analyza mikkkkiho hier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: analyza mikkkkiho hier

Odoslaťod mikkkki 12 Jan 2010 09:17

no rozmyslam ze asi sa tu rozputala diskusia ci na mna cukor alebo bic :tuke2: no mozno aby som ozrejmil preco som to sem vlastne hodil : NEED HELP :sos: od vas.. ako vzdy asi, teda min. najblizsi rok bude :poklona: na vas vzdy maniaci...

horsey no to co si napisal beriem, ako je fakt cruel ked niekoho hned sprdnes na zaciatku ale zasa musim povedat, ze vsetko co si napisal po tom je total pravda - pozname sa ?? u mna to je chronicke - spoznal som poker, pozrel v TV, hned nadsenie, ze wow ako lahko zarobene peniaze a hned som vlozil lowe do herne a ani nechcem hovorit notoricky znamu vec co potom nastalo.. a najlepsie bolo, ze ja som vobec nic ine nerobil - nic nepozeral, nestudoval.. zacal som obvinovat stastie, smolu a tak, no proste total shit...

a tak som sa rozhodol, ze bud sa na to vyseriem (vydrzalo mi to tak max. 1 week) alebo idem sebakriticky a splnym nasadenim nieco preto urobit... a tak druha moznost vyhrala a kedze sa snazim hladat vsetko mozne o pokri - hlavne tu citam vsetko mozne + nejake videjka stale hladam, chcel by som VAS MASTERS OF POKER poprosit co robit na zaciatku tejto malej vojny..

chut je, len viem, ze musim vela studovat a ucit sa, len moj problem je, ze neviem moc kde a co.. za VIDEJKA - OMG MANY THX, plz ak niekoho napadne co jemu pomohlo na zaciatku budem viac nez vdacny - LITERATURA DOBRA, KDE SA DAJU NAJST VIDEA, CLANKY MIMO POKERPORTAL a tak.. fakt dakujem za kazdu radu..

a ti, co si chcu max. robit fun, ze zacinam a neviem toho az tak vela tak mi mozu akurat vylizat :vyprask:
mikkkki
 
Príspevky: 4
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: analyza mikkkkiho hier

Odoslaťod korki 12 Jan 2010 11:14

Ale chlapci nie tak kruto :)
Takze na zaciatok vitaj na PP.sk :) . Z informácií ktoré si napísal sa vela vyčitať nedá. Skus si pozriet ine blogy, napríklad WolfovXXX blog ako by to priblizne malo vyzerat... Dalej sa ti urcite zide program Poker Tracker, je to program ktory zaznamenava agresivitu hracov a ine "vlastnosti" , ktore ti velmi pomozu a ulahcia tvoje rozhodovania na stole... Program je sice plateny ale ma 60dnovy free trial, takze v tom problem nevidim...
No a dalej by si si mohol precitat nejaku strategiu o pokri, vela je toho aj tu na pokerportali...
K tej prvej hre: Ja by som pred flopom reisoval, a pokusal sa tzv. o kradez blindov(aj ked v tomto pripade sa asi vysledok hry nezmenil), ide o to ze tym dorovnanim davas mozno BB aby sa zadarmo pozrel na flop napriklad aj s kartami ako 72o a kludne ta moze pojeb...
Druha ruka: Super mal asi tilt(co je tilt aj to najdes na nasej stranke)
Tretiu:Tu som nepozeral sorac xD

Este pripomeniem jednu vec, moje rady neber uplne 100% pretoze tu najdes ovela zdatnejsich hracov a hlavne aj skusenejsich ako som ja. Ja som len taky pokrovy skautik :) v porovnani s ostatnymi :)
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Re: analyza mikkkkiho hier

Odoslaťod tucniak 12 Jan 2010 12:15

ja osobne by som bol fakt velmi rad, keby skoncil tento novy fenomen, ze:

zistil som ze haaa poker su lahko zarobene peniaze, pomozte mi, pomahajte mi, urobte najlepsie za mna...
spolu svetami ako 'mozu mi v vylizat'...

sorry chlapce ale tu nikto z toho ze tu naokolo sa snazi pomahat nic nema, navyse rozdava clovek svoje know how ktore tiez nejak nadobudol takze tu nie je povinnost aby ti niekto pomahal a kym nebudes nacuvat a budes tvrdohlavy, tak ja osobne ti akurat vylizem ale do blogu ti nenapisem ani ciarku :)

plati aj pre ostatnych 'pomozte miiii ja to inak nedokazem' naladenych

edit:hrubka v pridavnom mene lol
Naposledy upravil tucniak dňa 12 Jan 2010 12:55, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: analyza mikkkkiho hier

Odoslaťod mikkkki 12 Jan 2010 12:45

Tucniak nechapem o co ti ide......

ja nepotrebujem aby si si ku mne sadol chytil ma za rucicku a vravel mi ano teraz klikni misou na fold, teraz na check a pod... jedine co som mozno chcel, mozno poprosil bolo aby ak sa niekto najde a myslim, ze na tomto fore je ich dost ODPORUCIL nieco s cim je dobre zacat.. nic viac neziadam, nic nechcem.. a ver mi, ze vsetko know-how tu spomenute si vazim a cenim, ak si to pochopil tak, ze "som dobry" je mojou povinnostou pomahat tak to takto neberiem - som rad, ze pristup k tymto info je nie je plateny a clovek sa tu deli s info..

plz. len pochop to, ze ja sa v tom az tak moc nevyznam a potrebujem len nakopnut do veci ako spravne zacat... tak nechapem co riesis...

