.hegides sng/mtt blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

.hegides sng/mtt blog

Odoslaťod hegides 04 Feb 2010 15:41

.takze ahojte vsetci,
konecne som sa odhodlal a zalozil som si aj ja svoj pokrovy blog, za ucelom zlepsenia svojej hry, ale aj trosku vypisania sa so svojich utrap a poteseni spojenych s pokrom :)

.momentalne sa venujem hlavne sng turbo 9max, ale o tom neskor..
.tak tolko moj prvy prispevok vo svojom prvom blogu, v dalsom prispevku sa asi trosku rozpisem o tom ako som zacinal a celkovo taky miniromanik o mojom pokrovom zivote, ktory mi asi chvilku potrva spisat a bude asi trosku dlhsi, takze ak nebude vyslovene chut, tak ho ani necitajte.. to ja len tak ze ked si to takto spisem, tak to bude usmevne aspon pre mna ked si to precitam.. ;)
.tak zatial, hegides.. :fish:
Naposledy upravil hegides dňa 04 Nov 2012 12:58, celkovo upravené 7 krát.
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: .hegidesov pokrovy blog o tom ako to nemoze hrat..

Odoslaťod palo1973 04 Feb 2010 15:43

:vitaj: ,sa ti uz aj patrilo,vsak sa obcas stretavame pri stoloch na cz/sk turnajoch
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: .hegidesov pokrovy blog o tom ako to nemoze hrat..

Odoslaťod keso26 04 Feb 2010 16:42

..tak vitaj a nezabudni prilepit fotku priatelky :xicht:
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: .hegidesov pokrovy blog o tom ako to nemoze hrat..

Odoslaťod hegides 04 Feb 2010 17:43

.taakze, bude to zniet zvlastne ale poker ma naucil hrat moj otec asi pred troma rokmi, celkom ma to chytilo a na internete som objavil B**n pokrovu aplikaciu ktoru som si stiahol a zhruba pol roka som hraval len za play money, neskor som objavil freerolly a tak ale nikdy som nedepositoval, kedze som nemal ani 18 rokov a ani peniaze.. :D postupne sa pritrafili nejake drobaciky, hlavne z sk/cz turnajov kde bolo vzdy malo ludi a celkom pekne prizepooliky a zacal som trosku tocit aj dolariky aj ked minimalne.. potom som myslim vyuzil moznost free depositu cez pokerstrategy na mansion poker, chvilku som cosi tocil aj na sunpoker a obcas na U***et, kde na mojom ucte hral moj otec so svojimi depositmi :D avsak vsetko stale bez svojho depositu..!!
.no a jednou z mojich najvacsich pokrovych injekcii sa stala sutaz tu na Pokerportal.sk a to sutaz "Kto sa stane víťazom main eventu WSOP 2008" , ja ako vecny ultralucker som spravne trafil a po mensich opletackach s nejakym turnajom a s tym ze sa neozvali vsetci vyhercovia, mi vlade poslal na moneybookers 50$, kt. som si tiez zalozil len kvoli tejto vyhre.. a ako sa ukazalo, bola pre mna aj velmi podstatna a vynosna.. z tychto 50$ som vlozil 27$ na P****Stars co bolo koncom roka 2008 a doteraz to tam nejak tocim :) cize dakujem pokerportalu :poklona: P****Stars sa stal mojim domovom a z tych 27$ sa mi postupne podarilo vysvihnut nejakymi sngckami nad sto, neskor dvesto, a potom som zakusil aj cash game a to hned NL50 kde som sa celkom chytil a zacali pribudat dolariky ked uz som mal 600$ tak som bol najvacsi kral, a dokonca som niekolko krat vyberal po 200$ no a potom prisiel downswing a nech som robil co som robil tak som to skoro cele prehral, a padol som naspat pod stovku.. bolo to velmi neprijemne ale rozhodol som sa nedepositovat dalsie peniaze ale hrat s tym co mi zostalo a CG som si zakazal hrat :D postupne som sa opat trosku vypracoval hore a teraz uz viac dodrzujem bankroll management.. mno v skratke takto moja historia online pokru, na ktoru nadvazuje aj live poker..
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: .hegidesov pokrovy blog o tom ako to nemoze hrat..

