Ajov uNL blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Ajov uNL blog

Odoslaťod AjoPP1 05 Apr 2010 22:17

Ahojte tak rozhodol som sa zalozit si blog aj ja, kedze asi tu budem pridavat viac ruk, na ktore by som chcel pocut vas nazor, tak to nebudem pchat do tej jednej temy co som si zalozil, ale radsej si teda spravim blog. Ked bude co ukazat ukazem aj nejaky graf, zatial sa nie je velmi cim chvalit :lol2: Tak dik vsetkym, ktori obetuju cas a pozru si tento blog a pripadne aj odpisu :)
Jedna ruka z dnes, ready na villaina takmer ziadne, par ruk, hral viacmenej tight a potom spravil jednu sprostost, ktoru by som neurobil ani ja :D tak ma napadlo ze je asi este vacsia :fish: ako ja
Vyhral som sice tuto handu ale neviem ci som to vobec zahral dobre. Ak drzim taky monster a protihrac ma betne z BTN, tak ak mam pocit ze len stealuje, mam len call? Ja som to 3betol a po jeho calle mi uz bolo jasne ze len nestealuje. No a potom postflop, siel som moc skoro do toho allinu? Viem, ze tam hrozila ta FD, ale po jeho 3 bete som sa rozhodol to pushnut.

Party Poker No-Limit Hold'em, $0.04 BB (5 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (SB) ($4.64)
UTG ($5.37)
Button ($5.01)
MP ($13.43)
BB ($3.26)

Preflop: Hero is SB with KObrázok, KObrázok
2 folds, Button bets $0.16, Hero raises $0.62, 1 fold, Button calls $0.48

Flop: ($1.32) KObrázok, AObrázok, 5Obrázok (2 players)
Hero bets $1, Button raises $2, Hero raises to $4 (All-In), Button calls $2

Turn: ($9.32) 5Obrázok (2 players, 1 all-in)

River: ($9.32) 8Obrázok (2 players, 1 all-in)

Total pot: $9.32

Results:
Button had AObrázok, KObrázok (two pair, Aces and Kings).
Hero had KObrázok, KObrázok (full house, Kings over fives).
Outcome: Hero won $8.86
AjoPP1
 
Príspevky: 118
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Ajov uNL blog

Odoslaťod Chlpo1989 05 Apr 2010 22:19

:vitaj: oficialne :)

Handa imo ok. Na uNL sa nesnaz nic vymyslat pokial nemas nejake extra super silne ready v ktorych si si 100% isty :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Ajov uNL blog

Odoslaťod tucniak 06 Apr 2010 00:36

uplne ok
a k 3betu pred flopom-zavisi, ci si myslis, ze aj ked otvara wide, bude ta aj callovat wide-aggro fishka bude, takze 3bet je fit:)
Ak je to niekto kto hra na 3bety aj IP opatrne, call moze byt okej s umyslom balancovat svoj c/r range na flopoch.

inac na flope ako ta reraisuje, to nie je 3bet, 3bet by bol keby cbetujes , on raisuje a ty raisujes(napr keby ste dost deep), tzn v tomto pripade tvoj shove na flope je 3bet na flope:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Ajov uNL blog

Odoslaťod AjoPP1 11 Apr 2010 15:49

Ziadne diskutabilne ruky nejak nie su, tak sa chcem aspon opytat je cislo +6 BI na NL5 po 1300 rukach normalka? malo by to byt vacsie, mensie? Lebo mna to velmo tesi, odkedy som zacal chodit tu a zacal pouzivat staty tak som si o dost istejsi svojou hrou aj sa to prejavuje na vysledkoch, oproti tomu co som predvadzal predtym :D Zatial april je velmi priaznivy mesiac :Yahoo!: A este sa chcem spytat kolko ruk priemerne odohrate za den vy? Mne teraz v skole dost nakladaju, tak si nemozem dovolit hrat viac ako hodinu-2 denne :(
AjoPP1
 
Príspevky: 118
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Ajov uNL blog

Odoslaťod Chlpo1989 11 Apr 2010 16:10

AjoPP1 napísal:chcem sa aspon opytat je cislo +6 BI na NL5 po 1300 rukach normalka? malo by to byt vacsie, mensie?

