Sútaž o free buy in na 100k turnaj v All in klube

Vyjadrite svoj postoj v anketách na pokerportali.

Re: Sútaž o free buy in na 100k turnaj v All in klube

Odoslaťod palo1973 08 Nov 2008 17:08

trikoza napísal:kaki = typicky slovak, mozno preto sa na nas zapad stale obcas pozera ako na ciganov zijucich v stanoch, toto je nasa kultura bohuzial


priklad z minuleho mesiaca,kamarat predava na Slovensku auto,a zhana stare gumy nanho,aby sie tie jeho zanovne mohol nechat na dalsie-to je normalne u nas!!

ak predava auto Rakusan(nemyslim Jugo alebo Turek) tak ho da prehliadnut a urobi servis aby ho mohol s kludnym svedomim predat...
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Sútaž o free buy in na 100k turnaj v All in klube

Odoslaťod Kaki 08 Nov 2008 17:21

nechcel som reagovat ale toto ma vytocilo:
1. jednak urazas slovensko, (ked berieme ze som priemerny slovak a som "hajzel" cize vacsina je taka aj vy vseci co to citate)
2. s kulturou to nema nic spolocne
3. ked nemas rad Sr a slovakov (typickych) tak co tu este robis, bez nikto ta tu nedrzi.... mame demokraciu
4. jednak to je uplne od veci co si napisal
5. preco si myslis ze by sa to nestalo aj inde to vazne nechapem ......
6. mal si tip tiez velmi blizko k spravnej hodnote, takze podla tej tvojej "slovenskej kultury" ta mozem tiez obvinit ze ty si tiez nieco vedel
7. a tiez nechapem preco to beries tak vazne , ked sa chces rozculovat bez pred J&T a behaj s transparentom ako vedeli o kurze

8. co nie je zakazane je povolene, je to sice nefer ale zivot je kurva (nevsimol som si niekde v pravidlach ze je to zakazane mat viac prispevkov)
Kaki
 
Príspevky: 6
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Sútaž o free buy in na 100k turnaj v All in klube

Odoslaťod trikoza 08 Nov 2008 17:24

:D

este sa chvali tym ze "ojebaval" a nakoniec tu spravi reklamu nejakej stranke (zrejme online shop) a zaobali to sutazou o tricko

no neni rozkosny? :crazy:
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Sútaž o free buy in na 100k turnaj v All in klube

Odoslaťod palo1973 08 Nov 2008 17:26

kaki bod cislo 8 vypoveda dostatocne o tvojom charaktere !!!!

-nehadzem vsetkych do jedneho vreca,ale prave o tom to je,ze ludia u nas to maju v krvi,je to tolerovane,uvediem priklad mojho svokra-super clovek,kazdemu chodi pomahat zadarmo,kde je 90 km/h ide 90,ak vypije male pivo nejde autom,ale to ze ide na Vianoce UKRADNUT stromcek do lesa a ze ma doma 20 monteriek a baganci este od cias komancov UKRADNUTYCH z roboty je podla neho ok
Naposledy upravil palo1973 dňa 08 Nov 2008 17:32, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Sútaž o free buy in na 100k turnaj v All in klube

Odoslaťod Kaki 08 Nov 2008 17:32

nema to vyznam sa s tebou hadat, ja ta nezmenim, ty nezmenis mna, koncim a odpajam sa. Vela stastia a nech stretavas len dobrych a uprimnych ludi.
Kaki
 
Príspevky: 6
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Sútaž o free buy in na 100k turnaj v All in klube

Odoslaťod 7castle 08 Nov 2008 17:33

Guys klidek, ja teda mam rad zasadovost ale myslim, ze teraz sa toho vazne az tak vela nestalo... To co spravil kaki nebolo uplne fer, bolo to evidentne, stazovali sme sa, cstrike/allin to vybavili, mame vitaza, Kaki si uznal chybu... netreba z toho robit nejake zasadne zavery.

Chybu urcite spravil aj organizator, mali jasne povedat ze ti co maju inside info sa nemozu zucastnit, a tiez mali zabezpecit, ze to nikto nezisti/neprezradi. To co spravil Kaki nie je nejaky najhorsi druh podvodu, pri sutazi tohto druhu je normalne zistovat si veci - btw, urobil som to aj ja.