Odoslaťod hegides 04 Feb 2010 18:50

LIVE:
.v juli roku 2008 sa mi podarilo trafit balicek v hodnote tusim 6000czk na U***et cez dve kvalifikacie na U***et poker festival v pardubiciach, co bol 4000czk freezeout, vycestoval som do dalekych pardubic s velkymi ocakavaniami, kedze to bol moj prvy live turnaj.. ubytovanie v hoteli, preplatena cesta a este aj turnaj o peniaze o akych sa 18rocnemu chalanovi moze len snivat :D turnaj mal kapacitu 80 ludi a desat miest bolo platenych, zacinal som dost nervozne ale snazil som sa hrat co najlepsie a postupne zo mna nervozita opadala a skoncil som na krasnom 12tom mieste.. ano tesne pred FT a bez penazi ale na to ze to bol moj prvy live turnaj som bol velmi spokojny.. ako 11ty vypadol jeden pan, ktory tento bubble vysledok nie velmi dobre zniesol a zacal tam vykrikovat a hodil tam aj flasku o zem a s podobnymi prejavmi opustil hracie priestory, no a ako som tak sledoval FT prisiel za mnou U***et typek a povedal mi ze pre 11teho bola pripravena bubble cena pokrovy set U***et, ale ze ten by mu to asi otrepal o hlavu tak si to dovoli posunut mne.. takze som nakoniec neodchadzal naprazdno.. krasne zazitky z prvej live hry, cenne skusenosti, a este aj pekny kozeny kufrik U***et :D
.medzitym sa otvoril u nas v trencine pokrovy klub, spravim reklamu :D http://www.aclubpoker.sk , ktory som prilezitostne zacal navstevovat a to hlavne 15e freezeouty.. zbytocne pisat o uspechoch kedze turnajov sa zucastnuvalo max 15 ludi :D
.no a niekedy zaciatkom juna sa mi podarilo opat nieco trafit, avsak tentokrat na P****Stars.. ked zverejnili ze organizuju seriu CSPT, uplne ma to nadchlo a povedal som si ze to musim skusit, hned prve pokusy vysli a opat cez dva kvalifikacne turnaje som vyhral balicek v hodnote 1000$ do prahy.. no tentokrat to uz bol trosku vacsi turnaj, takze tentokrat som zobral aj priatelku a spravili sme si vylet.. turnaj bol 13000czk freezeout a dost deepstack, zucastnilo sa 122 hracov a 14 miest platenych..
opat nervozita spojena s nadsenim z celkovej atmosferi atd., ale podarilo sa mi prebojovat do day 2 medzi poslednych 41 ludi este s celkom hratelnym 30BB stackom, avsak day 2 sa mi stal aj osudnym ked som sa celkom slusne odblindoval a potom pushol J7 tusim z btn a narazil na KK a skoncil niekde okolo 27. miesta.. opat sklamany, ale opat da sa povedat uspech.. :) nakoniec bol z toho este krasny pobyt v prahe a opat vela zazitkov a skusenosti :)
.no a moj posledny vyletik opat toto leto, opat kvalifikacia na U***et a opat pardubice :) takze podarilo sa mi vyhrat kvalifikaciu na U***et do turnaja teamov na U***et poker festival v pardubiciach ktoreho som sa zucastnil aj pred rokom.. opat som zobral aj priatelku a to ako sa ukazalo sa vyplatilo lebo tentokrat mi priniesla aj potrebne stastie.. turnaj mal buyin za tym 14000czk a zucastnilo sa ho 25tymov, cize 100 jednotlivcov.. nas tym pozostaval cisto z online kvalifikantov: ja, skallo18, jonas neviem uz aky :) a zdenek habala/zhabala /rankXaroth.. celkovy prizepool bol rozdeleny na dve polovice a to pre 10 jednotlivcov a pre 4 najlepsie teamy.. v turnaji som celkom dlho cakal na double up ale nakoniec sa dostavil vo forme flipu (moje AKs vs nejaky nizsi pocket pair) a potom sa mi uz celkom dobre hralo, postupne som plaval turnajom na avg stacku, isty cas som sedel vedla kesa26 a kecal s nim :poklona: no a ked sa spajalo uz na posledne dva stoly, tak to zacalo byt vazne, uz som naozaj tuzil po ITM umiestneni a ked sa cakalo na bubble boya tak to boli pre mna priam infarktove stavy, kazdu chvilu som behal na druhy stol a pozeral kto je shortstack atd.. :D nakoniec sa to podarilo a z nasho tymu sme saprebojovali na FT hned dvaja a obidvaja sme to dotiahli aj do zaverecnuho dealu v poslednych styroch hracoch, kedze sme tam mali masivneho chipleadera a vyzeralo to viac ako ruleta ako poker.. za jednotlivcov sme teda obaja vyhrali po 23300czk a este sme potiahli aj nas team na pekne tretie miesto ktore nam hodilo dalsich 27560czk co bolo dalsich 7k pre mna.. cize krasny vysledok, pre mna krasne peniaze, a opat super skusenosti a velmi pekne zazitky.. btw tento turnaj sa podarilo vyhrat teamu pokerportal.sk - gratulacia vy luckeri :D:D
.taakze tolko mojich zazitkov z live turnajov, ak sa niekto nahodou dostal az sem tak dakujem za pozornost a hadam to tymto letom pre mna este neskoncilo.. :fish:
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: .hegidesov pokrovy blog o tom ako to nemoze hrat..

