$25 zadarmo na Coral Poker - bez depozitu!

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

Re: $25 zadarmo na Coral Poker - bez depozitu!

Odoslaťod Capo132 03 Feb 2012 14:41

Zaregistroval som sa v stredu a doteraz mi od nich neprisiel ziaden mail na overenie totoznosti. :( Vcera som im napisal o tomto probleme a dnes som dostal odpoved, ze to musia presetrit ci co a ze sa mi este ozvu. Je mozne ze som sa nedostal do prvej stovky ked som sa tam v stredu registroval?

Tak ako som pridal tento prispevok tak mi prisiel od nich mail ze nemozem dostat tento bonus pretoze som sa nezaregistroval cez pokerportal.sc :wall: :wall: Pritom som isiel presne podla navodu co je tu na stranke. Registroval som sa cez ten link co je pri recenzii na coral poker. Ako je to mozne???? :(
Capo132
 
Príspevky: 14
Založený: Feb 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: $25 zadarmo na Coral Poker - bez depozitu!

Odoslaťod Stanley VII 03 Feb 2012 15:15

Oni na supporte niekedy nevedia ktoré linky sa používajú na ktorých stránkach, napísali ti, že si priamym hráčom coralu, alebo že si zaregistrovaný cez inú stránku ako PokerPortal? Lebo ak ti napísali že cez inú, je možné, že to je náš link. Menili sme domény a podobne, na herniach môžu mať z toho chaos.

Čo sa týka tých overovacích mailov, neprišli vám niektorým do spamu?

Inak ťažko presne povedať ktorá minúta alebo hodina rozhodla o prvej stovke, také informácie presne nemám :unknown:

Capo132 napíš mi tvoje username na Corale a ja skúsim overiť ako to teda s tým tvojím účtom je, či je cez PokerPortal, alebo nie.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: $25 zadarmo na Coral Poker - bez depozitu!

Odoslaťod Capo132 03 Feb 2012 15:25

Cela sprava: "Please be advised that we confirm that the no deposit bonus is only available to players who signup via certain affiliates, we have checked your account and you have not done this and therefore cannot offer the bonus at this point.
Please contact the affiliate you signed up with or intended to signup with, the affiliate will the need to contact us on your behalf to resolve this issue."
Moje username je Capo132

Registroval som sa cez ten link "Registracia" co je pri recenzii. Vymzal som cookies, pocas registracie som mal hore zobrazene pokerportal logo a rakeback VIP. Takze nechapem....
Capo132
 
Príspevky: 14
Založený: Feb 2012
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: $25 zadarmo na Coral Poker - bez depozitu!

Odoslaťod veyron2000 03 Feb 2012 17:00

Stanley ja akurat tomu nerozumiem,ze ak som si zalozil ucet v Eur,aj bonus som dostal v Eur,ale stoly som nasiel len dolarove. Tak som si hodinku pinkol NL4, vyhral som 1 BI :) Nech nikdy nie je horsie :)
veyron2000
 
Príspevky: 145
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: $25 zadarmo na Coral Poker - bez depozitu!

Odoslaťod Stanley VII 03 Feb 2012 17:12

Capo132 napísal:Registroval som sa cez ten link "Registracia" co je pri recenzii. Vymzal som cookies, pocas registracie som mal hore zobrazene pokerportal logo a rakeback VIP. Takze nechapem....


V maili bolo napísané, že máš kontaktovať affiliata, to sme my a to si urobil, takže ja teraz zase píšem im. Uvidíme, čo sa podarí vybaviť.

veyron2000 napísal:Stanley ja akurát tomu nerozumiem, že ak som si založil účet v Eur, aj bonus som dostal v Eur, ale stoly som našiel len dolárove. Tak som si hodinku pinkol NL4, vyhral som 1 BI :) Nech nikdy nie je horšie :)


To tak je na herniach siete Ongame, stoly aj turnaje sú v $ ale účet ti umožnia založiť aj v eurách ak chceš. Potom keď si ideš zahrať tie $ stoly tak ti premenia E na USD a potom zase USD na E, ale pri tých prevodoch nestrácaš, lebo použijú vždy rovnaký kurz.

Keby si však mal aj celý účet v USD a vložil si tam E, tak pri prevode stratíš niečo na kurze. Preto je tam možnosť mať účet v eurách, aj keď cash games stoly aj turnaje sú v USD. Malo by to hráčom ušetriť peniaze inak stratené pri zmene meny.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: $25 zadarmo na Coral Poker - bez depozitu!

Odoslaťod nabokow 03 Feb 2012 20:09

odporucam, aby ste si stiahli nejaky soft, napriklad Ongame Cat, ktory trochu zjednodusi zivot na tejto sieti...

(inak prave mam po pravici Zeltz-na) :)

v maili mi prislo, ze na vyber treba nahrat az 500 poker points (podobne mi davnejsie zneprijemnovali zivot na Tower, ked som tam mal no-deposit a hitol turnaj)
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: $25 zadarmo na Coral Poker - bez depozitu!

Odoslaťod veyron2000 03 Feb 2012 20:23

Ongame-Cat ? čo to je ???

Dík, už som si to našiel na 2+2 :) , skúsim si dať trochu CG a potom uvidím ;)
veyron2000
 
Príspevky: 145
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: $25 zadarmo na Coral Poker - bez depozitu!

Odoslaťod bendy16 04 Feb 2012 00:26

neviete mi niekto poradit ???? prisiel mi potvrdzovaci mail ze mi poslali no deposit bonus 25 usd na moj ucet.....lenze na ucte ziadne peniaze nie su ani na sport betting ani na pokrovom ani na ziadnom...nechapem to...
bendy16
 
Príspevky: 10
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: $25 zadarmo na Coral Poker - bez depozitu!

Odoslaťod Stanley VII 04 Feb 2012 10:51

Ak to nebudeš vedieť stále nájsť, nainštaluj si teamviewer a skúsim ti to pozrieť na diaľku.

http://www.teamviewer.com/sk/index.aspx
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: $25 zadarmo na Coral Poker - bez depozitu!

Odoslaťod bendy16 04 Feb 2012 11:13

no nainstaloval som si ten teamwiever...aky je dalsi postup ?? ;)
bendy16
 
Príspevky: 10
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!