0xův SNG blog.

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

0xův SNG blog.

Odoslaťod 0x 07 Mar 2009 14:15

Zdravím, tak i já si zakladam vlastni thread :) . Budu se snazit sem davat svoje pokrove vysledky, hlavne ze SNG a nejakych turnajů. ParadisePoker, P****Stars, nebo U***et. Cash nehraju vubec. Stejne tak nevedu ani PokerTracker, ani HE Manager, mam jen pokrovy software a excel, kam si pisu vysledky :D . Obrazky, ktere sem budu vkladat, budou jen ze SharkScope a nebo screeny vysledků.
Specializuju se jak na klasické SNG's pro 10lidí, tak i na Doubly, ci na 3 stolové sitka. Za buyin jsem zatím nedal vic jak 10€.
Zde je muj soucasny graf, poslednich 100hand je asi za posledni týden, zbytek byl cca v lednu. (mel jsem prestavku, jelikoz pri vetsim rozmnozeni vkladu okamzite vybiram).

1. března (1. Marca) jsem vlozil na Paradise 300Kč (= 11€) a hrál. Neuplynul ani týden a mám z toho na účtě již 220€. Pokusím se to ještě romnožit, ale i tak, jsem zatím spokojen.
Na Sharku me najdete pod prezdivkou "0x", na P****Stars "oxeerz".

Zde je muj prozatimni graf z Paradise: Obrázok

2 pro me vynikající vysledky z 5.3 večer. Zajimavy je, ze to byly 2 SNG hned po sobě :)
Obrázok
Obrázok

----

Jinak zítra, v neděli večer se hraje na Paradisu finále kvalifikace na živý turnaj do Ostravy. Za 3.20€ jsem se kvalifikoval, tak se pokusím o zázrak. Více info tu: http://cz.paradisepoker.com/t/paradise-poker/poker-tournaments/tournament.aspx?pg=turnaj-ostrava

Pokru zdar! :)
Obrázok používateľa
0x
 
Príspevky: 167
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 0xův SNG blog.

Odoslaťod dzejkej 07 Mar 2009 14:37

:vitaj: a :gl:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60


Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!