BLOG pekneho dinka

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: BLOG pekneho dinka

Odoslaťod dinoxxx 13 Nov 2009 23:06

diky chalani za ponuky, ale tym padom by som nemohol clearovat ziaden bonus + ziadny rakeback atd.

Dnes to bolo vazne zle. Prisiel som z plavarne, pustil si hudbu a zacal sa blaznit a vypisovat s babami... ani som sa nenazdal a behom pol hodky som bol -6 BI. Moje AA nestacilo na 33/AK/TT, 2 krat som si nabehol s KK do AA. No proste zaciatok hruza :wall: . K veceru som sa ukludnil, vypol ICQ, vypol TV a hned to bolo poznat ;)

-zajtra po skole sem mozno hodim par ruk, inak dnesok uzatvaram: 1389 hands, +2 bi

btw vsimol som si, ze po prvom dni mi prestali naskakovat "poker point", tak som kontaktoval support, kde mi odkazali, ze ano mam pravdu, ale nevedia preco to tak je :ROFL: (zajtra snad budu umudrejsi)

p.s. ktora je asi najprijatelnejsia herna pre zaciatocnika? (nejaky first deposit bonus, ktory sa da clearnut aj pri microlimit+normalny rakeback)?
dinoxxx
 
Príspevky: 9
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: BLOG pekneho dinka

Odoslaťod dzejkej 14 Nov 2009 00:41

dinoxxx napísal:diky chalani za ponuky, ale tym padom by som nemohol clearovat ziaden bonus + ziadny rakeback atd.


Je aj reffer a friend na pokerstrategy. To nic nema s hernou a tam vsetky RB a bonusy platia. Len pokerstrategy vyplati nejake bubaky, ked nahras dostatok bodov :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: BLOG pekneho dinka

Odoslaťod dinoxxx 15 Nov 2009 01:11

Dnes rano som sa pekne zobudil na prednasku z informatiky, ze si pekne v aule par hodin zabojujem na stoloch, ale samozrejme wifi v aule vypnuta :wall: takze som si tam len odspal 8 hodin. Ked som sa doma pustil do hrania v pribehu 10 minut -4 bi (chvilku mi trva, kym sa zahrejem :crazy: ), ale potom to uz islo ako po masle a rybky pustali a pustali.

Pre dnesok: 1252 hands, +14 bi

:pepi:
dinoxxx
 
Príspevky: 9
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!