haman - rakeback pro again

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: haman turning PL Omaha MTT Pro

Odoslaťod popoBA 28 Dec 2010 11:00

mal by si sa zacat ucit,holdem zomiera :D
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: haman turning PL Omaha MTT Pro

Odoslaťod haman 30 Dec 2010 15:49

koniec roka v miernom tilte ;)

Vcera som hral posledny krat poker pred odchodom na chatu a v Daily Forty Grand som bol priebezne 29. z 1983. Mal som asi 100BB a evidentne som v takej pozicii nebol doma, lebo miesto cakania na kartu a poziciu, som zrazu potreboval byt v kazdej hre. Zrazu som si myslel, ze na Jhigh flope je moj top par a good kicker best a nacipoval som supera co mal pocket rockets.

Potom som sa este snazil vyblufovat superove QQ na Khigh flope (mal som 77 na ruke) a postupne som cely stack rozflakal.. a vypadol asi na 500om mieste..

Zapol som si Omaha turnaj a v rebuyovej casti som bez rebuyu spravil z 1500 uvodneho stacku cca 11 tisic. par ruk pred prestavkou ( i ked som si sam sebe prizvukoval, ze mas paradny stack, neblbni a presun si ho do freezout casti) som ho pominal na rozne drawy, ktore neprisli a suckouty, ktore som dostal. az mi ostalo 3000 + addon 2000. Skusal som to nejak prehltnut, aj som sa doubleupol hned, ale potom bol raise preflop, a mne timeoutlo QQxx na buttone. Flop QQx. Chalani co ostali v hre sa veselo raisovali (1 mal nut str8). Tilt prisiel naspat. Bohuzial moj time bank autoclick script funguje len na holdem stoloch... Po tomto som uz rychlo z turnaja vypadol a isiel riesit 1 vec, z ktorej som mal tiez tilt mierny.

Par dni sa mi stavalo, ze ked som sa prihlasil do turnaja, tak sa mi automaticky neotvoril a az po case ked som si na to spomenul, som si ten turnaj nalistoval a musel stlacit Take Your Seat. Podozrieval som to, ze nemam aktualny client, ale vzdy som mal nieco rozohrane, tak som nechcel ho vypinat a aktualizovat. Az teraz ked som dohral, tak som si ho aktualizoval a na skusku sa prihlasil do 0,25$ 45man sitngo, ci mi ho otvori. Otvorilo ho v pohode a ja uz som chcel ist spat, ale co s tym turnajom?

Tak som si spomenul na Annette Obrestad , ktora vyhrala sitngo naslepo, tak som si aj ja zalepil post-it lepkou na monitore moje hole cards a zacal som hrat. Bola to celkom fun, predcilo to moje ocakavania, vynikajuci bluff trening a trening pozicnej hry.

Robil som bezne veci ako izolovanie limperov, otvaranie z buttonu, barrelovanie, checkraise z blindov na nizkom flope, floatovanie a ked som uz mal vacsi stack, tak som daval aj hracov, kde som vycitil slabost do allinu.

Zaujimave ruky:

1. presunuli ma na iny stol a bol som UTG. tak som hned otvoril na 3x a dostal 3 cally. Flop AQ6 rainbow. Betol som pot (na takych nizkych leveloch, ked nebetnete pot, tak si super mysli, ze vas netrafilo a bojite sa betnut) a dostal som 1 call. Turn prisla 9 a ja som rovno dal allin a dostal som call! Calling station otocila Q9, zaplatila 2nd par na flope, bah, vyzeralo to ze koncim, lebo mal vacsi stack, ale zrazu sa chipy po riveri 3 sypu ku mne a v chat okne je napisane ze som vyhral na set 999. Heh, mal som pocket 99 ;)

2. Vyuzijuc ziskany velky stack z predoslej hry som dorovnal z BB open z buttonu a flop prisiel A63-hotovy spade flush. middle position bet 2/5 potu, button call a ja som sa rozhodol reprezentovat made flush a dal som tiez call. turn 7 ina farba a vsetci sme checkli, river 10 z tej povodnej farby, cize moj plan trosku zlyhal, ked mal niekto vysoky spade. Napriek tomu som tesne overbetol pot a dal som take funky cislo, ze 1111, obaja zlozili. Potom som pozrel hand history, mal som T4off - 4 v spade, cize semibluf ;)

