Heads Up HT SNG - P****Stars

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Heads Up HT SNG - P****Stars

Odoslaťod Lucky566 02 Jan 2011 15:46

Ahojte. Už dlhší čas rozmýšľam o tom že si vytvorím svoj vlastný blog. Dnes som sa konečne odhodlal.

Niečo zaujímavé sa začne diať až tu -----> http://www.pokerportal.sc/poker-diskusia/blogy-f94/mtt-micro-stakes-ipoker-t5684-160.html

Hypers 15s ----> http://www.pokerportal.sc/poker-diskusia/post197192.html#p197192

:gl: all
Naposledy upravil Lucky566 dňa 10 Jan 2014 19:53, celkovo upravené 11 krát.
Lucky566
 
Príspevky: 154
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 21 krát/5 krát
Karma: 0

Re: From Zero to Hero

Odoslaťod matiapag 02 Jan 2011 17:11

V prvom rade :vitaj:

Lucky566 napísal:Ahojte. Už dlhší čas rozmýšľam o tom že si vytvorím svoj vlastný blog. Dnes som sa konečne odhodlal.


good for you! ;)

Lucky566 napísal:trafiť niečo


good plan, sir :lol:

Lucky566 napísal:vytvoriť si BM (500$) pre 6max NLH20.


Preco chces hned vhupnut na NL20? Podla mna (hlavne na FTP) mas uz dost silnu konkurenciu uz na NL10, co sa poctu a skillu regov tyka, cize nemusis stoj co stoj preskocit aj NL10 :) Podla mna osvojit si zaklady hry na NL10 a beatnut tento level ti da dost skusenosti a sebavedomia na to, aby si na NL20 nebol prvych 15K ruk iba nitty rybou ;)

Lucky566 napísal:Na začiatok by som sa chcel spýtať či na hranie MTTs treba nutne rakeback.


Zaujimava otazka :D Preco myslis, ze inde je rakeback nutny? Nie je to nutna vec, ale je to velmi dobra pomoc, zvlast v casoch, ked sa ti nedari a aj po obrovskom pocte ruk/turnajov si BE, tak RB ti zabezpeci aky-taky profit. Samozrejme ti to nepomoze beatnut ten-ktory limit, ale aspon ti to da financnu istotu a nebudes sa musiet strachovat o BR.

Lucky566 napísal:Bankroll mám 50 BI takže by to malo stačiť alebo je to málo.


Cim vyssi limit, tym bezpecnejsi by mal byt tvoj BR podla mna. Lenze treba si uvedomit, ze ty v tomto pripade nemas celych 50 BI, pretoze platis aj vstupne fees, s ktorymi musis ratat. Neviem presne, ake su na FTP tieto fees, ale iste iba 0,10$-0,15$ typujem. Kedze je to no deposit bonus, tak si nemyslim, ze by si do toho mal nejako viac investovat. Ak mas pristup k materialom (gold status na pokerstrategy), mas uz zakupeny soft a teraz si si aj vybavil tento bonus, tak si myslim, ze si spravil na zaciatok dost a mozes sa pustit do hry ;)

:gl:
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: From Zero to Hero

Odoslaťod Lucky566 02 Jan 2011 18:17

Ďakujem za privítanie. :poklona:

Preco chces hned vhupnut na NL20? Podla mna (hlavne na FTP) mas uz dost silnu konkurenciu uz na NL10, co sa poctu a skillu regov tyka, cize nemusis stoj co stoj preskocit aj NL10 Podla mna osvojit si zaklady hry na NL10 a beatnut tento level ti da dost skusenosti a sebavedomia na to, aby si na NL20 nebol prvych 15K ruk iba nitty rybou


Nuž v online svete sa pohybujem ten rok až dva a viem ako to chodí, mnoho strávených hodín pri pokry a často krát Break even. Najmä SNG. Pozeral som niektoré blogy a väčšina micro grinderov ak mali profit tak to bolo pár dolárov po 50K rukách, preto som sa rozhodol rovno skočiť na NLH20. Mám nejaké skúsenosti s NLH2 a to také že pól hodinu vydržím hrať svoj ABC poker a beatujem ho ale potom sa prestanem sústrediť alebo tiltnem. Proste nevidím v tom nejaký význam a ani nemám chuť hrať micro limity. Na NLH20 som už odohral niekoľko tisíc rúk ale vždy to bol rovnaký scenár najprv som stúpal (upswing) a potom prišiel downswing a bolo vymaľované, pretože som nemal BM.
Mohol by som skúsiť NLH10, tento lvl je o dosť znesiteľnejší. Viem, viem vždy mám na pamäti to príslovie: "Ako chceš porážať vyššie lvl-y keď nevieš poraziť tie nižšie" Ale toto je čisto len moja lenivosť. :)
Nuž uvidím ale na NLH10 nemám BM.
Lucky566
 
