registracia

Diskusia k herni B**fair poker

registracia

Odoslaťod burila 21 Mar 2012 11:34

ak už mám nejakú dobu stavkový účet na B**fair, je možné registrovať pokrový účet cez pokerportal?
burila
 
Príspevky: 19
Založený: Sep 2011
Poďakoval/li: 19 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**fair Poker

Odoslaťod vlade 21 Mar 2012 12:21

burila napísal:ak už mám nejakú dobu stavkový účet na B**fair, je možné registrovať pokrový účet cez pokerportal?


Nie, je to vlastne len jedna registracia (aj stavkovy aj pokrovy ucet). O nic ale neprides, vsetky akcie na betfairi ktore robime su pre vsetkych zaregistrovanych, nie len cez pokerportal. :good:
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: B**fair Poker

Odoslaťod agrebem 17 Máj 2012 19:08

Registroval som sa cez Pokerportal do B**fair, ale nejde mi prihlasit sa. Dostanem na mail nejaky potvrdzovaci kod, ktorym sa to cele spusti, alebo ako to chodi u B**fair?
EDIT: Az teraz som si vsimol, ze ma to vlastne neprihlasilo "because of some technical difficulties". Neviete mi poradit co by to mohlo sposobovat a ci sa mi oplati cakat na neskor?
agrebem
 
Príspevky: 1
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: B**fair Poker

Odoslaťod Stanley VII 17 Máj 2012 22:54

Ťažko povedať, najlepšie urobíš, ak budeš kontaktovať priamo support Betfairu, oni ti najlepšie budú vedieť povedať, kde je problém.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: registracia

Odoslaťod samSI_621 05 Feb 2017 23:01

zdravím rozhodol som sa registrovať do tejto herne..samotná registrácia účtu na B**fair prebehla uspešne len ked sa chcem registrovať do klienta na poker https://ctrlv.cz/74TB tak mi to nejde vypísať nejde ani kliknuť do tých riadkov..proste to nereaguje ..mal s tým ešte niekto problem?? respt. neviete poradiť ?? :) Ďakujem
nechcel som ešte kontaktovať suport herne lebo moja angličtina je velmi slabá a neviem či by som to tam pochopiteľne vysvetlil ten problém.. :oops:
samSI_621
 
Príspevky: 53
Založený: Aug 2013
Poďakoval/li: 5 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Betfair poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!