3. Overlimpol som sa na CO, 6 hracov v hre - no tak toto ked vyhram, tak to bude zazrak. Flop J45 - J5vo farbe. Vsetci check az po mna, tak som betol klasicky cely pot. 2 cally ( UTG a UTG+2). Turn 3 vo farbe tej 4. 2xflushdraw, toto bude tazke vybarrelovat. Betol som 1/2 potu - uz neviem dovod preco :) 1 fold a UTG+2 call. River 4 v inej farbe a UTG+2 pushuje svoj zvysok 630 do potu 2600. Ja mam stack 8625 a davam call. Chalan blufoval mal 68s v uplne inej farbe a a hral zrejme na inside.
Chipy idu ku mne na T high! (Mal som T7off).

4. Hned ruku na to som foldol KK ;)

5. Potom mi chalani zacali davat na moje cbety 3bet pushe, tak som musel skladat.

6. z BB som vyhral flop K8K a ako pozeram hand history mal som KQ :)

Potom som bol uz velmi unaveny a zo 7. miesta z 30 left som vypol P****Stars a isiel spat.

Rano mi prisiel email, ze som skoncil 9. a vyhral 0.67$ :)

Skoda, ze som nerobil video, mozno to skusim nabuduce, mam sice hand history do replayera, ale v nom neni vidiet ta lepiaca paska.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: haman v tilte hra naslepo

Odoslaťod haman 18 Jan 2011 16:52

crying post.

vcera zatial moja najlepsia Omaha MTT session. hral som 5 turnajov, z toho 4 ITM. vsetko mincash:

1. PLO 2$ rebuy 6max - 19/708 - dlho v top 10-20, potom 3x slowplaynute AA (vzdy som daval utg limp a nikto ma neraisol :( a vzdy prehrate proti slabej/nahodnej ruke. uz to nebudem robit. Nakoniec allin AAxx proti AA22 a river 2. 19.miesto 30$, 18. uz bolo uz 40$ a potom to stupalo radovo vyssie. 1. miesto 800$

2. PLO 3$ freezeout 88/768 vyhra: 5.99$

3. PLO 3$ rebuy 6Max - 60/636 - vyhra: $24.12 1.miesto 1140$
velka chyba ako short, flopnem Qhigh flushdraw, ale 2 superi sa raisuju do allinu a ja foldujem a nechavam si 4BB!!!, lebo si myslim, ze urcite 1 z nich ma vacsi flushdraw. nakoniec by mi prisiel flush a oni vobec flushdraw nemali a ja by som vyhral 45BB pot.

4. PLO 3$ freezeout 72/588 72ITM vyhra: 6$ 100BB stack som mal v middle faze. Allin 10BB na flushdraw, prisiel flush ale super vyssi flush.

5. PLO 8$ rebuy 6max - 50/238 ITM bolo 24. Dlho 100BB chiplead. Allin 20BB 2 pary proti AAxx.. board sa sparoval a este superovi A na river prislo.

Vacsinou ked hravam Omaha MTT tak som v 1. faze schopny vybudovat obrovsky stack, ale vacsinou potom hram pasivne limp/call/fold systemom a nedostanem sa ani do ITM, cize tato session bola dost pokrok (alebo luck ;)
Co ma najviac stve, ze z nejakeho zahadneho dovodu, som mal vypnutu Hand History, tak si nemozem spravit ani review. :(
P****Stars ma sice funkciu odmailovat posledne ruky, nastavil som tam ze chcem za cely posledny den ale prislo mi len 200 ruk, asi to je ich limit.

Musim potrenovat na raisovani preflop / stealovani, hand selection.

Je tu niekto, kto by bol ochotny si so mnou prejst moje Omaha MTT ruky a pokecal by o nich? A co by za to chcel?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: haman turning Omaha MTT pro

Odoslaťod popoBA 18 Jan 2011 17:04

ja by som si ich kludne presiel a nechcel by som za to nic lebo neviem ci by som vobec v dacom poradil :D ale skusit mozme
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: haman turning Omaha MTT pro

Odoslaťod haman 19 Jan 2011 19:51

popoBA napísal:ja by som si ich kludne presiel a nechcel by som za to nic lebo neviem ci by som vobec v dacom poradil :D ale skusit mozme

Dik! vyberiem nejake turnaje, kde som to najviac pokaslal, resp. ruky, ktore som nevedel ako mam hrat.

