Branov obcasny blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Branov obcasny blog

Odoslaťod brano172 04 Aug 2009 16:14

Bol na etape, ten podnik sa vola Hooligans. Dakedy tam boli myslim jasle.
brano172
 
Príspevky: 161
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 3

Re: Branov obcasny blog

Odoslaťod brano172 16 Aug 2009 08:57

Tak vcera bol u nas tzv. City fest, teda kapely, pivo a jedlo v parku. Bolo super, Tublatanka + pivo je ozaj dobra kombinacia :).

Este pred tym sme si boli zahrat taky friendly turnaj, bolo to len za 2e, takze som sa fajn zabavil a moj facny play syndrome dostal volny priebeh, takze bilancia -4e. Mali sme tam 2 hadky o pravidlach, jedna o pozicii v heads-up a druha o tom, ake je poradie pri showdowne. Bol tam chalan, co mi tvrdil, ze v showdowne sa ukazuje podla pozicie a v HU je button zaroven velky blind. Hovoril, ze takto to maju v Redute a ze ja s mojimi vedomostami z facebook pokru o tom nic neviem :) Skoro sme sa aj stavili o 100e pri kazdom spore, bol si dost isty, ale nakoniec nechcel, skoda. Samozrejme som sa dozvedel kopu noviniek ohladom AA, KK atd. Live poker is fun.

Inak pokrovo som tento mesiac BE, aj to len vdaka FTP bonusu a rakebacku. Budem asi musiet viac studovat, bolo tam aj dost smoly, ale tie 12$ su viditelne narocnejsie ako 6.5$. Planujem hrat este dnes a trochu zajtra, potom to balim a odchadzam s partiou do Bulharska. GL all.
brano172
 
Príspevky: 161
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 3

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!