to ako si potom ja vsetko napisane zoberiem k srdcu je na mne, ale ked ani neporadis tak odkial sa ma novy clovek co chce naucit nieco nove ? ja neviem ako si zacal s pokrom ty, ak si samouk, co sa nikdy na radu neopytal fandim ti.. a to ze som napisal, ze mi moze niekto vylizat, srry neviem ako si to pochopil - ja som myslel tych, kt. si budu robit srandicky a nic konstruktivne - tym beriem aj KRITIKU A SPRDY nenapisu... :x

som tu novy, neviem sa pohnut z miesta, chcem sa naucit len potrebujem nakopnut..
mikkkki
 
Príspevky: 4
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: analyza mikkkkiho hier

Odoslaťod tucniak 12 Jan 2010 13:06

tak teda pre zaciatok:
1.poker NIE je lahky a nie je to lahka forma, ako sa dostat k peniazom
navyse s odstupom casu si myslim, ze ak je hracova primarna motivacia PENIAZE, nemoze sa zlepsovat dostatocne dobre, rychlo a efektivne..suvisi s psychikou

2. zozen si bud pristup na nejaku stranku s videami (cardrunners, deucescracked apod), pripadne rada, niekde na torrentoch sa zvyklo valat pomerne dost videi ( snad na bestpokertorrents nieco najdes-rovnako tak knihy)
3. registruj sa na pokerstrategy pripadne, tam su tiez clanky
4.na pp.sk su clanky
5. na jednej nemenovanej ceskej snad aj spriatelenej stranke je celkom vela clankov-google helps
6.po urcity bod sa vies dostat urcite aj sam a samostudiom z dostupnych zdrojov- pozri aj twoplustwo.com -dolzeite je chapat ze ti to moze trvat 3 mesiace, 6, rok..podla toho ako budes makat
7. srandu si z teba moze robit ktokolvek, si na verejnom fore, proste ho ignoruj
8.chlapci, ktori ti pisali ti urcite nechceli zle, pisali tvrdo, ale zo skusenosti viem, ze ked nieco napises tvrdo tak to druha strana najlepsie pochopi;) zamedzis nedorozumeniam internetovej komunikacie.. Napr Horsey ti urcite chcel usetrit peniazky :Bravo:

a na zaver: komunitu, ktora tu je, tiez nemate preco oznacovat za 'pokerpros'=hlavne ak to je v hanlivom kontexte, nikto tu asi nie je pro a kazdy na sebe maka. Preto musis aj pochopit ze kazdy ma nejaky svoj zivot, cas na svoju hru a svoje vzdelavanie a odpovedat na vsetky mozne blogy je skratka nemozne. Preto by si si mal vazit, ked uz ti niekto nieco napise a 5x sa zamysliet pred tym ako napises nieco o prdeliach imo. Ja som tiez vdacny ked sa mi tu rozvinie diskusia ohladne nejakej ruky atd ale nebudem si chodit do blogu vypisovat ze 'nikto nic??' (toto konkretne nie je tebe mikki:) )
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: analyza mikkkkiho hier

Odoslaťod dawidsvk 12 Jan 2010 13:15

Najprv by sa ta patrilo privitat, takze vitaj :)

Neviem ako dlho hrajes a venujes sa pokru, ale z prispevkov vypliva, ze nie az tak dlho. Ja ked som zacinal, tak hladal som informacie a stranky o pokri, tak velmi mi pomohol ujo google :) Zaklad je citat clanky, dostat sa do toho, pochopit pokrovym terminom. Strasne vela informacii je aj tu na fore, staci len hladat. JK ti tu vyvesil par odkazov na 2+2 kde je tiez strasne mnozstvo materialu. Dalsou moznostou co ma napada su pokerspravy.sk (myslim ze to je spriatelena stranka - dufam ze nedostanem ban ze robim reklamu) Na tejto stranke je vela clankov v slovencine a tiez prelozene videa z DC. Staci len trochu hladat a nespoliehat sa nato, ze napisem do fora a ostatny mi vsetko co potrebujem najdu :)

Druha vec je zaobstarat si pokrovy software ktory ti bude zaznamenavat tvoju HH (historiu hier) a pomocou tohto softu si vies rozoberat svoju hru. Tiez tieto softy obsahuju HUD - tz ze pocas hry vidis statistiky protihracov z ktorych vies vycitat strasne vela :D Existuju 2 najznamejsie z tychto softverov - Poker Tracker 3 (60 dnova trial verzia) a Holdem Manager (myslim ze len 15 dnovy trial ale licencia je lacnejsia) Riesene problemy k tymto softom najdes na fore v sekcii pokrove programy a sluzby.

Momentalne ma uz nic ine nenapada, hlavne je naozaj citat a ziskat zaklady aby debata v tomto blogu bola na vyssej urovni

:gl:
dawidsvk
 
Príspevky: 193
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: analyza mikkkkiho hier

Odoslaťod koumacik 12 Jan 2010 19:23

moja prva knizka bola od David Sklansky > Theory of Poker

momentalne citam Harrington on cash games, co je viac menej nieco podobne,

ale tak pri prvej menovanej som viac menej pochopil ako to vlastne cele funguje,

i ked poker som vedel hrat uz predtym.

takze urcite odporucam..

btw, vacsina z tychto kniziek je iba v ang jazyku,
mozno niekde vy-googlis slovensky predklad.
tusim som videl nejake 3 poker knihy v sk alebo cz jazyku..

ako hrat ake take ruky,
na to dozrejes ked odohras par tych 10 000 ruk.

deuces cracked je fajn,
i ked na zaciatok si myslim ze ti musia bohato stacit videjka ktore su tu na stranke a su na celkom vysokej urovni.

na internete je momentalne viac pokeroveho materialu na studovanie ako by si potreboval..

Google it.
:good:
koumacik
 
Príspevky: 40
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!