[SNG]elladan1's blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

[SNG]elladan1's blog

Odoslaťod elladan1 27 Jún 2011 21:04

Nazdar všetci,
Doteraz som bol tu na PP.sk viac-menej pasívny, ale nastal čas, aby som si aj ja založil blog. Priviedol ma k tomu môj prvý „väčší“ úspech, z nadpisu môžete tušiť aký :)
Najprv sa stručne predstavým a v skratke popíšem doterajšiu „pokrovú kariéru“

Volám sa Palo, mám 20 rokov, bývam vo zvolene a momentálne študujem na strojníckej fakulte v Žiline.
Poker hrám od augusta 2009, začínal som ako skoro každý freerollmi. To ma dlho nebavilo a prešiel som na mikro SNG. Dalo by sa povedať, že až „nano“, lebo to boli na Ipokri $0,12 a $0,24 SNG pre 10 ľudí. Postupne aj $0,60 a $1,20. Hral som na Expekte pod nickom „elladan11“ a na Titanpokri pod nickom „elladan1“. Na Expekte som odohral dokopy 2207 SNG-čok, na Titane len 329.

Paradoxom je, že som po týchto turnajoch bol v podstate v mínuse okolo 55 dolárov, ale vďaka rôznym bonusom, freerollom a promo akciám som vybudoval $200 bankroll, ktorý som na začiatku septembra minulého roka vložil na fulltiltpoker + $50 som si tam nechal poslať od pokerstrategy.
Tam som hrával dvoj dolárové turbá a v rámci čistenia bonusu aj super turbá a momentálne hrávam $6,50 9-man turbo SNG. Príležitostne si zahrám aj MTT turnaje a skúšal som aj cash game. Môj najväčší MTT úspech je $134,46 za 313.miesto v miniFTOPS XIX evente #9.
Na fulltilte hrávam pod prezívkou „1ShiftyKid1“

Za full tilt points si vymieňam za „Steps tickety „ najčastejšie Step 2 a podarilo sa mi dostať na Step 6 v hodnote $640, ktorý som uchovával až do včera kedy som sa rozhodol použiť ho na kvaldu na FTP series Espana.

Hrali sme 15 a traja brali „balíček“ v hodnote $3200. V podstate väčšinu turnaja som mal podpriemerný stack alebo aj najmänší stack. Asi najkľúčovejšie ruka turnaja bola keď som ako short stack na BB s okolo 5-7BB dorovnával push od SB s 55 na ruke a uluckoval som coinflip proti AJo.
Od vtedy sa mi stack zväčšoval až som sa dostal do tesného závesu za chipleadra a po troch hodinách som to uluckoval až do víťazného konca :Yahoo!:
Väčšinou hrávam s HUDom, ale z neznámych príčin mi pokertracker nechcel importovať ruky z toho turnaja tak som celý turnaj odohral bez akýchkoľvek stats a doteraz sa mi nepodarilo tie ruky naimportovať. Rád by som si prešiel handhistory toho turnaja prípadne aj postol nejaké zaujímavé ruky, ale pokertracker je proti mne :wall:

Doteraz nemôžem uveriť tomu, že som tú kvaldu vyhral  V noci som od radosti ani nemohol zaspať :D Je to proste splnenie sna, ktorý mám od kedy som začal hrať online poker, že sa raz kvalifikujem na nejaký veľý live turnaj :crazy:
S live pokrom a ani s cestovaním nemám žiadne skúsenosti, najďalej kde som doteraz bol tak v ČR :D

Budem rád za akékoľvek rady a informácie, napr. kde zoženiem najlacnejšiu letenku a lacné ubytovanie a čokoľvek ďalšie čo by mi mohlo pomôcť.
FTP series Espana v Malage začína 19. augusta, 1.júla mám poslednú skúšku v škole a potom sa naplno môžem venovať pokru a príprave na moje Big live pokrové vystúpenie 8-)
Toto je na dnes všetko.
Ďakujem všetkým, ktorí toto dočítali až dokonca :poklona: :gl:
Naposledy upravil elladan1 dňa 24 Sep 2011 18:21, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
elladan1
 
Príspevky: 149
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 21 krát/13 krát
Karma: 0

Re: elladan1's blog - From micro SNG to FTP series Espana

Odoslaťod Chlpo1989 27 Jún 2011 22:08

Nech sa ti dari! :gl:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: elladan1's blog - From micro SNG to FTP series Espana

Odoslaťod Matej Zavacky 27 Jún 2011 22:52

do malagy lieta ryanair z BA aj z krakowa, to mas najlacnejsie kupuj to priamo cez ryanair.com, mozno sa ti to bude zdat neprehladne ale zvyknes si. Gratulujem k balicku aky turnaj to je BI? balicek aj s hotelom ci hladas sam ubytko?
Matej Zavacky
 
Príspevky: 482
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 12 krát/48 krát
Karma: 8