A inak, ako vieme ze Renegade tiez nemal to info len nechcel byt napadny tak sa "pomylil" o 1? :D
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Sútaž o free buy in na 100k turnaj v All in klube

Odoslaťod palo1973 08 Nov 2008 17:35

7castle napísal:Guys klidek, ja teda mam rad zasadovost ale myslim, ze teraz sa toho vazne az tak vela nestalo... To co spravil kaki nebolo uplne fer, bolo to evidentne, stazovali sme sa, cstrike/allin to vybavili, mame vitaza, Kaki si uznal chybu... netreba z toho robit nejake zasadne zavery.

Chybu urcite spravil aj organizator, mali jasne povedat ze ti co maju inside info sa nemozu zucastnit, a tiez mali zabezpecit, ze to nikto nezisti/neprezradi. To co spravil Kaki nie je nejaky najhorsi druh podvodu, pri sutazi tohto druhu je normalne zistovat si veci - btw, urobil som to aj ja.

A inak, ako vieme ze Renegade tiez nemal to info len nechcel byt napadny tak sa "pomylil" o 1? :D



7castle teraz ide skor o tych viac tipov....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Sútaž o free buy in na 100k turnaj v All in klube

Odoslaťod iggy 08 Nov 2008 18:01

uf pekne sa to rozbehlo ale musim sa zastatat kakiho , aj ja som sam prekvapeny ako tu vyznieva podla toho co pise ale v skutocnosti je to mily chalan , dobrak od srdca ( to myslim vazne) ,a vyzera ze aj sikovny marketer( to si uz robim srandu) proste stalo sato ale nastastie vyriesilo , vsetci sme si ztoho snad zobrali ponaucenie , allin snad nabuduce zabrani uniku infa , pp lepsie definuje pravidla ( napriklad aspon 10 starsihc prispevkov na ucast v sutazi) , cstrike mozno prestane pit :D , mozno a kaki sa snad nauci lepsie ojebavat ;) , sak co uz mi slovaci ked nas stale niekto utlacal v tej nasej historii nejako sme sa museli naucit prezit :Yahoo!: , no toz monolog a idem na ryby , TRAS SA 7MOHRADOK !!!!!!!!!!!!!!!!!!
iggy
 
Príspevky: 121
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Sútaž o free buy in na 100k turnaj v All in klube

Odoslaťod w4444x 08 Nov 2008 21:56

palo1973 napísal:
trikoza napísal:kaki = typicky slovak, mozno preto sa na nas zapad stale obcas pozera ako na ciganov zijucich v stanoch, toto je nasa kultura bohuzial


priklad z minuleho mesiaca,kamarat predava na Slovensku auto,a zhana stare gumy nanho,aby sie tie jeho zanovne mohol nechat na dalsie-to je normalne u nas!!

ak predava auto Rakusan(nemyslim Jugo alebo Turek) tak ho da prehliadnut a urobi servis aby ho mohol s kludnym svedomim predat...


LOLOLOLOLOLOLOLOL

teraz ti nazorne ukazem aku stupiditu si napisal :

Priklad Rakusan drzi svoje decko v pivnici znasilnuje ho a jeho deti tam drzi tiez 10 rokov . Slovak taketo veci nerobi . MAJU TO V SEBE VIES AKO !!??!?!?!
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Sútaž o free buy in na 100k turnaj v All in klube

Odoslaťod palo1973 08 Nov 2008 22:04

-mam na to vobec reagovat?

-bol to jeden pripad a ty teraz myslis,ze kazdy druhy Rakusan drzi v pivnici deti,ktore ma so svojou dcerou?

ja naopak tvrdim,ze pre velku cast Slovakov,mozno nie vacsinu,je uplne normalne zobrat z roboty napr.klince,kanc.papier alebo ukradnut stromcek na Vianoce z lesa alebo co ja viem co a je to povazovane za normalnu vec,u mna je to obycajna kradez a tak rozmyslaju aj ludia na zapad od nasich hranic
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Ankety

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!