Azuritkov Fishy blog (We´re back)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Azuritkov Fishy blog (We´re back)

Odoslaťod Schmeichel23 14 Aug 2013 21:28

Azuritko napísal:
Prečo ? Predsa so setom s takými deepstackmi sa chcem čo najskor staknuť


Tak to mozno ano, ale zalezi od hraca a boardu :) S cim myslis, ze Ta bude ch/minr na turne? Ja so skusenosti na microlimitoch ( hraval som NL2,NL4, momentalne shotujem NL10) davam ch/minraisu na turne dost velku vahu a hlavne takto deep by som to tam zase tak bezhlavo nehadzal, ked sa tam navyse uz skompletovala aj mozna straight. Pri 100BB stackoch by si mal lahsie rozhodnutie :) Hravas standartne s 250bb stackom?
Schmeichel23
 
Príspevky: 55
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 15 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Azuritkov Fishy blog (We´re back)

Odoslaťod Azuritko 15 Aug 2013 07:46

S cim myslis, ze Ta bude ch/minr na turne? Ja so skusenosti na microlimitoch


Osobne som naivne myslel že kompetetný hráči budú tieto monstre hrať priamočiaro... čiže flop raise v tomto prípade... 4-5 bet PF čiže snahu staknuť sa PF ...


Hravas standartne s 250bb stackom?


Nie nie :) na Winamaxe dokonca nejde zobrať k stolu (teda aspoň na micros) viac ako 100BB ...
Toto bola zhoda okolností že sme boli obaja dobre "nachipovaný"

Prikladám aj včerajší graf

Objem celkom slušný, preto škoda toho výsledku
Medzi 3,5k až 4,5k je vidieť ako to dopadlo keď som sa snažil masstablovať 11 stolov .... už sa oto radšej nebudem pokúšať, myslel som že hrať mojím jednoduchým štýlom 11 stolov nebude problém .... robiť rozhodnutia, ktoré sa mi zdali by s kostolným .. dokonca sa mi aj zdalo že moja hra bola OK .. .kým som nevidel graf .. preto radšej ostanem bezpečne na 4-6.. Myslím že ten objem fakt není až taký dôležitý

Obrázok
Obrázok používateľa
Azuritko
 
Príspevky: 71
Založený: Jan 2013
Poďakoval/li: 29 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Azuritkov Fishy blog (We´re back)

Odoslaťod Azuritko 20 Aug 2013 22:17

Nájde sa prosím niekto ochotný, kto by mi za vopred dohodnutý finačný obnos pozrel vzorku cca 17k rúk a vychytal nejaké najväčšie leaky ? PM


Obrázok
Obrázok používateľa
Azuritko
 
Príspevky: 71
Založený: Jan 2013
Poďakoval/li: 29 krát/3 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!