoslaťod Stanley VII 04 Máj 2012 21:16

Na 888pokri majú opäť ďalší instant bonus, takže sa oplatí spraviť vklad. Na stránke info o tomto bonuse nieje a prišiel mi iba mailom, nebolo tam napísané, ako dlho bude fungovať, takže odporúčam vložiť čo najskôr :)

Instant bonus 20% k vkladu do maxima $50 (maximum dostanete pri vklade $250+) dostanete ak zadáte pri vklade bonus kód FRENZY50

Ja už som to samozrejme aj využil, tieto instant bonusy od 8***oker sú skvelé, lebo sa dajú čistiť naraz s pending bonusmi a vtedy majú fakt skvelú value. Instant bonusy (s ktorými sa dá okamžite hrať) sa uvoľnia na cashout po pretočení 20-násobku ich sumy pri hre. Čo je fakt brutálne rýchlo. Človek betne $1.5 keď kradne blindy a má toľko pretočené, to sa nazrátava hneď. Taký bonus pri hre na 6 stoloch NL20-NL50 má človek vyčistený za cca 3-4 hodiny hry.

Popri tom ešte čistím pending bonus (ekvivalent 20% rakebacku) a je to úplne super. Vždy keď je takáto nejaká ponuka na osmičkách, tak ju využívam naplno a aspoň sa dokopem k hre, aby som ho pretočil :) Aj keď na dlho to nieje, lebo je pretočený rýchlo :D

Ak tam náhodou niekto ešte nemáte účet, takéto reloady dávajú celkom často, takže ak máte instant bonusy radi, určite sa tam účet založiť oplatí.

Odkaz na recenziu 8***oker s odkazom na stiahnutie herne: http://www.pokerportal.info/poker-herna/17/8***oker/
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Pacific Poker (8***oker)

Odoslaťod Stanley VII 25 Máj 2012 11:05

Po poslednom instant bonuse na 888pokri sa mi zdalo, že ho v porovnaní s tými predchádzajúcimi čistím nejako dlho, tak som sa šiel spýtať na online chat koľko mi ešte ostáva pretočiť cez stoly a zistil som, že menili podmienky instant bonusov. Už sa nepretáčajú cez stôl vsádzaním, ako v minulosti, ale treba nazbierať 2.5 bodu na každý dolár instant bonusu.

To znamená na $50 instant bonus treba 50*2.5=125 bodov, čo pri 2 bodoch za $1 rake je $62.5 rake na uvoľnenie $50 pre výber. Takáto rýchlosť čistenia je 80% rakeback (predtým som často bonus uvoľnil skôr než som vôbec spravil rake v jeho hodnote). Stále to ale vyzerá veľmi výhodne.

Výťah priamo z T&C 888pokru:
All immediate (non-pending) bonuses may be withdrawed only after a player has collected 2.5 Bonus Points per every $1 of the received bonus amount. For example, a player must first accumulate 25 Bonus Points before withdrawing a bonus totaling $10. When the foregoing wagering requirement has been completed, the bonus and any winnings generated from the bonus will be available for withdrawal.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30


Naspäť na 888 poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!