FR/6max grind - magorko

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod magorko 31 Júl 2011 03:09

tucniak napísal:len mne pride neproduktivne 24tablovat nosebleeds...?


nechapem ako to myslis :)
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod tucniak 31 Júl 2011 03:15

ze sa mi zda ze nato mas a mozno by si mal vacsiu hourly, keby sa viac zlepsujes, hras napr 6-8 stolov a s tvojim rollom (ak som dobre zachytil mas nejak 4k?) hras pomaly nl100.. :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod magorko 31 Júl 2011 03:25

tucniak napísal:ze sa mi zda ze nato mas a mozno by si mal vacsiu hourly, keby sa viac zlepsujes, hras napr 6-8 stolov a s tvojim rollom (ak som dobre zachytil mas nejak 4k?) hras pomaly nl100.. :)


bankroll mam momentalne 13k :), myslim ze sa zlepsujem stale co sa tyka multitablingu to problem neni, rozmyslam skoro nad kazdym spotom, upravujem si preflop a postflop calling/shoving range podla typu superov, diskutujem s ostatnymi regularmi z mojich stakes takze aj ked mozno odohrajem 7 hodin denne tak este dalsie 1-2 hodinky venujem studiu :) zatial mi ide winrate na NL25 hore kazdym mesiacom takze sa necitim tak ze by som stagnoval kvoli tomu ze hrajem vela stolov

no a ak sa citim unaveny alebo vidim ze nestiham tak samozrejme nehrajem 24 stolov, niekedy hrajem aj 12 stolov atd podla toho ako sa citim ale vacsinou si pustam maximalku :)

rad by som dal buduci rok SNE, tak by som rad porazal NL100 do konca roka 24 tablingom :)

no a dalsia vec je ze si nemozem dovolit ist tak agresivne hore ako by som si zelal pretoze sa pokerom zivim, kebyze nemam ziadne vydaje tak skusam uz davno NL50 a nesnazil by som sa vygrindit na nizsich stakes vsetky tie prehry ked davam shoty vyssie (myslim ze NL50 by som mal porazat, aj ked 50k hands som zatial minus, no cas ukaze :))
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod TuKE 31 Júl 2011 08:37

rozdiel medzi midstakes levelmi je imo hlavne v mind setupe
ja som sa tiež vždy bál ísť vyššie, lebo však sa tam hrá o 2x viac peňazí a súperi teda budú lepší, ale h***o h***o zlatá rybka :)
súperi sú hrajú +/- rovnako ako nižšie, niekedy trochu viac aggro, alebo sa viac 3betuje alebo barreluje, ale to nie je imo problém a ako bonus, človek obvykle zarobí viac peňazí, aj keď má nižší winrate :)
ak má človek safe roll, tak nie je problém to skúsiť

ak 24 tableuješ a hráš 7 hodín denne, tak by ťa imo mali uživiť bonusy, či? :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod tucniak 31 Júl 2011 13:11

to s tymi bonusmi je good question. a som opomenul ze je to fullring sorry.
kazdopadne pri nejakom 8 tablingu by si dal za 7 hodin denne cca 5,5k ruk (6maxu), s tvojim rollom teoreticky pomaly nl200 mozes shotovat a hodinovku by si mohol mat solidne hustu:)

na druhej strane chapem aj tvoje argumenty (moje zivobytie bezprostredne na pokri nezavisi, takze sa mi urcite hra 'lahsie' atd..)
to bola len taka uvaha

:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod marjan556 31 Júl 2011 14:02

hrava niekto na PS aj 6m aj FR a vie porovnat priemerneho rega na tych istych stakes? lebo ja mam pocit ze vacsina microFR regov na 50 a 25 by na 6maxe neprezila viac jak 100k ruk. (vratane mna :D)
Naposledy upravil marjan556 dňa 31 Júl 2011 14:04, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
marjan556
 
Príspevky: 292
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 23 krát/30 krát
Karma: 6

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod magorko 31 Júl 2011 14:17

TuKE napísal:rozdiel medzi midstakes levelmi je imo hlavne v mind setupe
ja som sa tiež vždy bál ísť vyššie, lebo však sa tam hrá o 2x viac peňazí a súperi teda budú lepší, ale h***o h***o zlatá rybka :)
súperi sú hrajú +/- rovnako ako nižšie, niekedy trochu viac aggro, alebo sa viac 3betuje alebo barreluje, ale to nie je imo problém a ako bonus, človek obvykle zarobí viac peňazí, aj keď má nižší winrate :)
ak má človek safe roll, tak nie je problém to skúsiť

ak 24 tableuješ a hráš 7 hodín denne, tak by ťa imo mali uživiť bonusy, či? :)



presne tak vacsinou je to viac aggro a kvoli tomu je aj vyssia variacia a neziskas kazdy pot tak lahko ako na nizsich stakes, regs brania viac fishky a svoje blindy, su lepsi v postflop game = nizsia winrate

no bonusy su asi to iste ako winnings 900-1000 dolarov momentalne potrebujem kazdy mesiac takze ostatne vlastne usetrim :)
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod magorko 31 Júl 2011 14:20

tucniak napísal:to s tymi bonusmi je good question. a som opomenul ze je to fullring sorry.
kazdopadne pri nejakom 8 tablingu by si dal za 7 hodin denne cca 5,5k ruk (6maxu), s tvojim rollom teoreticky pomaly nl200 mozes shotovat a hodinovku by si mohol mat solidne hustu:)

na druhej strane chapem aj tvoje argumenty (moje zivobytie bezprostredne na pokri nezavisi, takze sa mi urcite hra 'lahsie' atd..)
to bola len taka uvaha

:)



6max som nikdy nehral takze neviem ako by som to daval :)
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod emkey7 31 Júl 2011 14:24

uz viem kde je tajomstvo uspechu eeeevropa 2
emkey7
 
Príspevky: 124
Založený: Júl 2009
Poďakoval/li: 10 krát/12 krát
Karma: 0

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod TuKE 31 Júl 2011 16:27

magorko napísal:presne tak vacsinou je to viac aggro a kvoli tomu je aj vyssia variacia a neziskas kazdy pot tak lahko ako na nizsich stakes, regs brania viac fishky a svoje blindy, su lepsi v postflop game = nizsia winrate
no bonusy su asi to iste ako winnings 900-1000 dolarov momentalne potrebujem kazdy mesiac takze ostatne vlastne usetrim :)

jasné, winrate budeš mať nižší, ale aj keby si mal winrate nižší presne 2 násobne, napr. namiesto 6bb100 máš 3bb100, tak zase získaš na RB viac peňazí, lebo vyššie stakes + vyšší rake = viac VPP :)

a variance predsa rieši safe BR

hrať NL25 s 13k rollom mi príde ako nevyužívanie potenciálu tých peňazí

btw. na starsoch hráš kvôli traficu? neviem ako žije FR akcia na nejakých menších herniach, ale pri takých objemoch by si s nejakým solid RB dealom zarábal na RB imo omnoho viac ako 1k

marjan556 napísal:hrava niekto na PS aj 6m aj FR a vie porovnat priemerneho rega na tych istych stakes? lebo ja mam pocit ze vacsina microFR regov na 50 a 25 by na 6maxe neprezila viac jak 100k ruk. (vratane mna :D)

Haribo hrával FR, neviem, či ešte aj teraz občas nezablúdi tam, takže on by vedel zodpovedne povedať ako to je
ja mám zase pocit, že by som zase neprežil na FR, nuda + spewtardizmus = instabusto :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!