Ale ten crying post pomohol, hned den na to som trafil 2.miesto zo 714 hracov:

Obrázok

na final table som isiel z pozicie 6/9 a povedal som si, ze uz neurobim chybu ako minule, ked som vypadol na prve 2 ruky na final table. tak som len foldoval a skumal superov, hlavne tych, co prisli z 2.stola. A oni sa zacali medzi sebou vyhadzovat! uz o cca 5 ruk som bol na pozicii 6/6 lebo jeden zobral 3 naraz! potom som sa zduploval AK5x proti AKxx trafila ma ta 5ka a uz som mal hratelny stack. v Last 4 som dorovnal raise a flopol som flushdraw a OESD a s 2 som isiel do allin, vyhral to na 7high flush, 1 som vyradil. zas som trocha foldoval a dalsi hrac vypadol a som v headsup. chipcount 450k proti 1600k (tento chlapec mal god mode, vsetkych vyradil na final table, furt mu to doskakalo).
1 hru som zle odohral a odcipoval sa a potom prehral s 10BB na funny ruku: mal som A22x a flopol som bottom set. turn sa sparoval board a spravil mi fullhouse. Slowplayoval som ho aby mi nefoldol a aby som sa na riveri dostal do allinu a maximalizoval value. na river prisla 3ka a super otocil pocket 33xx a teda vyssi fullhouse ;)

Za cely final table az po headsup som odohral maximalne 3-4 ruky! skusim to aj nabuduce, vyfoldovat sa na co najlepsie umiestnenie.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

haman skoro napodobnil 7castla

Odoslaťod haman 01 Feb 2011 04:21

Tyzden po tom, co sa mi podarilo trafit velku vyhru som mal dnes na dosah este vyssiu.

Dnes som mal MTT session, mixed PLO a NLHE, rebuy aj freezout.
hned 1.turnaj PLO turbo $4 rebuy som trafil mincash (v tomto istom vcera 7.miesto z 288 hracov za 100$) a potom dalsich 14 turnajov nic. Uz som dal na buyiny 80$ a chcel sa na to vykaslat, ale v poslednom 3$ rebuy NLHE turnaji sa mi zacalo darit.

Preluskal som sa cez 7000 hracov az na priebezne 4.miesto z 54 left:

Obrázok

Bol som aj dokonca 2. priebezne, len som si to nestihol odfotit, lebo sa poradie v top 10 casto menilo.

Ked som sa zacal prepadavat nizsie a zacal uvazovat o tom, ze to chce nejaky double-up, tak som dostal na BB KK. vsetci folduju a ja uz smutim, ze dostanem WALK, ale zrazu rovnako velky stack z buttonu pushuje do blindov, ja davam instacall a 'narazam' do QQ, lebo Q na flope. game over, 22.miesto 181$. Keby som tuto ruku vyhral, som v top5 v pohode usadeny.

Inak turnaj stale bezi, chipleader je slaf.cz z Ceskeho Krumplova. last 5, prave suckol AJ s A5.

PS.: popri tom som hral PLO MTT, klasicky som spravil 100BB stack, ktory som rozflakal a vypadol na bubble.

Cize vcera aj dnes 'len' +100$ - ale keby to takto bolo kazdy den, neprotestoval by som.
Naposledy upravil haman dňa 01 Feb 2011 11:47, celkovo upravené 1 krát.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: haman skoro napodobnil 7castla

Odoslaťod Horsey7 01 Feb 2011 10:05

very najz :)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: haman skoro napodobnil 7castla

Odoslaťod eraserSK 01 Feb 2011 10:05

hamanov hot run furt bezi :) congratz...a dufam ze daco velke este hitnes kym to slape
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: haman turning Omaha MTT pro

Odoslaťod ROYAL SHlT 01 Feb 2011 10:36

haman napísal:Inak turnaj stale bezi, chipleader je slaf.cz z Ceskeho Krumplova
dobré :lol2:
Inak nech sa darí :gl:

Za tento príspevok od ROYAL SHlT poďakovali :
haman
Obrázok používateľa
ROYAL SHlT
 
Príspevky: 65
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 9 krát/4 krát
Karma: 0

haman live freeze report

Odoslaťod haman 17 Feb 2011 21:40

Pred par dnami sa mi mimoriadne uvolnil cas, tak som si isiel zahrat live freezout.

Prichadzam do polovice 3.levelu blindy 75/150 na stole Slepy a som vedel, ze bude fun.