Re: elladan1's blog - From micro SNG to FTP series Espana

Odoslaťod elladan1 27 Jún 2011 23:15

Balíček je v hodnote $3200, v tom je buy-in 1500+150€ a zvyšok by mal byť cca 600€ (ešte mi ho neposlali) hotel nie je v balíčku, tak budem musieť pohľadať nejaký lacný aby som sa zmestil do tých €600
Je dosť pravdepodobné že budem predávať nejaké % dúfam že sa nájdu nejaký záujemcovia ;)
Obrázok používateľa
elladan1
 
Príspevky: 149
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 21 krát/13 krát
Karma: 0

Re: elladan1's blog - From micro SNG to FTP series Espana

Odoslaťod Cawo444 28 Jún 2011 00:38

gratulujem kamarat, mam podobny sen, resp. tiez by som sa chcel aspon raz dostat na nejaky vacsi turnaj, tebe sa to uz podarilo,tak si to uzi ;-) Drzim palce a vela stastia :-)
Cawo444
 
Príspevky: 135
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 2 krát/0 krát
Karma: 0

Re: elladan1's blog - From micro SNG to FTP series Espana

Odoslaťod cercerBTSSK 28 Jún 2011 10:09

elladan1 napísal:Balíček je v hodnote $3200, v tom je buy-in 1500+150€ a zvyšok by mal byť cca 600€ (ešte mi ho neposlali) hotel nie je v balíčku, tak budem musieť pohľadať nejaký lacný aby som sa zmestil do tých €600
Je dosť pravdepodobné že budem predávať nejaké % dúfam že sa nájdu nejaký záujemcovia ;)



Hmm, divny package (nejak mi tie pocty nevychadzaju), .... ale gratulujem !!!

Ak nehravas live, tak Ti odporucam investovat nieco z vreckoveho co si vyhral na turnaj a pocas jula ist na par turnajov - BA, Montesino a podobne...
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: elladan1's blog - From micro SNG to FTP series Espana

Odoslaťod Palo42 28 Jún 2011 12:04

cercerBTSSK napísal:
elladan1 napísal:Balíček je v hodnote $3200, v tom je buy-in 1500+150€ a zvyšok by mal byť cca 600€ (ešte mi ho neposlali) hotel nie je v balíčku, tak budem musieť pohľadať nejaký lacný aby som sa zmestil do tých €600
Je dosť pravdepodobné že budem predávať nejaké % dúfam že sa nájdu nejaký záujemcovia ;)



Hmm, divny package (nejak mi tie pocty nevychadzaju), .... ale gratulujem !!!

Ak nehravas live, tak Ti odporucam investovat nieco z vreckoveho co si vyhral na turnaj a pocas jula ist na par turnajov - BA, Montesino a podobne...


Vyhra je v USD, BI+vreckove v EUR, podla mna to sedi celkom dobre.
Palo42
 
Príspevky: 86
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 6 krát/9 krát
Karma: 1

Re: elladan1's blog - From micro SNG to FTP series Espana

Odoslaťod cercerBTSSK 28 Jún 2011 12:24

Palo42 napísal:Vyhra je v USD, BI+vreckove v EUR, podla mna to sedi celkom dobre.


aha USD a EUR, fakt...
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: elladan1's blog - From micro SNG to FTP series Espana

Odoslaťod elladan1 28 Jún 2011 14:55

Vreckove mi pripíšu na účet v USD, ale platiť budem za všetko v EUR, teda aj vyberať peniaze budem na EUR účet v banke.
No pozeral som letenky cez ryanair.com, z Bratislavy a späť lietajú v stredy a nedele. Kebyže sa nedostanem do day 3 tak by som mohol letieť v nedeľu, ale dopredu nemôžem vedieť kedy vypadnem. A pozeral som aj hotely cez booking.com a pozdávajú sa mi dva také lacnejšie s prijateľnou lokalitou (nechcem bývať niekde v paži v izbe meter krát meter) ale na 7 dní to už vyjde dosť draho, teda do tých 600€ aj s letenkou sa nezmestím.
Live by som si rád do vtedy zahral, ale do Blavy sa kvôli tomu trepať nebudem (nemám na to). Vo Zvolene by mal byť nejaký pokrový klub, tak pozisťujem či ešte funguje a čo sa tam hráva, pár eur na nejaký turnaj by som obetoval.
Obrázok používateľa
elladan1
 
Príspevky: 149
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 21 krát/13 krát
Karma: 0

Re: elladan1's blog - From micro SNG to FTP series Espana

Odoslaťod Ote11 29 Jún 2011 12:53

FTP prišiel o licenciu. Radšej si nič nerezervuj aby si neprišiel aj o svoje peniaze. Neviem či ešte s toho turnaja niečo bude. Tak prejem :gl: aby sa to nezrušilo.
Obrázok používateľa
Ote11
 
Príspevky: 82
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!