Erichoff a jeho 3 ciele

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod erichoff 18 Aug 2010 18:37

eraserSK napísal:tak najtazsi ciel je jednoznacne c.3 nakolko si aj teraz v downswingu a celkovo je to velmi tazke.


I ja po povazujem za najtazsi. Keby si sa ma to opytal na zaciatku augusta, povedal by som, ze je uplne najlahsi.

No od vtedy... Ved posudte sami. V downswingu som prestal hravat cisto 12 dolarove, mixujem ich hlavne so 6-tkami, dokonca kvoli psychike som si pridal aj $3.25. Celkvoo, ked som to vypriemeroval, tak je to 250 BI downswing. Tento downswing je sposobeny samozrejme 2 vecami: 1. Som riadne pod EV, 2. tak casto som este asi nikdy nenarazal do top range superov, ako posledne 2 tyzdne.

Citim, ze to trosku uz zabera aj na psychiku. Uz som si sadal za pocitac s otazkou, kolko prehram. Samozrejme, ked som si uvedomil, co robim, hnes som stopol hru. S tiltom ako takym (pushovat alebo callovat -EV) problem nemam, vzdy to kontolujem po session, ci som v tej faze, ked som mal nervy nerobil hluposti :)

Takze pre psychiku, dalsia session bude len $6.5, domixovane $3.25. Potrebujem 2-3 plusove sesssion, aby som nabral istotu.

Pripajam i graf dnesnej session a roi na jednotlivych stake-och.
Prílohy
18_08_roi.png
18/08 vyvoj session
18_08_roi.png (12.21 ) Zobrazená 2906 krát
18_08_session.png
18/08 roi na jednotlivych stakes
18_08_session.png (16.16 ) Zobrazená 2902 krát
august.png
August
august.png (14.97 ) Zobrazená 2907 krát
erichoff
 
Príspevky: 70
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod erichoff 18 Aug 2010 21:48

Ake softy pouzivam pri hrani:

Multitablujem, co v mojom ponimani znema, ze hrajem priemerne 25 stolov naraz (este pred 2 mesiacmi by sa mi to zdalo nemozne. Dokonca dnes mi trosku zblbla TableNinja a presvihla limit na registracie, takze som hral naraz 31 stolov a ani som si to neuvedomoval, kym som si vo windows nevsimol pocet otvorenych P****Stars okien). Na to, aby som vsetko v pohode stihal, pouzivam nejake programceky a pomocky:

- PokerTracker 3
- Table Ninja - aj na registraciu do turnajov - zalozka Sit'n'Go Sensei
- AKH script na pozicovanie stolov do stackov (vysvetlim nizsie)
- sharkscope (trosicku inym sposobom ako "bezny smrtelnik")
- nehram ani myskou ani klavesnicou, presiel som na Gamepad (a neviem si to vynachvalit :))

Mam nejake programatorske zaklady, takze som si vytvoril niektore veci na mieru:

AHK na pozicovanie - Pozicovanie stolov: (vlavo hore mam stoly v uvodnej faze (do blindov 25/50), vpravo hore mam stoly v neskorsej faze bez ante (do blindov 100/200), dolna cast obrazovky patri vyhradne push/foldu - vlavo 45 man, vpravo 180. Pozicie stolov sa mi prepinaju same, aktualizuju sa kazdu minutu, pripadne stlacenim jednej klavesy viem stoly aktualizovat okamzite.

Pri pozicovani stolov mam jeden dost velky leak, najmensiu pozornost venujem stolov vlavo hore (uvodna faza), kedze tam hram velmi tight a tak tam foldujem jedna radost. Dost casto sa mi teda stava, ze foldnem pocket pary (vysoke nebetnem, male nelimpnem).

Sharkscope - vytvoril som si "poloautomat" na ziskavanie statistik o hracoch. Dost mi to ulahcuje cas s vytvaranim a znacenim regularov a fishiek. V principe si regularov a fishky oznacujem podobnym sposobom, ako to popisal 7castle vo svojom clanku (7castle: este raz vdaka za ten clanok, dovtedy som to nerobil). Moj poloautomat vytiahne tych hracov, s ktorymi hram najcastejsie a ziska ich statistiky na sharkcope a nasledne im priradi kategoriu, ja uz len na zaklade statistik potvrdim spravnost zaradenia.

Gamepad mam napojeny cez utilitku zvanu xpadder, ktora simuluje stlacanie klaves a tak posiela prikazy do TableNinja. Hra s gamepadom mi vyrazne odstranila jeden dost vazny leak - velke poty, ked som videl, ze som dostal call, alebo som ho dal ja - vzdy som chcel dopozerat, ako to dopadne. Sposobovalo mi to 2 problemy - ak som prehral a bol som favorit, tiltlo ma to. Nehladiac na vysledok mi to vsak na ostatnych stoloch dalo sit out, kedze som sa nevenoval akcii na tychto stoloch, ale pozeral ako dobadne predosla ruka. Nehovoriac o tom, ze gamepad sa lepsie drzi v ruke, lepsie sa s nim pracuje ako s myskou alebo klavesnicou.

Gamepad pouzivam zadasne snurovy, nechcem riesit vybitie bateriek v priebehu session. Snura mi vobec nevadi, ani neviem, ze tam vobec je. :)
Prílohy
logitech-rumblepad2.jpg
logitech-rumblepad2.jpg (35.95 ) Zobrazená 2835 krát
erichoff
 
Príspevky: 70
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod erichoff 19 Aug 2010 16:59

Dnesne aktivity:

rano beh - 1 hodina - cca. 10800m
vazenie - 92.2kg - to su tie vecerne pecene klobasky :D A ze vraj dieta :lol2:

Ale nie... Dietu ziadnu nedrzim ani drzat nebudem. Chcem schudnut sportom. Budem jest normalne, zmenim len stravovacie zle navyky. Nesmiem jest po siestej hodine vecer, hlavne nie chipsiky, pizza alebo klobasky o 21:30 v meste s kamaratmi pri pivecku :wall: , a hlavne zacat riadne ranajkovat. Ranajky su najdolezitejsie jedlo dna.

