Deposit do herne

Diskusia k herni Betsafe poker

Deposit do herne

Odoslaťod Komedia 20 Feb 2010 05:55

vytočený som na tuto hernu najviac...depositol som si do tejto herne 400€ na poker...po deposite mi hajzli strhli 10 eur ako poplatok.okej berem...chcem si presunut peniaze z ich založky "ODDS" do pokroveho klienta a veselo mi to povie že si mozem presunut maximalne 25 dolarov a že ked to chcem navysit musim im poslat kopiu pasu a mojej kreditky ( pas nemám )...a k tomu vsetkemu by ma silno zaujimalo kto mi vynahradí čas na clearovanie bonusu pokým mi tie špiny aktivujú vecší deposit na pokroveho klienta :x ked som uz bol najviac vytocený ze nemozem hrat poker ked som chcel, tak že si to idem odtial hned vybrat na neteller ucet a idem na starý dobrý Full tilt...samozrejme peniaze si na neteller poslat nemozem lebo maju nejaky pičovsky systém že ked som nemal žiadnu predošlú transakciu cez neteller tak to proste urobit nemozem...takze mi pekne na betsafe trčí 530 dolarov a ja sa na nich mozem pekne pozerať. GOOOOOOOD JOB ! :mortylen: mam chut zabijat
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: BETSAFE

Odoslaťod 1zart1 20 Feb 2010 09:33

Cau, tiez ma vedia vytocit podobne veci, ale myslim, ze miesto pasu bude stacit kopia OP
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: BETSAFE

Odoslaťod pakroc 20 Feb 2010 11:38

Ja v tejto herni hram asi 2 mesiace a ziadne problemi som nemal, skor naopak. Za co ti strhli 10e?, mne to nespravili. Pri prvom prevode z odds na poker aj mne vyhodilo tu hlasku ale po kontaktovani supportu cez ich chat sa to vyriesilo za 2 MINUTY.

Inac dostal som tu 4x bonus, stale nechapem ako je to mozne kedze sa davaju uz iba 8x resp 10x,. Dal som deposit 500 a dostal som 1000 bonus ktory som aj clearol za 4000 bodov a aj cashoutol takze uplen super, pre man zatial najlepsi mesiac :D :fish:

Popritom som dostal este 15% cashback + cash z leaderboadu + kickback bonus z regalos, takzre za rake 800dolarov som dostal 1000+90+90+115=161% RB :D

A cahsout na MB trva asi 1 hodinu.
Obrázok
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: BETSAFE

Odoslaťod martinique39 20 Feb 2010 11:47

pakroc napísal:
Popritom som dostal este 15% cashback + cash z leaderboadu + kickback bonus z regalos, takzre za rake 800dolarov som dostal 1000+90+90+115=161% RB :D



konecne niekto kto pochopil ako sa hra online poker :)
martinique39
 
Príspevky: 170
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: -20

Re: BETSAFE

Odoslaťod Komedia 20 Feb 2010 17:38

pakroc napísal:Ja v tejto herni hram asi 2 mesiace a ziadne problemi som nemal, skor naopak. Za co ti strhli 10e?, mne to nespravili. Pri prvom prevode z odds na poker aj mne vyhodilo tu hlasku ale po kontaktovani supportu cez ich chat sa to vyriesilo za 2 MINUTY.

Inac dostal som tu 4x bonus, stale nechapem ako je to mozne kedze sa davaju uz iba 8x resp 10x,. Dal som deposit 500 a dostal som 1000 bonus ktory som aj clearol za 4000 bodov a aj cashoutol takze uplen super, pre man zatial najlepsi mesiac :D :fish:

Popritom som dostal este 15% cashback + cash z leaderboadu + kickback bonus z regalos, takzre za rake 800dolarov som dostal 1000+90+90+115=161% RB :D

A cahsout na MB trva asi 1 hodinu.
Obrázok


Ja mám 5kil bonus a musim dat tiež 4k bodov O_O tomu nejako nerozumiem
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: BETSAFE

Odoslaťod pakroc 20 Feb 2010 18:08

No ja som sa tam registroval cez regalos, chcel som tam dat ten ich bonus kod ale ten nefungoval, tak som si otvoril chat a povedal som im ze to neide, on nato ze my to nastavi manualne, a ked som sa pozrel tak som tam mal 1k za 4000 bodov pri deposite 500, tak asi spravil "chybu" ten supportak :D

BTW, nemusel som posilat ziadne dokumenty ani nic pri prvom prevode, proste som napisal na support a hned to spravili.
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: BETSAFE

Odoslaťod Komedia 21 Feb 2010 02:40

odoslal som všetko a este mali drzost mi odpisat ze nemam podpisanu kreditnu kartu ze to musim znova preposlat...tak som sa nasral napisal podpis v photoshope a poslal...a že do 3 DNI MI TO MAJU POTVRDIT ...prestavam mat trpezlivost
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

WITHDRAW

Odoslaťod Zeltzn 29 Jan 2013 18:44

Nechcel som vytvárať nový topic,no ako jedna z herní,z ktorej som vyberal money si nevypýtala moje údaje (asi kvôli tomu,že na začiatku chceli aspoň 3 doklady :lol2: )a withdraw prebehol bleskovo. Včera večer som požiadal o withdraw a dnes som to už mal na účte :good:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22


Naspäť na Betsafe poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!