Dobry hrac otvara na HJ, dostane 4 cally aj od Slepeho na BB, flop 7xJ, cbet, slepy call, turn J, check, check, river Q, Slepy donk bet, dobry hrac rozmysla a dava call, slepy ukazuje trash a dobry hrac 74s.

Slepy rozzureny, ze mu docalloval bluff a zacina davat alliny preflop, aj ako 3bet na normalne raise od inych hracov. pritom ma 60-70BB stack este...

Hned 3. allin mu to plati super s KK a Slepy otaca T7s so slovami 'po***eme kone'. Na flop pride nieco sparovane (asi Q7Q) ale je tam 7, slepy to vzdava a uz otaca karty do mucku, lebo T mu nehra, ale na turn prisla 7!!! a hernou sa ozyva 'MIIISAJ!!!'

Drzitel koni hadze svoje chipy po celom stole, bere bundu a dava si seat out na par ruk.. kricime za nim, ze ma viac chipov, ale on sa ide prevetrat. o par ruk sa vracia a spravi do 2 orbitov super comeback:

Zopar limpov, on raise z 150 na cca 900, button call a este 1 call. flop 8Tx, checkne, button bet skoro pot, shortstack call za pol stacku, turn J a idu allin a byvaly drzitel KK ukazuje 97 a trapper na buttone ukazuje smutne AA.

O par ruk na to, raise od tight hraca, flop Q63 flushdraw, idu allin, tight hrac KJs ma tu FD a byvaly drzitel KK ma set 333, turn completuje flush, tight hrac ruky hore a river Q completuje fullhouse, byvaly drzitel KK ruky hore a je back s plnym stackom.

Medzitym a par ruk na to bol Slepy potrestany za svoje predosle vyciny, loose hrac otvoril, Slepy call, flop 873rainbow, obaja idu allin na flope. Slepy 87 a loose hrac A8s, runner runner vsak vyhrava loose hrac na flush!

Dalsia Slepeho ruka: Slepy je v alline preflop s 44 (alebo na nizkom flope po flope, uz si nepamatam) proti shortovi s broadway kartami a krici na dealeara: "Daj mi K!" Kto poznate slepeho ruku, viete preco to krici. Ano, dealer poslucha a river K kompletuje
superovi runner runner broadway str8.

Slepy ma znova nervy a dava 5BB push z UTG. dostava 2x call. na turne 1 z aktivnych hracov vytlaca dalsieho slepy ukazuje 77 na boarde 4769 a super 88 ! a Slepy je konecne out.

Potom prisiel najlepsia ruka vecera (aspon z mojho pohladu): Dealer zle rozda UTG hracovi Eso, ukazuje ho vsetkym a spaluje ho. UTG hrac dostal 2.kartu a potom nahradnu a od nervov folduje a ukazuje face up dalsie eso, cize by mal rockets. Ja na SB nachazam QQ a citim sa velmi komfortne, ked viem ze 2 esa su out of play. Mam stack cca 17k. 2x limp po 200 a ja raise 5x na 1000. 1 call od loose hraca z early position, co hral vsetko a bol aj tricky trochu.

Flop A83 (tym 83 som si neni isty, ale 2 mensie to boli, Ax bolo vo farbe). Betnem 2000 skoro pot, a chlapik call. co ma to Eso?!!?! Nema, lebo na turn prichadza posledne Eso v hre a UTG folder dostava infarkt. Ok, som znova ukludneny, ze by som mal mat best hand ale bolo by mi luto, keby dodrawoval to co drawuje, ale nechcem zas dat allin aby to nevyzeralo ako bluff ( pokryval ma o vela, bol nachipovany, tak by to dorovnal, ano takto som uvazoval, ale je to debilina dodatocne som na to dosiel) - tak dam overbet 2xpot cize 10K (50BB) a nechavam si 20BB behind.

Chlapik call. River K kompletuje flush. Ja check, lebo tu uz nic neporazam a on check a ukazuje 95s (alebo nejake ine ciselne viacgappery) - flush!!! A prehravam mega pot.

Zmohol som sa len na usmev a otazku: "Calloval by si aj allin na turne?" a on, ze "ano, ja som gambler.".

Hned dalsiu ruku dostavam AKs, zas chlapik limp + dalsi limperi, ja allin a on sa ma pyta ci chcem nieco vratit, hovorim ze ano, dava call s 22 a vyraduje ma.

Live poker je fun!
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!