Dietu nedrzim z toho dovodu, ze ked dosiahnem svoju vahu, zacnem sa opatovne normalne stravovat, tak vaha pojde napsat a to ja nechcem, preto jem tak, ako budem jest i po dosiahnuti cielovej vahy.

Stihol som si za 3 hodky pinknut nejake tie $3.25 a $6.50 MTSnG. Plan bol hrat ich 4 hodky, odohrat 100. Avsak po 2 hodinach hrania som bol dost tiltnuty, stoly sa mi zatvarali rychlejsie, ako otvarali. Tak som ukoncil registraciu a dohral zvysok. V grafe to tak nevyzera, ale ked som ukoncil registraciu, mal som na ucte o $300 menej, ako na zaciatku. To ma dost hnevalo, kedze som mal otvorenych cca 26 stolov, pol na pol 6-tky a 3-ky. To znamena, ze som mal cca. 130 v registracii, co znamenalo $170 minus. Nakoniec sa to vsetko obratilo par poslenymi hrami.

Plusova session po dlhej dobe :D
Prílohy
19_08_session.png
19_08_session.png (17.82 ) Zobrazená 2701 krát
19_08_roi.png
19_08_roi.png (10.92 ) Zobrazená 2716 krát
erichoff
 
Príspevky: 70
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod dzejkej 19 Aug 2010 17:11

erichoff napísal:Nesmiem jest po siestej hodine vecer, hlavne nie chipsiky, pizza alebo klobasky o 21:30 v meste s kamaratmi pri pivecku :wall: , a hlavne zacat riadne ranajkovat. Ranajky su najdolezitejsie jedlo dna.


Veru, ranajky su dolezite, ale nejest po siestej hodine vecer je hlupost. Treba jest casto a male porcie a zrychlit si tak metabolizmus. Ja som pocas Phat Phuck Challengu jedol 6x denne a naposledy kludne aj hodinu pred spanim a rozhodne to fungovalo.

Najhorsi stravovaci navyk ludi je to, ze jedia velke porcie parkrat za den. Druhy najhorsi navyk je to, co vlastne jedia :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod lolofon 19 Aug 2010 18:16

dzejkej napísal:ale nejest po siestej hodine vecer je hlupost.

Preco? Ja som pocul, ze v tele je nejaka zlaza, ktora reaguje na denne svetlo, pricom cez den rychlejsie spaluje alebo tak nejak, proste jest takto vecer je vraj nezdrave a viac Ti to prida na vahe.
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod dzejkej 19 Aug 2010 18:22

lolofon napísal:Preco? Ja som pocul, ze v tele je nejaka zlaza, ktora reaguje na denne svetlo, pricom cez den rychlejsie spaluje alebo tak nejak, proste jest takto vecer je vraj nezdrave a viac Ti to prida na vahe.


Je k tomu nejaky zdroj?

Ja som nasiel vsade mozne, ze je dolezite jest casto a male porcie (ci to bolo v programoch ako P90, P90X, Insanity alebo na weboch ako simplyshredded.com, liveexercise.com, bodybuilding.com, ...). Skor nejest vecer a este ako bonus obcas vynechat ranajky = taka dlha pauza od jedla, ze mas spomaleny metabolizmus a potom sa teda moc lahko nechudne.

Vecer nie je dobre prijimat vela sacharidov, ale that's about it.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod lolofon 19 Aug 2010 18:51

Zdroj je jeden kamarat z netu, ktory nieco o tomto studuje a v danom odbore ma odpoved v podstate na vsetko, takze mu celkom verim :) Neviem, mozno by som nieco vygooglil, ale nechcem tu postovat bludy...
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod erichoff 19 Aug 2010 18:56

dzejkej napísal:Treba jest casto a male porcie a zrychlit si tak metabolizmus.


O tom viem, ale snazim sa prejst na system, ktory budem dodrziavat v long rune.

Vynechavanie ranajok a jedenie velkych porcii na obed a veceru je v tomto pripade moj najvacsi leak. Co sa tyka spravneho stravovania, som proste :fish:
erichoff
 
Príspevky: 70
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod dzejkej 19 Aug 2010 19:38

erichoff napísal:O tom viem, ale snazim sa prejst na system, ktory budem dodrziavat v long rune.

Vynechavanie ranajok a jedenie velkych porcii na obed a veceru je v tomto pripade moj najvacsi leak. Co sa tyka spravneho stravovania, som proste :fish:


No mne sa to dari dodrziavat v longrune tak, ze si davam chutne (obcas ovocne) proteinove napoje (po cviceni a pred spanim) a inak mam ranajky, obed, olovrant (ktory si pripravim den predtym pri vareni vecere) a veceru. Na takom rezime idem uz takmer 7 mesiacov kazdy den a je to pohodicka.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod erichoff 19 Aug 2010 23:58

dzejkej napísal: Na takom rezime idem uz takmer 7 mesiacov kazdy den a je to pohodicka.


Long run, co sa tyka stravovania, povazujem tak 3+ rokov. Ja sa k niecomu takemu zatial neviem prinutit, takze drzim palce, nech ti to vydrzi.
erichoff
 
Príspevky: 70
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!