Blog uplakanej princezničky (Drobec)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Blog uplakanej princezničky (Drobec)

Odoslaťod tucniak 01 Aug 2011 13:39

ale nie, neber to zle s nadhladom, ja som mal napr tiez dost zlych 6 mesiacov (kombinacia toho ze som nemohol hrat ani dobry objem a nehral som zrovna A game teda:D) a teda prijemne to nie je, viackrat som uvazoval ze sa na to uplne vykaslem.

inac poker mindset je fakt celkom dobra kniha ohladne tohto, trosku to pomoze si dat veci v hlave str8 up a pustit sa do toho s 'cistou hlavou'..gl :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Blog uplakanej princezničky (Drobec)

Odoslaťod tucniak 01 Aug 2011 13:42

john 10 metrakov? neviem ci si to zle pamatam ale ked raz dedko na chatu dal doviezt vlecku (co bolo tak 2-3 metraky neviem??) tak nam to trvalo cely ze den a cely ze dalsi sa mi triasli ruky..:D
ale to boli take fakt velke kusy stromu, ze ti tam pravidelne ostala sekera a bolo treba dalsie 2-3 nato aby si to z toho dostal :D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Blog uplakanej princezničky (Drobec)

Odoslaťod johnmirow 01 Aug 2011 13:50

tucniak napísal:john 10 metrakov? neviem ci si to zle pamatam ale ked raz dedko na chatu dal doviezt vlecku (co bolo tak 2-3 metraky neviem??) tak nam to trvalo cely ze den a cely ze dalsi sa mi triasli ruky..:D
ale to boli take fakt velke kusy stromu, ze ti tam pravidelne ostala sekera a bolo treba dalsie 2-3 nato aby si to z toho dostal :D

... som kupil dom, kde dedko zbieral drevo, lebo co ked ho bude treba (vojna, ...), potom zomrel a nikto sa na to nemal, tak nam ho nechali tolko, ze ho mam tak 2m*2m*4-5m minimalne (mam dojem, ze 10metrov bude aj malo, ked tak nad tym uvazujem :D )
Obrázok používateľa
johnmirow
 
Príspevky: 895
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/17 krát
Karma: 11

Re: Blog uplakanej princezničky (Drobec)

Odoslaťod Drobec37 01 Aug 2011 14:22

johnmirow napísal:mam asi 10metrakov dreva co treba pokalat ... deal?


Ked tak čitam tie vaše komenty hned mi je lepšie.
John ked bustnem celý roll tak sa možme dohodnut to budem mat tiltu dost :D a za nejaku placu (začiatok noveho BR) by som to aj pokacal ;)
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: Blog uplakanej princezničky (Drobec)

Odoslaťod johnmirow 01 Aug 2011 14:25

Drobec37 napísal:Ked tak čitam tie vaše komenty hned mi je lepšie.

nzc :D
Drobec37 napísal:John ked bustnem celý roll tak sa možme dohodnut to budem mat tiltu dost :D a za nejaku placu (začiatok noveho BR) by som to aj pokacal ;)

shit, a ja som si myslel, ze sa chces len odreagovat a ty tu hned o penazoch ....
:D
Obrázok používateľa
johnmirow
 
Príspevky: 895
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/17 krát
Karma: 11

Re: Blog uplakanej princezničky (Drobec)

Odoslaťod Drobec37 01 Aug 2011 14:39

johnmirow napísal:shit, a ja som si myslel, ze sa chces len odreagovat a ty tu hned o penazoch ....
:D

Dnešný svet je celý o peniazoch sorry no idem z dobou

tucniak napísal:ale nie, neber to zle s nadhladom, ja som mal napr tiez dost zlych 6 mesiacov (kombinacia toho ze som nemohol hrat ani dobry objem a nehral som zrovna A game teda:D) a teda prijemne to nie je, viackrat som uvazoval ze sa na to uplne vykaslem.


nie nei zle to neberem už ta s tvojich postov celkom ok poznám. a tiež mam chut sa teraz nato vysrat a už som rozhodil aj siete a vyzera to tak že od septebra popri hrani pokru a chodeni do školy budem mat aj brigadu v BA sa z NR nacestujem :D

tucniak napísal:inac poker mindset je fakt celkom dobra kniha ohladne tohto, trosku to pomoze si dat veci v hlave str8 up a pustit sa do toho s 'cistou hlavou'..gl :)

vela som už otom počul ale bohužial moja angličtina nato určite nstači musim si počkat na preklad ktory sa už chystá http://www.pokerbooks.cz/pripravujeme/ dufam že to nebude dlho trvat
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: Blog uplakanej princezničky (Drobec)

Odoslaťod Drobec37 04 Aug 2011 19:11

ako tu už konči všetka sranda :wall: už sa tešim kedy sa to otoči a začnem vyravat to čo mám to bude hot run
Prílohy
ejha.jpg
ejha.jpg (77.94 ) Zobrazená 4614 krát
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: Blog uplakanej princezničky (Drobec)

Odoslaťod Drobec37 06 Aug 2011 18:04

potom čo som 20BI pod all in EV som dnes konečne neprehral handy kde som bol lepší a takto vyzera dnešní dne eše 3 taketo dni a dobehnem stratu z prvých 5 dní
Prílohy
ejha.jpg
ejha.jpg (73.52 ) Zobrazená 4453 krát
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: Blog uplakanej princezničky (Drobec)

Odoslaťod Drobec37 02 Sep 2011 08:55

August.
Tak čo dodat, august dopadol tak ako ostatne mesiace velmi zle. nedokažem vyhravat handy ktore by som mal vyhravat a ešte poserem aj niečo navyšše potom to tak vyzera mesiac som odohral na dvoch herniach na doxxe
Doxx-august.jpg
Doxx-august.jpg (84.56 ) Zobrazená 4325 krát

a potom spat na LA
LA-august.jpg
LA-august.jpg (87.9 ) Zobrazená 4304 krát

jedine sčim som spokojny je objem ktory by však mohol byt ešte aj lepši keby sa mi viac darilo. no nič možem sa len dalej snažit a dufat že sa to čoskoro vrati do starych kolají spred 10 mesiacov
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: Blog uplakanej princezničky (Drobec)

Odoslaťod tucniak 02 Sep 2011 10:58

smiem sa spytat, kolko si za tych 10 mesiacov postol analyz/nazorov k nejakym rukam, kolko cca videi si videl, kolko cca mesacne venujes citaniu knih/diskusii s inymi hracmi/sweat sessions, kolko coachingov si cca abslovoval?
staci tak nejak zhruba..

btw ked sa tvoj realny winrate zvysi, tvoja variance sa znizi..
mal som 5-6 mesiacov streak kde som uz fakt nevedel co so sebou, nuz zacal som sa tomu venovat este viac.. :)
neber ma v zlom ale vidim tu kazdy mesiac over and over ten isty post again, ine vobec.
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!