Debilnicek live cash player-a

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Debilnicek live cash player-a

Odoslaťod PanTao140 31 Aug 2014 19:41

Rocky napísal:
PanTao140 napísal:Hej ja viem ze to bola chyba ale viem ze aj ked to otvorim tak ma super bude na 80% na utg+2 co daval DS pretacat a je samozrejme ze dominujem jeho range ale na flope pri tom pote sa uz nebude dat hrat nejaka postflop play kedze by bol pot dajme tomu zhruba 150€ a eff stack bol asi 200 tak som zvolil metodu foldom nic nepokazis ked spätne rozmyslam zrejme limp by bol najlepsi a vymyslet nejaku pasticku lebo stale s TT je to skor o set mining preflop


What :shock: ... ak myslis nasho kamarata z dubaja tak ten ta bude skor callovat s any2 ako pretacat ak by 3betoval (mal real handu alebo proste nasilu co je pravdepodobnejsie) tak sa s nim easy staknem s TT ...inak zaujimave zmyslanie limpom asi dosiahnes to ze tam budes mat dalsich 4 ludi a tym padom setmainujes len co je prilis slaba hra si myslim


Tak na prvom straddle bol v tej hande reg, ktory tam mal akurat 99 tak ten by to urcite 3betoval, a s TT sa v tom spote necitim moc konfidentne, ale tak urcite som spravil chybu
PanTao140
 
Príspevky: 14
Založený: Jún 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!