Cash NL/PLO live blog by Magnus

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Cash NL/PLO live blog by Magnus

Odoslaťod magorko 15 Aug 2014 11:17

c/r flop mi nepride ako zrovna najlepsia moznost (v multiway potoch c/r na takomto boarde s takouto handou je casto krat samovrazda), turn bet sa mi paci, na live hrach ludia radi platia dokedy im nieco hra a ty mas silnu ruku vs ich calling range, river je bohuzial c/f, blokujes straight draw, takze ma menej bluffov a prilis vela tam toho prislo, horsie ti checkne, lepsie + zopar bluffov ti betne, ale nie tak casto aby sa to oplatilo callovat (zalezi samozrejme na jeho sizingu)
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: Cash NL/PLO live blog by Magnus

Odoslaťod PanTao140 25 Aug 2014 10:35

Cau chodievas len do Ccc hravat alebo aj niekde inde? Ak ano, tak je niekde porovnatelna dobra cas v BA? Mas aj nejake vyssie plany s tou live cash ci to beries viac tak for fun?
PanTao140
 
Príspevky: 14
Založený: Jún 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Cash NL/PLO live blog by Magnus

Odoslaťod Magnus 25 Aug 2014 18:28

Na cash chodievam 80% do ccc a obcas do retra, podla nalady a podla hracov. Castokrat sa mi stalo napr. ze pri stole sedelo 5 hracov vratane mna a vzdy som mal cudny pocit z akejsi teamplay, aj ked som to nemohol nijako dokazat. Vtedy sa vacsinou postavim a odidem do druheho klubu. Najradsej hram proti znamym tvariam, tam je to aspon istota.
Poker som niekedy hral aj online, no asi na to nemam bunky klikat tisice hier ako robot, sledovat stats a percenta, realne som si zhodnotil, ze na to nemam. Live je pre mna priorita, jednak pre tu naladu, pre tu atmosferu pri stole a jednak ma to nuti pozorovat hracov a tiez seba ako sa spravam v roznych situaciach. A napokon je tam relativne slusna moznost zarobit za jednu session, ak dostanete k stolu rybnik, co sa v BA stava absolutne pravidelne, ze tam nezriedka sedia 2-3 sumce s peniazmi :D
Takze poker beriem aj ako fun ale aj ako mierne zarobkovu cinnost
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Cash NL/PLO live blog by Magnus

Odoslaťod PanTao140 25 Aug 2014 21:07

Ja hodim tam 2 az 3 krat do ccc do tyzdna ale od septembra to chcem zvysit volume a planujem tiez pisat blog zo sessions aj ked neviem ci to na druhu stranu nie je kontraproduktivne. A mozno aj rozbehnut nejaku partiu ktora by obrazala zahranicne casina teda skor len rozvadov a montesino
PanTao140
 
Príspevky: 14
Založený: Jún 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Cash NL/PLO live blog by Magnus

Odoslaťod Magnus 27 Aug 2014 22:13

Takze zhrnutie kratkej session (asi 1,5hod):
Plan bol ako vzdy, sadnut za stol, zobrat 1 BI a ist spat :lol2: simply...
Hrali sme od zaciatku iba 4, vlastne pocas celej mojej session, kym som tam bol, bolo este dost skoro. Jeden starsi panko, play for fun zjavne, jeden tight, co zahral 3 ruky za 2 hodiny a jedna calling station, co bola nonstop v hre.
Prva zasadnejsia ruka prisla, ked som si z UTG raisol QQ na 6, dostal som jeden call a jeden raise na 45 (!) od fun panka, tak som po poslal plnu, on doplatil cca 50e a ukazal JhTh. Flop Ah2hx ma mierne zdvihol zo stolicky, turn a river ale tehly.
Zhruba o 15min na to som si na BB nasiel A8 a na flope A58 som si to po bet-raise-reraise pozrel 67 v rukach callingstation, ked mi to poslal na draw, samozrejme turn 4, river ziadny zazrak v podobe A ci 8, musel som ti to dat vravi mi typek, ja OK, on, ale neber to v zlom, ja vsak OK, on vies, neveril som ti nic, ja paneboze oooookeeej, dal som si redbull, hrame dalej mu hovorim.... :P
Nejakymi ukradnutymi potmi a jednym 70 eurovym vyhratym potom ked som trafil flush na river proti flopnutej straight, som si vybudoval stack cca 285 eur (start so 150 ). Potom prisla tato handa:

Seat: 2 tight ($240) Small Blind
Seat: 4 callstat ($145) Big Blind
Seat: 7 funpan ($80)
Seat: 9 hero ($285) Dealer
Dealt to hero
Obrázok Obrázok 

Preflop (Pot:3)
funpan    CALL
hero    RAISE $7
tight    CALL
callstat    CALL
funpan    FOLD

Male pary bud foldujem, alebo z pozicie raisujem, tu mi to prislo vhodne.

Flop(Pot: $19)
Obrázok Obrázok Obrázok 

tight    CHECK
callstat    CHECK
hero    CHECK

Netrafil som, no aj ked by som mal asi cbetnut, neviem, preco som sa rozhodol inak, moja chyba...

Turn(Pot: $19)
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok 

tight    CHECK
callstat    CHECK
hero    BET $13
tight    CALL
callstat    CALL

zazracny turn. Po precheckovanom turne som nahodil cca 3/4 potu, 2x call...?!?

River(Pot: $45)
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok 

tight    CHECK
callstat    BET $22
hero    RAISE $66
tight    CALL
callstat    ALL-IN
hero    CALL
tight    CALL
Showdown:
tight SHOWS
Obrázok Obrázok 
hero MUCKS

callstat MUCKS

tight  wins the pot: $320

Kompletizuje sa sice jedna draw no je to len inside draw - AJ, J9. Bet od slabeho hraca mi pride ako zufaly pokus ukradnut pot, raisnem a dostavam iba call od tight hraca, nemam ani tusenie, s cim ma len calluje, prichadza push od callingstation, na doplatenie mam nejakych 60 eur, za mnou mam tight hraca. Nechapem sam, kde som sa to ocitol, zacinam verit J9. V pote je uz cez 300 eur, doplacam a calluje aj tight, ktory okamzite ukazuje trafeny river set, callingstation ukaze QT. Padam na zaciatocny stack, prehram este AJ do AQ za pol stacku a opustam sa s KJ ked doplacam 3bet a stojim proti AK, no miracle, ide sa domov.
Poucenie: som idiot....
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!