From The Ground Up

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: From The Ground Up ? (Random update)

Odoslaťod sudden 01 Jan 2014 05:19

magorko napísal:gl, snad sa niekedy stretneme na stoloch :gl:

Thx.... ale vacsia sanca je, ze sa stretneme v Chiang Mai, bustnem skolu a idem za vami :D
:igy:
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Random crying live MTT update :)

Odoslaťod sudden 21 Mar 2014 20:06

Dneska som odohral svoj najrychlejsi live turnaj ever. Bola to Eureka mini, BI 330€ a vydrzal som v hre necely jeden orbit, cakal som pol hodinu na waitingliste kym mi otvoria stol aj ked som mal dopredu kupeny BI a potom som hral 15 minut kym som bustol :D

Zo 7 hier som sa zapojil asi do 5tich, starting bol 10k, nieco malo som povyhraval a v predposlednej hande som po opene 300 z UTG a calle na MP flatol 55 na BTN, flop K :heart: T :heart: 5 :club: UTG cesky pravdepodobne reg cbetuje 650, raisujem ho na 1650, calluje a turn je T :club: kde betujem nieco menej ako halfpot a dostavam x/shove od AK :Yahoo!: a river T :diamond: :D Ostava mi asi 13bb, ktore prehram v dalsej ruke s AJ.

Vcera som bustol main event Eureky za necele 4 levely, kde som prehral KK do AK do najvacsej ryby pri stole za vacsinu stacku. Zase raz som si pripomenul, ze tie turnaje nemozem hravat moc casto, aj ked este zajtra si mozno zatocim tie zufale MS v Golden Vegas :D

Ako bonus ani nemozem sadnut ani na cash, pretoze na waitingliste je 36 ludi na 2/5€ a najnizsi limit, na ktory nie je dlhy waitinglist je 20/40€ PLO. Keby ste si niekto chceli prist zahrat 150/300€ h/l PLO tak uz je tam par ludi napisanych :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: From The Ground Up

Odoslaťod nabokow 12 Jún 2014 09:54

updates?
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!