Erichoff a jeho 3 ciele

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod erichoff 20 Aug 2010 00:13

Dnesna dohravka

Odohral som este dalsich 125 turnajov dnes, teda celkovo za dnesok 200. Zo zaciatku klasika, prvych 25 turnajov som sa nepriblizil dokonca ani k poslednym 2 stolom, vypadaval som velmi skoro. Povedal som si, ze to vsak dohram. Otocilo sa to a odvtedy sa mi hralo velmi dobre. S tou pohodou som zacal aj viac light callovat pushe zo zadnych pozicii a pushe ultrashortov (max 4-5BB). 80% som bol preflop favorit, co ma tesilo, ze dokazem odhadovat range superov.

Dalsi zaver z dnesneho dna je ultra terorizovanie bubliny. Ak som sa dostal na stol s pohodovym stackom a za sebou som nemal big stack, tak som to tam posielal skoro s ATC. Ak je viac shortov, ktori su na vypadnutie (maju 3-4BB), tak hraju ultra tight. Pocas bibliny som si tak v jednej hre nakradol 1/3 vsetkych cipov v hre :D

Posujem celkovy graf za dnes.
Prílohy
19_08_session.png
19_08_session.png (18.35 ) Zobrazená 2603 krát
erichoff
 
Príspevky: 70
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod dzejkej 20 Aug 2010 00:14

Gratz k dnesnemu solidnemu dnu! :)

erichoff napísal:
dzejkej napísal: Na takom rezime idem uz takmer 7 mesiacov kazdy den a je to pohodicka.


Long run, co sa tyka stravovania, povazujem tak 3+ rokov. Ja sa k niecomu takemu zatial neviem prinutit, takze drzim palce, nech ti to vydrzi.


Vdaka, tak snad to vydrzi. Tie shakes mi znacne chutia a je prijemne pocas dna nehladovat - jediny problem je tych 10 minut naviac pri priprave vecer predtym a prenasanie jedla v taske s notebookom :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod poldinhoo 20 Aug 2010 08:09

lolofon napísal:
dzejkej napísal:ale nejest po siestej hodine vecer je hlupost.

Preco? Ja som pocul, ze v tele je nejaka zlaza, ktora reaguje na denne svetlo, pricom cez den rychlejsie spaluje alebo tak nejak, proste jest takto vecer je vraj nezdrave a viac Ti to prida na vahe.



sorry za spam,ale toto mi nedalo.. :lol2:
lolofon toto je absolutna blbost..neviem kam na toto ludia chodia a neviem kto je tvoj kamarat a kde to studuje ale asi by mal radšej zmenit obor :)
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod lolofon 20 Aug 2010 08:33

poldinhoo napísal:
lolofon napísal:
dzejkej napísal:ale nejest po siestej hodine vecer je hlupost.

Preco? Ja som pocul, ze v tele je nejaka zlaza, ktora reaguje na denne svetlo, pricom cez den rychlejsie spaluje alebo tak nejak, proste jest takto vecer je vraj nezdrave a viac Ti to prida na vahe.



sorry za spam,ale toto mi nedalo.. :lol2:
lolofon toto je absolutna blbost..neviem kam na toto ludia chodia a neviem kto je tvoj kamarat a kde to studuje ale asi by mal radšej zmenit obor :)


Nejdem sa za to bit do krvi, ale preco si si taky isty, ze mas pravdu Ty a nie on? :)
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod poldinhoo 20 Aug 2010 09:11

lolofon napísal:Nejdem sa za to bit do krvi, ale preco si si taky isty, ze mas pravdu Ty a nie on? :)


no som si istý..neexistuje v tele žlaza ovplyvňujúca metabolizmus, ktorá by tak robila na základe nejakej reakcie na denne svetlo ..
teda ak by som aj aj mýlil a naozaj existuje nejaká žlaza,ktorá reaguje na denné svetlo a ovplyvňuje tým spaľovanie,čo teda pochybujem ako som napísal..tak určite by to nebolo v takom množstve alebo v takej "sile",že by to bolo badateľné a že by to niečo v konečnom dôsledku zmenilo..

