Debilnicek live cash player-a

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Debilnicek live cash player-a

Odoslaťod PanTao140 29 Aug 2014 14:01

Ahoj,
nedavno som narazil na zaujimavy blog na ceskej pokerarene od ruzovky_cz, ktory dost detailne popisoval svoje live session a kedze na SVK zrejme nikto nepostuje rovnakym sposobom, tak som sa rozhodol, ze to skusim.
V skratke o mne hram poker priblizne rok a pol online s rok reakreacne live s tym ze skonceni skoly som sa preorientoval viac na live.
Snad to bude aspon trochu stat za to a bude to mat nejaky uzitok.
Vcera som bol na prvej dokumentovanej session, pocas sktorej som priebezne pisal zaznamy, takze tam moze byt par nezrovnalosti kedze pocas hands nebolo vela casu. Na buduce skusim spravit report az po skonceni hrania.
PanTao140
 
Príspevky: 14
Založený: Jún 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Debilnicek live cash player-a

Odoslaťod PanTao140 29 Aug 2014 14:04

Takze tu je ten report pisal som to do mobilu takze diakritia ziadna ale snad to bude citatelne
28.8,2014
Prva handa qq do AK dam tocit len raz river A 50 eur minus nepotesi idem dalej tilt nowhere zatial
Hrame 3 way a pomaly sa splham k BE a nasledne pridu dvaja hraci dostavam na BB AKs je na stole straddle SB open 12 ja tocim 36 on call flop KQ6 stack off za 100 na turne este flush draw ale never toci QQ
Hned nato opat AKs opat ten isty hrac open na 6 ja 3bet 17 on call flop two clubs a ja missed cbetujem na 20 on call check to the river otaca AT v cluboch
Nice day so far
O nieco neskor Uz hrame takmer fullring chytil som AK flush a par mensich potov som zobral a nasledne trips s AQ proti Ahigh ma dostalo na 20+ takze zatial ma nepostihla online mania kde po par prehranych potom menim styl hry na mega agro
Na stole jeden topreg a zbytok rekreacny loose hraci
Hra je so far pomala a passivna
Uvidim ako to pojde dalej budem sa drzat tight hry a nebudem zbytocne tlacit
Carddead uz dlhsiu dobu rozbehol sa druhy stol a vyzera viac fishy zrejme prejdem na nho ale tento stol je tiez hratelny zatial ziadna agresia
Utg najdem si JJ otvaram 3x dostavam call od semi rega loose ryba toci 28 AI ja call a semireg posiala plnu za 100 na call 72 tankujem a po case sa presvedcim ze tocka bude EV- proti dvom idu dva boardy semi reg 99 ryba AQ prvy by som vyhral takze v shortterm bad play a zase idem nieco malo do minusu a pomaly upadam do passive modu chce to nejaku juicy akciu
Sam sa dostavam do mierneho tiltu pri premyslani nad tymi JJ keby to pretocim tak som mohol mat o starost postaranu a nebol by som tam kde som ale musim sa cez to preniest a pokracovat v spravnej hre
Prvykrat esa dnes a nezvycajne vydrzali preflop 3 calleri board T86 dva cluby bet 21 do potu 28 jeden call od toprega a citim past z minulosti turn J of clubs zabija akciu tak checkujem lebo nasledny push od supera nemozem zaplatit 150 mam behind super tiez checkuje behind river eso ktore dava top set no horsia kombinacia nezaplati tak len checkujem a cakam na katastrofu ale reg prekvapivo check behind again a vytazim, zrejme som stratil nejake to value ale ideme dalej
Na SB mam AJo zena z CO otvara davam jej podobnu handu ako ja tak callujem BB tiez flop nizky check all turn sparuje board a otvara sa flush draw8 betujem z prvej zena call river prichadza flush pokracujem v cbetingu a zena call otaca trips
Jak som to pisal odpalujem 25BB s KJs proti AK ked mu prisiel straight na river so sprarovanim boardom a flushom nice hand tak presadam na druhy stol mierne minus takze mam co robit a idem do toho
Uz polhodinu sedim carddead nacdruhom stole a napite ryby tu allinu skoro kazdu handu z mojej hry sa vytratila koncentracia s agresia a nastala komplet pasivita musim sa spamatat
Dostavam suited handu K5 a kedze dnes chcem odist na bike-u tak otvaram s utg+1 na 3x dostavam 4 cally na flope 467 s backdoor flush tak cbetujem na 20€ jeden call a minraise callujem turn K pan deep ryba betuje 80 do potu 130 ja tankujem 5 min a po prejdeni celeho jeho hrania pushujem 210 all in on call river 8 a ukazuje A5 porazi ma split dnes snad v pluse neodidem
Po umornych hodinach cakania sa vyplatilo takmer som sa zdoublil s KK proti agro rybe a potom na nuts flush som sa dostal na plus 300 ale cakam na bicykel potrebujem club flush a bez neho nejdem domov
Predsa len idem domov bez o 4tej som sa to rozhodol zabalit kedze som by ma ten lov zrejme stal len dalsie peniaze celkovo hodnotim session pozitivne az na par chvil kedy som bol vyvedeny z koncetracia
Zajtra teda dnes je summer cup a cakam ze tam budu viac highrollerov ale mozno aj nie ked je akcia v piestanoch uvidim ako pojde online a aka bude nalada to je za dnes vsetko

