Grinding every day

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Grinding every day

Odoslaťod tucniak 04 Júl 2015 22:38

asi pretoze vacsina racionalnych ludi hra poker primarne pre peniaze. Ak si chces vyhonit ego, dobre moze posluzit napriklad skladanie origami pripadne protesty proti imigrantom :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Grinding every day

Odoslaťod WolfiKxx 05 Júl 2015 07:35

ondoko napísal:preco nehras zoom? nemusis tableselektovat a je tam viac ryb ako na regular stoloch, pretoze je to pre nich zabavnejsi format :) plus sa aj za malo odohranych hodin mesacne tam da urobit dobre volume


ja som zoom este neskusal, ale nejak ma to netaha ani. Mne sa paci ak mam rybu na stole tak mi neujde pokym sama neodide, ked to na zoome sa to mixuje. Zlate casy ak neexistoval zoom poker a vsetci hrali regular tu ma asi ukamenujete :D . Jedine minus vidim ze robim mensie volume a ak sa rozpadne stol hladat novy ale to uz som si zvykol nato takze v klidku.

a k tym rybam na stole ved vzdy je lepsie mat na stole aspon jedneho slabsieho hraca, ako to tam tocit s regularmi, zvycajne ak su len regovia tak ten stole sa rychlo rozpada. Jasne ze sa pokusam porazat aj regov ved je ich tam o mnoho viac ako ryb.
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: Grinding every day

Odoslaťod Magnus 05 Júl 2015 08:13

tucniak napísal:asi pretoze vacsina racionalnych ludi hra poker primarne pre peniaze. Ak si chces vyhonit ego, dobre moze posluzit napriklad skladanie origami pripadne protesty proti imigrantom :)


Zvlastna odpoved. Origami, imigranti, ego... hm...Porazat regov je pre teba dokazovanie si ega?
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Grinding every day

Odoslaťod tucniak 05 Júl 2015 09:08

odpoved bola pisana s nadsazkou pretoze vobec nechapem, preco by si to chcel robit.

ano, je to zbytocna ego war.

poker hrame preto, aby sme zarabali, co znamena najst superov, ktori su v porovnani s nami idealne relativne najslabsi ---> printing money, nakolko je tu este rake.

ale akoze dobre, ak ty radsej budes hrat na stole plnom 22/16 nitov + jeden dobry 34/29 lag
ako na stole plnom nitov a jedna 48/11 semi-aggro ryba, jedna 55/0 pasivna..lebo chces porazat regov (+ rake)
tak ok :)

ja proti tomu nic nemam, tiez som niekedy bol mlady a fightoval sa s regmi na small stakes aj bez ryby ale co z toho mas na konci dna?


ps: to ze casom na nl400 je pre teba ryba aj ten niekto kto hra 22/16 je a horsia ryba neni je druha vec, nepovazujem to ale za porazanie regov v tom momente uz...:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Grinding every day

Odoslaťod Brejcinho 05 Júl 2015 12:50

Co pise tucniak...
http://www.martinus.sk/?uItem=126556

A inac tiez mam radsej regular stoly ako zoom. Na ps.fr sa vyssi ako NL10 zoom ani nehra, ale na ps.eu je zoom NL10 total nit fest a ja mam rad vytvaranie dynamiky so slabymi hracmi a poziciu na rybu, takze zoomu sa nevenujem.. 8-)

No na druhu stranu od nejakeho NL50+ je uz dost problem dostat sa na solid stol pri dnesnych softwaroch a skriptoch a neviem co este, takze tu je uz zoom asi lepsia volba...

Za tento príspevok od Brejcinho poďakovali :
tucniak
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: Grinding every day

Odoslaťod Magnus 05 Júl 2015 21:01

tucniak napísal:ps: to ze casom na nl400 je pre teba ryba aj ten niekto kto hra 22/16 je a horsia ryba neni je druha vec, nepovazujem to ale za porazanie regov v tom momente uz...:)

Co je potom porazanie regov? Ako aby sme sa chapali, ja hram minimum online, tak ma to naozaj zaujima. Osobne si myslim, ze to, ze sa dostanem na uroven, ked dokazem easy porazat regov na vyssich limitoch, nie je honenie ega,ale skill.
Alebo inak: ak sa hypoteticky stratia vsetci rekreacni hraci (t.j.skonci moneymaker efekt) a ostane mizive percento ryb, skonci sa online poker?
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Grinding every day

Odoslaťod tucniak 05 Júl 2015 23:00

samozrejme, inak bude zarabat len room na raku a rovnako dobri hraci si len budu presuvat v kratkom case peniaze tam a spat, v dlhom ale budu '''vsetci mrtvi' (odkaz na ekonomiu...:) )

inymi slovami ak budu vsetci rovnako dobri, bude to ako keby si my dvaja hadzeme mincou 1 trilion krat o euro a P****Stars nam bude brat 10% za kazdy round.

Ak sme racionalni a uvedomime si ze nikto nevyhra, budeme to hrat dokonca?


a jasne porazanie regov je aj to co si pisal ty, cela diskusia ale vznikla okolo toho, preco typek hra na nic moc stole ked v sucasnom ekosysteme na danom limite URCITE su lepsie :) (s viac rybami, smenej regmi, s horsimi regmi atd...)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Grinding every day

Odoslaťod matiapag 06 Júl 2015 07:27

Magnus napísal:(t.j.skonci moneymaker efekt)


Podla mna tento efekt uz davno skoncil a ryby v sucasnosti chodia za virtualne stoly jednoducho preto, lebo online poker je sucastou kultury roznych generacii/populacii/narodov :) To je iba moj nazor a len tak odveci, lebo "moneymaker efekt" je podla mna v sucasnosti len nejaky mytus, o ktorom my mladi pocuvame iba z ust starych otcov :D

to len moj prispevok k diskusii, inak suhlasim s tucniakom ofc :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Grinding every day

Odoslaťod WolfiKxx 08 Júl 2015 19:22

prvy tyzden fitko aj bike som splnil volume uz o to slabsie 5000VPP som prestrelil urcite to znizim, ale pisal som na zaciatku ze ak nebudem stihat tak si to upravim. Co sa tyka hry tak zazivam nie moc stastne obdobie a.k.a -14BI 8-) ale nejdem sa stazovat na shitrun ked ja s tym ake karty prichadzaju nic nenarobim konecne som zabookoval plusovu session (+60BB :ROFL:) po 7 neuspesnych
na vysledky som nechcel kukat ale tak uz som vedel ze je zle nedobre tak som pozrel nato mam co robit do konca mesiaca. Nastastie idem na pohodu tak si odychnem od tejto skurvenej hry poker.
Po pohode pokracujeme snad uz nie v rozdavani penazi :x
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: Grinding every day

Odoslaťod haman 08 Júl 2015 20:48

Aj ja som na pohode. Pozri ss.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!