toto (ne)jedenie po určitej hodine je asi jeden z najvačších a najhorších mýtov v celej oblasti diét..kľudne môžeš jesť aj po 18:00..kľudne aj po 22:00..keď by si nejedol od dajme tomu 18:00 až do rána do 8:00.. tak si akurát spomaľuješ metabolizmus..a teda chudneš pomalšie..menšie dávky jedla častejšie je kľúč k úspechu pri chudnutí..

a do krvi sa tiež bit nejdem,ale možme v pohode diskutovat, na túto tému vždy rád:)
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod erichoff 20 Aug 2010 09:48

dzejkej napísal:Gratz k dnesnemu solidnemu dnu! :)


Od solidneho dna to ma daleko :) Za posledny mesiac bol priemerny plusovy den nad $200, niektore dokonca so 100 odohranymi MTSnG na urovni nad $1000. Na MTSnG sa da dlhodobo hrat s ROI 20%, preto session, kde odohras 200 turnajov moze byt celkom slusne ziskova 8-)

Co je vsak super na vcerajsku je to, ze po dllllhych dnoch mam den, kedy som v pluse obidve session. Nikdy by som neveril, ze ma taky maly profit (vzhladom na pady, ktore mam za sebou) bude takto tesit.

Plan na dnes

Chystam si dat beh, hodinku. Potom si dam mensiu session a vecer grilovacka u kamarata. Koniec diety :lol2: Hadam, ze budem mat pevnu volu, grilovane milujem najviac zo vsetkeho, dufam, ze sa neprezeriem.
erichoff
 
Príspevky: 70
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod erichoff 20 Aug 2010 09:56

poldinhoo napísal:toto (ne)jedenie po určitej hodine je asi jeden z najvačších a najhorších mýtov v celej oblasti diét..kľudne môžeš jesť aj po 18:00..kľudne aj po 22:00..keď by si nejedol od dajme tomu 18:00 až do rána do 8:00.. tak si akurát spomaľuješ metabolizmus..a teda chudneš pomalšie..menšie dávky jedla častejšie je kľúč k úspechu pri chudnutí.


To, ze je to mytus, to som nevedel, nikdy som tuto problematiku hlbsie neskumal. Isiel som ako slepa ovca v stade. Co ludia povedali, to som povazoval za pravdu. ;)

Jest menej a casto, to som vedel, ze treba, len som nevedel, ze to zrychluje metabolizmus.

Budem si musiet o tom nastudovat aspon nejake zaklady, v long rune to bude zo zdravotneho hladiska urcite +EV.
erichoff
 
Príspevky: 70
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod erichoff 20 Aug 2010 11:43

Dnesny beh za mnou:
1h - 11.350m
11km za 58:07

Z behu spokojnost, trosicku som zrychlil priemerne tempo, viem si predstavit, ze s troskou treningu budem schopny tymto tempom zabehnut 21 km.

Vaha: 92.1kg - od zaciatku zatial ziadna zmena.
erichoff
 
Príspevky: 70
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod erichoff 23 Aug 2010 15:10

Vikend za nami.

V sobotu volno, nedela beh 7km - 36:10. Vaha 92.2kg

Dnes (pondelok) beh som mal naplanovany na celu hodinu, asi som trosku prepalil tempo, po 7.5 km ma zacalo pichat v boku, tak som to ukoncil. Vaha 92.2 kg. Ziadna zmena aj z dovodu velkeho vikendoveho "prezierania sa" na veceru. Budem s tym musiet nieco robit, pretoze plan je zhodit 1kg tyzdenne.