Za tento príspevok od PanTao140 poďakovali - 3:
haman, HaPpY LuMpY, pepe4477
PanTao140
 
Príspevky: 14
Založený: Jún 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Debilnicek live cash player-a

Odoslaťod PanTao140 29 Aug 2014 23:34

Takze vcera/dnes summer cup neprilakal privela ludi, co som si vsimol ked som sa zastavil po 30 eurovy bonus a ani prebiehajuci HU este pred turnajovou prestavkou ma neprinutil ostat. Tak sa mi zda, ze prichadzaju nove tvara, ktore rad uvitam na stoloch aj nadalej, pretoze callovat 2,5x overbet na flope vam necallne kazdy :lol2: Zo vcerajsej session som bol dost rozbity nebol ani mindset tak som zvolil odpocinok a pripravu na sobotnajsiu hru, ktora dufajme prinese menej suckoutov a viac juicy spotov.
PanTao140
 
Príspevky: 14
Založený: Jún 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Debilnicek live cash player-a

Odoslaťod pepe4477 30 Aug 2014 20:40

pekný blog, budem sledovať a možno občas aj zavítam na cashku :gl:

Inak kľudne si mohol blog založiť aj na PokerAréne, však je to CZ-SK web ;)
pepe4477
 
Príspevky: 22
Založený: Dec 2012
Poďakoval/li: 12 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Debilnicek live cash player-a

Odoslaťod PanTao140 31 Aug 2014 02:01

Ok diki za podporu hej dobry napad s tou pokerarenou a asi to tam prekopirujem teda zatial je tu vcerajsia/dnesna session ale pisem to priebezne do telefonu do poznamok tak este raz sorry za chyby a diakritiku
30.8.
Dnes som nezvycajne prisiel az hned na prestavku takze som nesiel hned dohry ale poriadne som so pripravil mindset ako som zistil uz davno spravny mindset rovna sa polovica uspechu, tak a hned ked sadnem prvu handu AT zahodim na UTG+1 s tym ze nechcem hrat prvu handu s zvacsa neznamymi hracmi, jak naschval bum strasse na flope no nic tak aspon druhu ruku mam KK a zbieram blindy az doteraz kym toto pisem pri konci prestavky som mierne up ale bolo to bez showdownu tak strucne len poviem ze som 3barelloval raz totalny bluff blind vs blind a raz som nedostal na rivri value s monster handou
Najdem si esa utg+2 jupi open open berem blindy este tam bol straddle tak to nebolo az tak tragikomicke
Naprv na SB najdem 99 jeden limp open na 8 a BB raise na 24 vela trashtalk tak zahadzujem na BTN nachadzam hned na to 88 open na 6 BB call flop TT3 check bet call turn 3 rovnaky scenar a na river 2, board je rainbow a pan na BB donkuje zhruba 60% potu chvilu tankujem ale herocall not good pan ukazuje T6 takze well played nieco do minusu ale idem spat na spravnu vlnu Agame forever
Dnes treti krat KK skoda len ze neberem tolko value z toho
Zatial je hra velmi pasivna obcas si nikto nieco vymysli s konektormi ale inak nic moc
Nemam zrovna najlepsi seating po lavici su super dost loose takze by mi vyhovala pozicia na nich,
A ako toto pisem mam esicka na utg+1 straddle a presne ta ista zohravka az na to ze super ma AK moj preflop open call na flope Khigh check bet call turn check bet raise shove call a double up obcas je to fakt easy
Straddle a double straddle a nachadzam TT no ten na utg+2 je dost agro ryba a stacky mame priblizne rovnake takze dvaka moneyscare intuitivne zahadzujem pretoze nechcem preflop tocit, samozrejme to straddle hraci tlacia no a moja pretucha sa vyplnila a to tak ze T na flope boze aky som sprosty na tomto budem muset zapracovat akurat ze nabuduce ma to naopak urcite suckne nevadi idem dalej necham sancu aj ostatnych
Trochu mi to rozhodilo mysel a navyse mame na stole cloveka priamo z dubaja tak sa moj zaujem presuva na neho a nie na hru, musim sa dat dokopy
Na stole dubajec v podstate rozdava kazdemu na stole ale mne este nic, velmi divne zohravky sa deju a dubajec nema problem callovat so 4 najlepsim parom skoro pot bet na rivri pekne precital
Change table plno ryb snad nieco bude
Uz asi 2 hodiny uplne carddead a pomaly padam a ked nieco vymyslim auto 3bet asi skoncim predcasne tak jak mi to zo zaciatku tieklo tak teraz ani len nekvapka
Tak cakanie sa vyplatilo 3 way all in na flope 987 s 88 proti 97 a 9A friendly som tocil potom na tri boardy ale prekvapenie sa nekonalo takze pot moj a pre istotu koncim unava plus nechut by mi uz ziadne peniaze nevyhrala,
Zrejme je hotrun v plnom prude alebo konecne hram ako sa patri teraz dam zrejme pauzu na par dni a pokusim sa uz tolko nezanedbavat online inak take male vybo
vyhodnotenie 5hod/300 zisk not bad :D
PanTao140
 
