Support herne

Diskusia k herni 888 poker

Support herne

Odoslaťod eMPe3k 26 Apr 2010 20:50

Chcel by som sa spytat, ake mate skusenosti so supportom na Pacificu? Pred nedavnom som totiz zistil ze maju nejaky vynoveny software tak som sa rozhodol ze by som to tam vyskusal no mal som tam uz skorej zalozeny ucet, z ktoreho som si ale nepamatal ani username a ani password :fish: no tak som ich kontaktoval a vtedy mi na email normalne asi do hodiny odpovedali s tym ze mi username a aj heslo poslali v dalsich dvoch spravach... no ale ziadne mi neprisli tak som ich kontaktoval znova asi dva dni dozadu no odvtedy sa mi neozvali... Myslite ze mam cakat, alebo ich mam nejak castejsie urgovat aby to vybavili :D
Obrázok používateľa
eMPe3k
 
Príspevky: 55
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 6 krát/5 krát
Karma: -2

Re: Pacific Poker

Odoslaťod vlade 26 Apr 2010 21:12

Napis im este raz, tiez mam podobnu skusenost, ze bud odpovedia hned alebo nikdy :D (2x odpovedali hned, raz vobec)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Pacific Poker

Odoslaťod eMPe3k 26 Apr 2010 21:24

nj, lenze pri tej prvej sprave co som im poslal tak v tom automatickom emaily co ti poslu naspat bolo ze sa mi ozvu do 24 hodin, a pri tejto druhej tam uz bolo dokonca tusim 72 hodin, tak som myslel ze asi maju vela roboty a nebudem ich provokovat radsej aby sa na mna uplne nevykaslali... :D
Obrázok používateľa
eMPe3k
 
Príspevky: 55
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 6 krát/5 krát
Karma: -2

Re: Pacific Poker

Odoslaťod ___Mortylen___ 26 Apr 2010 22:51

eMPe3k napísal:nj, lenze pri tej prvej sprave co som im poslal tak v tom automatickom emaily co ti poslu naspat bolo ze sa mi ozvu do 24 hodin, a pri tejto druhej tam uz bolo dokonca tusim 72 hodin, tak som myslel ze asi maju vela roboty a nebudem ich provokovat radsej aby sa na mna uplne nevykaslali... :D


tak naco sa pytas, ked si dopredu rozhodnuty, ze buedes cakat. Pacific/LA support je u mna synonymom neschopnosti. Napis znovu.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Pacific Poker (8***oker)

Odoslaťod nabokow 19 Máj 2012 22:01

ich e-mail support vzdy odpoveda po 50 hodinach miesto do 48, ked som riesil ID verification, a to, ze zmena currency na USD, ked som chcel vkladat USD netellerom, sa podarila az na druhykrat (prvykrat som mal na druhy den opat EUR) po par dnoch - nie ako na LuckyAce behom minuty v cashier chate :wtf: currency scamom zarobia take 3 percenta, co som pozeral ich exchange rates...
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: Pacific Poker (8***oker)

Odoslaťod Stanley VII 21 Máj 2012 10:47

Mne urobili na 888pokri zmenu toho cashieru na USD na online chate hneď na počkanie, v tomto smere mám ja zatiaľ so supportom 888pokru dobré skúsenosti, ak som niečo potreboval, tak som to mal obvykle na online chate vybavené rýchlo. Verifikáciu ID si už ale nepamätám, to bolo dosť dávno :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Support herne

Odoslaťod nrbanz 27 Nov 2012 23:30

eMPe3k napísal:Chcel by som sa spytat, ake mate skusenosti so supportom na Pacificu? Pred nedavnom som totiz zistil ze maju nejaky vynoveny software tak som sa rozhodol ze by som to tam vyskusal no mal som tam uz skorej zalozeny ucet, z ktoreho som si ale nepamatal ani username a ani password :fish: no tak som ich kontaktoval a vtedy mi na email normalne asi do hodiny odpovedali s tym ze mi username a aj heslo poslali v dalsich dvoch spravach... no ale ziadne mi neprisli tak som ich kontaktoval znova asi dva dni dozadu no odvtedy sa mi neozvali... Myslite ze mam cakat, alebo ich mam nejak castejsie urgovat aby to vybavili :D


HROZNÉ :wall:

teraz mam ten istý problém , po update softu si s nimi vypisujem 5ty deň , asi 3-4 maili za deň , už raz konečne odpovedali s tym ze mi username a aj heslo poslali v dalsich dvoch spravach... no ale ziadne mi neprisli tak som ich kontaktoval znova, znova a znova .......
ale zatial som sa k svojim prístupovým údajom nedostal :wall: :wall: :wall:
zatial som poslal 17 mailov ........ :O: ,
jak keby som písal na lampáreň...... :x :x :x

keby som tam nemal prachy tak serem na nich ,ale čo to tam mám nechať , tím darmožráčom ?

:bad: :bad: :bad:
nrbanz
 
Príspevky: 123
Založený: Sep 2012
Poďakoval/li: 16 krát/11 krát
Karma: -20


Naspäť na 888 poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!