Treningovy plan

Nasiel som na webe treningovy plan na polmaraton:
http://www.beh.sk/mod/clanky/mcmillanov ... ngovy-plan

Trosku som ho upravil na svoje potreby, kedze mam len 6 tyzdnov a chcel by som skusit minimalne 3 shoty na polmaraton pod 2 hodiny. Nechat si len jeden shot sa mi zda dost hazard. Nemusi vyjst pocasie, vykon, zranenie, choroba, moze sa stat cokolvek. Preto 3 pokusy :)

Den, kedy sa pokusim odbehnut polmaraton bude piatok, takze cely treningovy plan je tomu prisposobeny:

24.8. - 10 vystupov na kopec
25.8. - volno
26.8. - 60 min lahkeho behu
27.8. - 75 min lahkeho behu
28.8. - volno
29.8. - 60 min lahkeho behu

30.8. - 50 min lahkeho behu
31.8. - 3x2000 metrov rychle intervaly - 500 m jogging na vydychanie
1.9. - volno
2.9. - 60 min lahkeho behu
3.9. - 90 min lahkeho behu
4.9. - volno
5.9. - 60 min lahkeho behu

6.9. - 50 min lahkeho behu
7.9 - 3-5 rychlych behov
8.9. - volno
9.9. - 60 min lahkeho behu
10.9. - 105 min lahkeho behu (v pripade pohody prvy posus o polmaraton pod 2 hod)
11.9. - volno
12.9. - 60 min lahkeho behu

13.9. - 50 min lahkeho behu
14.9. - Kapacita pluc na 7 km
15.9. - volno
16.9. - 60 min lahkeho behu
17.9. - prvy oficialny pokus na polmaraton
18.9. - volno
19.9. - 50 min lahkeho behu

20.9. - 40 min lahkeho behu
21.9. - 60 min lahkeho behu s 8min zmiesaneho behu
22.9. - volno
23.9. - 50 min lahkeho behu
24.9. - druhy oficialny pokus na polmaraton
25.9. - volno
26.9. - 50 min lahkeho behu

27.9. - 40 min lahkeho behu
28.9. - 4x2000m rychle intervaly - 500m jogging
29.9. - volno
30.9. - 30 min lahkeho behu
1.10. - posleny pokus na polmaraton pod 2 hod
erichoff
 
Príspevky: 70
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Erichoff a jeho 3 ciele

Odoslaťod erichoff 23 Aug 2010 15:31

Poker:

Planujem odohrat tyzdenne minimalne 750 MTSnG, ideal je 1000. V tyzdni chcem mat 2 dni volno (najlepsie piatok a sobota - v nedelu je dost vela fishiek, tento den nechcem vynechat).

Pozrel som niekolko videi zo http://sitngogrinders.com/ , ma tam Tigerbalm asi 50 videi o MTSnG. V niektorych momentoch je vsak velmi nitty (BvB za 8 BB) pri 7 ludoch pri stole a ante (celkovo 15 ludi v hre, len 7 je ITM) posle plnu len s 50% range (bleeee, plnych 100% je +EV uz pri 10BB a 30% calling range supera na BB). Ak si vsak pozriete jeho graf na sharkscope, tak je to nieco neuveritelne. Jeho ROI je nad 25% pri 45man a nad 30% pri 180man. Ako s takou nitty hrou moze dosiahnut nieco take?

Vcera sa mi podarilo prihlasit do kurzu k MI_Turtle na www.rainmanpoker.net, prezrel som uz niekolko videi z archivu webinarov, objavil som zopar veci, ktore si myslim, ze mi pomozu. V stredu absolvujem prvy webinar, bude o shoving a calling rangeoch na 45 man sitkach.

Co musim urcite zmenit je moja tight hra pri 10-15BB stackoch na HJ a MP poziciach. Skusim sa teda pohrat este so SitnGo Wizzardom, skusim si urobit nejaky Pushbot chart len tak pre orientaciu, aby som zistil, kde som prilis nitty a kde prezmenu prilis loose. Jeden taky som uz mal vypracovany, ale mal som v nom nahodene prilis siroke range superov a zarove prilis velky edge. Z toho vyplynulo, ze moja hra pri 10BB+ na skorsich poziciach bola prilis nitty.

Calling range som trosku polavil a sledujem, odkial prichadzaju pushe, celkom sa mi dari odhadovat superove range.

Zatial hram bez HUDu, pri 20tablingu moj notebook nestiha zobrazovat HUD a prepinat stoly plynulo. Ak sa mi podari splnit pokrovy ciel ($7k do 2.10.), tak si kupim silnejsiu masinu vyhradne na poker.
erichoff
 
Príspevky: 70
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/5 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!