Príspevky: 14
Založený: Jún 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Debilnicek live cash player-a

Odoslaťod sudden 31 Aug 2014 16:16

PanTao140 napísal:Straddle a double straddle a nachadzam TT no ten na utg+2 je dost agro ryba a stacky mame priblizne rovnake takze dvaka moneyscare intuitivne zahadzujem pretoze nechcem preflop tocit


Chapem spravne, ze po straddle a double straddle open foldujes TT ? :shock:
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Debilnicek live cash player-a

Odoslaťod PanTao140 31 Aug 2014 16:39

Hej ja viem ze to bola chyba ale viem ze aj ked to otvorim tak ma super bude na 80% na utg+2 co daval DS pretacat a je samozrejme ze dominujem jeho range ale na flope pri tom pote sa uz nebude dat hrat nejaka postflop play kedze by bol pot dajme tomu zhruba 150€ a eff stack bol asi 200 tak som zvolil metodu foldom nic nepokazis ked spätne rozmyslam zrejme limp by bol najlepsi a vymyslet nejaku pasticku lebo stale s TT je to skor o set mining preflop
PanTao140
 
Príspevky: 14
Založený: Jún 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Debilnicek live cash player-a

Odoslaťod Rocky 31 Aug 2014 17:45

PanTao140 napísal:Hej ja viem ze to bola chyba ale viem ze aj ked to otvorim tak ma super bude na 80% na utg+2 co daval DS pretacat a je samozrejme ze dominujem jeho range ale na flope pri tom pote sa uz nebude dat hrat nejaka postflop play kedze by bol pot dajme tomu zhruba 150€ a eff stack bol asi 200 tak som zvolil metodu foldom nic nepokazis ked spätne rozmyslam zrejme limp by bol najlepsi a vymyslet nejaku pasticku lebo stale s TT je to skor o set mining preflop


What :shock: ... ak myslis nasho kamarata z dubaja tak ten ta bude skor callovat s any2 ako pretacat ak by 3betoval (mal real handu alebo proste nasilu co je pravdepodobnejsie) tak sa s nim easy staknem s TT ...inak zaujimave zmyslanie limpom asi dosiahnes to ze tam budes mat dalsich 4 ludi a tym padom setmainujes len co je prilis slaba hra si myslim
Obrázok používateľa
Rocky
 
Príspevky: 188
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 23 krát/17 krát
Karma: 1

Re: Debilnicek live cash player-a

Odoslaťod haman 31 Aug 2014 18:13

PanTao140 napísal:Hej ja viem ze to bola chyba ale viem ze aj ked to otvorim tak ma super bude na 80% na utg+2 co daval DS pretacat a je samozrejme ze dominujem jeho range ale na flope pri tom pote sa uz nebude dat hrat nejaka postflop play kedze by bol pot dajme tomu zhruba 150€ a eff stack bol asi 200 tak som zvolil metodu foldom nic nepokazis ked spätne rozmyslam zrejme limp by bol najlepsi a vymyslet nejaku pasticku lebo stale s TT je to skor o set mining preflop

keby ta utg+2 pretacal tak hra skonci allin preflop nie? snad nebudes len callovat jeho raise.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Debilnicek live cash player-a

Odoslaťod PanTao140 31 Aug 2014 19:34

keby ta utg+2 pretacal tak hra skonci allin preflop nie? snad nebudes len callovat jeho raise.[/quote]

Tak neviem ci je handa TT zrovna idealna na preflop all in aj ked ides proti loose hracovi a zvycajne budem popredu. Problem vidim v tom ze, ak to prehras na suckout, tak ten vysledok ovlyvni priebeh celej session, takze radsej to zahram defenzivne a postflop vyuzijem moju edge
PanTao140
 
Príspevky: 14
Založený: Jún 2014
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!