MicroMillions II garantuje až $5,000,000

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

MicroMillions II garantuje až $5,000,000

Odoslaťod admin 27 Jún 2012 09:00

Diskusia k článku: MicroMillions II garantuje až $5,000,000

Opäť sa raz bude na P****Stars načo tešiť! Najväčšia online pokrová herňa sveta totiž nedávno oznámila $5 milionov v garantovaných prizepooloch druhého vydania ich low-stakes online turnajovej série, MicroMillions II. Tento online pokrový festival sa koná v herni P****Stars od 12. do 22. júla a zahrať si ho môžete pri buy-inoch, ktoré si môže dovoliť každý hráč počnúc 11 centami a končiac $22 vo všetkých 100 turnajoch tohoto festivalu. Séria vyvrcholí Main Eventom v no limit texas holdem s garanciou až $1,000,000, ktorý je naplánovaný na 22. júla o 20.30 SEČ s buy-inom $22 a jeho víťaz si odnesie miminálne čiastku $150,000! MicroMillions II je navrhnutá pre rekreačných a micro stakes hráčov, no výška garancií turnajov určite pritiahne pozornosť hráčov všetkých úrovní. Počas prvého festivalu MicroMillions hraného v marci skončil na špici tabuľky o najlepšieho hráča celého festivalu Team P****Stars Pro Marcin "Goral" Horecki z Poľska, keď sa umiestnil ITM v 34 turnajoch z 89, do ktorých sa zapojil. Jeho prvé miesto v tabuľke o najlepšieho hráča festivalu mu prinieslo bonus v podobe balíčka na P****Stars Caribbean Adventure 2013 v hodnote $15,000! Marcin "Goral" Horecki: “Je to skvelá séria pre hráčov na všetkých úrovniach. Naposledy som sa snažil hrať toľko turnajov koľko som len mohol a ukázalo sa to ako veľmi dobrý krok. Nízke buy-iny sú skvelé pre micro-stakes...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22143
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!