Príspevky: 154
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 21 krát/5 krát
Karma: 0

Re: From Zero to Hero

Odoslaťod matiapag 02 Jan 2011 18:49

No je pekne, ze mas na pamati aj take prislovie, ale prosim neriad sa takym nazorom, ze uNL sa nedaju beatovat, lebo tam nemas fold equity... Vsak to je postavene na hlavu cele :D Pozri sa trebars na zeltzna, ten beatol (takmer) NL2 od zaciatku vianocnych prazdnin :) Ak si bol BE na NL10, tak nie je ziaden rozumny dovod sporit BR na NL20 hranim (triafanim) MTTs. Ale sak je to tvoje rozhodnutie, rob, ako uznas za vhodne...
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: From Zero to Hero

Odoslaťod Lucky566 02 Jan 2011 18:56

Asi sme sa nepochopili :)
Ja nechcem hrať NLH2 pretože je to strata času a nevidím v tom význam. Tým som si prešiel už. Ja nemám motiváciu to je ten dôvod. Myslím ak si hral NLH2 tak vieš o čom hovorím. Tým som chcel nepriamo naznačiť že keby som chcel tak to beatnem :D :D :D. Vidím ďaleko viac priestoru na rozvoj na vyšších leveloch.
Lucky566
 
Príspevky: 154
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 21 krát/5 krát
Karma: 0

Re: From Zero to Hero

Odoslaťod matiapag 02 Jan 2011 19:07

okej, no, uz si rozumieme :) Totiz bol som zmateny z toho, ze co a kolko ty uz vlastne hras :) Mas totiz gold status na pokerstrategy a zaroven iba teraz si si vybavil no deposit bonus :) Ale uz mi je to teraz jasne, tak drzim palce ;) Stale vsak plati, ze keby som na tvojom mieste, zacnem s NL10. Ale zalezi to aj od toho, co ta viacej bavi, ci MTT ci CG. Imo keby ja som na tvojom mieste, tak zacnem uz od NL2, lebo na MTT nemam nervy, ale to je o niecom inom ;)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: From Zero to Hero

Odoslaťod Lucky566 02 Jan 2011 19:24

Ako som písal poker hrám už 3. rok. :)
CG je komplexná hra a nemám na ňu bankroll. MTTs sú zas jednoduchšie a ovládam ICM a aj SNGwizard mi nieje neznámi. Takže vyskúšam najprv MTTs a potom sa uvidí.
Lucky566
 
Príspevky: 154
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 21 krát/5 krát
Karma: 0

Re: From Zero to Hero

Odoslaťod tucniak 02 Jan 2011 19:36

hoj,budem za zleho zase ale k tvojmu postu mam par pripomienok
1.chciet byt student pokru a makat na sebe sa dost nezlucuje s nazorom ze mna to nebavi a som lenivy-to potom poker nehraj a rob nieco,co ta bavi a kde mas motivaciu..v pokri ti nikto nic zadarmo neda,je to vzdelanie a odmakat si to musis sam..

2.ad nl2,vyhrat par dolarov..okej..urob jednu zmenu,pozeraj sa na winrate cez blindy,nie $$$,pomoze ti to odosobnit sa na vyssich limitoch..ale mozes hrat rovno aj nl20,whatever,ale ak tam bustnes nemusi to byt "najprv upswingom a potom downom",ale proste tym,ze na to nemas este..
3.stravit 80 hodin aby si presiel nizsie limity(ked to mas uz za sebou a hrozne to beatues ti fakt pride ako strasna strata casu??


imo mas trosku inac nastavene hodnoty ako ja,ked budes hrat nl200 a budes 3 mesiace BE,bude sa ti takto dost zle motivacia hladat.

:pisane na telefone:
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: From Zero to Hero

Odoslaťod Lucky566 02 Jan 2011 19:44

Áno, mate pravdu ale mne ide hlavne o to že nemám rakeback. Myslím si že rakeback je pre Cash game veľmi dôležitý. Nuž ale ak to tak nieje tak ma vyveďte s omylu.

Fakt je taký že mám nejaké skúsenosti a bankroll 50 dolárov (bez rakeback). Čo by som mal teda hrať. Mne sa javili MTTs ako najlepšia voľba.

tucniak napísal:imo mas trosku inac nastavene hodnoty ako ja,ked budes hrat nl200 a budes 3 mesiace BE,bude sa ti takto dost zle motivacia hladat.

Bol som toho názoru že keď sa dostanem na slušný limit tak ma rakeback potiahne aj keď budem BE.
Lucky566
 
Príspevky: 154
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 21 krát/5 krát
Karma: 0

Re: From Zero to Hero

Odoslaťod tucniak 02 Jan 2011 20:07

to ano,ale ty mozs byt pokojne dole 20bi..alebo 30,40..rb pri 30k rukach je odhadom tak 6-8 bi,takze rb je super ale ziadnu spasu v tom nehladaj..:D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!