Ak pouzivas nejaky tracker tak si tam vies najst statistiku bb/100. Je to kolko vyhras alebo prehras bb za 100 ruk. Pokial mas toto cislo vacsie ako 10/100 je to velmi dobre. Pokial je vacsie ako 15/100 tak je to este lepsie ako vyborne :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Ajov uNL blog

Odoslaťod Kominak 11 Apr 2010 16:36

inak co sa tyka tej hry na flope, tak je to podla mna standard, ale je mozne aj len callnut ten jeho reraise a v pote bude uz dostatok penazi a tie zvysne by si od neho mal dostat na turne
Kominak
 
Príspevky: 283
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 36 krát/9 krát
Karma: 0

Re: Ajov uNL blog

Odoslaťod AjoPP1 04 Okt 2010 10:36

Zdravim vsetkych, otvaram tuto diskusiu po dost dlhej dobe, ale od nejakeho maja som ani velmi nemal cas hrat, bol som odcestovany atd... Poslal som si pred tyzdnom 10$ na FTP, hram NL2 2stoly, bez statov, zatial som +8 BI, ale co ma trapi je, ze proti calling stationom a ultra rybam mam niekedy problem hrat, pretoze im nedokazem urcit nejaku range, ked 72o hraju rovnako ako KK :crazy: Potom dostanem pocket QQ+ a na nizkych flopoch naozaj niekedy neviem ako zahrat, kedze triafaju celu ich range a 2pary, set su dost pravdepodobne :( Ma tu niekto nejake napady ako toto beatovat??Drzat sa klasickej linie a betovat co to da? alebo IP flatovat atd... Viem ze sa to neda zovseobecnit ale dik za vsetky rady
AjoPP1
 
Príspevky: 118
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Ajov uNL blog

Odoslaťod meomir 04 Okt 2010 10:55

AjoPP1 napísal:Zdravim vsetkych, otvaram tuto diskusiu po dost dlhej dobe, ale od nejakeho maja som ani velmi nemal cas hrat, bol som odcestovany atd... Poslal som si pred tyzdnom 10$ na FTP, hram NL2 2stoly, bez statov, zatial som +8 BI, ale co ma trapi je, ze proti calling stationom a ultra rybam mam niekedy problem hrat, pretoze im nedokazem urcit nejaku range, ked 72o hraju rovnako ako KK :crazy: Potom dostanem pocket QQ+ a na nizkych flopoch naozaj niekedy neviem ako zahrat, kedze triafaju celu ich range a 2pary, set su dost pravdepodobne :( Ma tu niekto nejake napady ako toto beatovat??Drzat sa klasickej linie a betovat co to da? alebo IP flatovat atd... Viem ze sa to neda zovseobecnit ale dik za vsetky rady


Ak mas QQ+, tak preflop sa snaz co najviac dostat do banku a mat co najmenej hracov. Ak som videl totalne sibnuty stol, tak kludne all-in preflop. Overbety kludne davaj.

2pary a lepsie chyti super asi raz za 30pripadov.
set raz za 8pripadov.
flush asi raz za 20pripadov.

Ostatok drtis. Ja sa snazim dostat preflop nad 1/8 superovho stacku aspon. Ak dostanes viac ako 1/4 tak to je bomba. A vzdy budes v zisku.
meomir
 
Príspevky: 539
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Ajov uNL blog

Odoslaťod AjoPP1 04 Okt 2010 17:19

Aha zabudol som dodat ze samozrejme preflop standardna hra, snazim sa dostat na flop len s 1 hracom, s AQ+ v pozicii budem 3betovat, s AK+ aj mimo, a QQ,KK,AA, niekedy aj to AK, sa nebojim shipnut preflop, vacsinou ...
AjoPP1
 
Príspevky: 118
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 4 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Ajov uNL blog

Odoslaťod meomir 04 Okt 2010 17:22

Hovoris dost vseobecne. Nieco konkretnejsie. Daj priklad napriklad :)
meomir
 
Príspevky: 539
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!