Odoslaťod puncel 04 Feb 2010 19:19

:poklona: :poklona: :poklona:
puncel
 
Príspevky: 139
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 14 krát/12 krát
Karma: 2

Re: .hegidesov pokrovy blog o tom ako to nemoze hrat..

Odoslaťod hegides 05 Feb 2010 12:01

.taakze dost bolo historie, teraz k sucasnosti. Mojou hlavnou naplnou je hranie sng na P****Stars hlavne 6$ a doplnam to 16$ vsetko turbo a 9max , neviem presne kedy prejst cisto na 16$ co sa tyka bankrollu ale este sa tak necitim takze sa radsej nikam neponahlam. Moje najvacsie chyby budu asi v tom ze este stale nepouzivam ziadny soft a dost malo sa venujem studiu a spatnej analyze hry.. Pred dvoma tyzdnami som vlozil na Full Tilt Poker 600$ za cielom clearnutia 100% 1st deposit bonusu a vyuzil pritom cardrunners bonus ktori ponukaju hned tri veci, pre mna ako stvorene.. 1.) 27%rakeback 2.) licencia na Holdem Manager 3.) 3 mesacny vstup na cardrunners :Yahoo!: - avsak najprv musim nahrat rake myslim 100$ (mam okolo 30 zatial)
chcem to clearnut hranim 12$ sng turbo ale moc ma to nebavi a stale viacej hram na P****Stars :wall:

.takze najblizsie ciele su jasne..
1.)snazit sa co najskor clearnut bonusy na FTP
2.)naucit sa pracovat s HM
3.)co najviac vyuzit pristup na stranky cardrunners
4.)priebezne udrziavat na PS silver status
5.)posutpne sem pridavat nejake handy a grafy aj ked s nimi zatial nemam ziadne skusenosti tak uvidim.. :)

..wish me luck :gl:
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: .hegidesov pokrovy blog o tom ako to nemoze hrat..

Odoslaťod keso26 05 Feb 2010 12:05

..nice a nech sa dari :)

edit: toto ma pobavilo :D
hegides napísal:a skoncil som na krasnom 12tom mieste.. ano tesne pred FT a bez penazi ale na to ze to bol moj prvy live turnaj som bol velmi spokojny.. ako 11ty vypadol jeden pan, ktory tento bubble vysledok nie velmi dobre zniesol a zacal tam vykrikovat a hodil tam aj flasku o zem a s podobnymi prejavmi opustil hracie priestory, no a ako som tak sledoval FT prisiel za mnou U***et typek a povedal mi ze pre 11teho bola pripravena bubble cena pokrovy set U***et, ale ze ten by mu to asi otrepal o hlavu tak si to dovoli posunut mne..
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: .hegidesov pokrovy blog o tom ako to nemoze hrat..

Odoslaťod hegides 05 Feb 2010 12:52

keso26 napísal:..nice a nech sa dari :)

edit: toto ma pobavilo :D
hegides napísal:a skoncil som na krasnom 12tom mieste.. ano tesne pred FT a bez penazi ale na to ze to bol moj prvy live turnaj som bol velmi spokojny.. ako 11ty vypadol jeden pan, ktory tento bubble vysledok nie velmi dobre zniesol a zacal tam vykrikovat a hodil tam aj flasku o zem a s podobnymi prejavmi opustil hracie priestory, no a ako som tak sledoval FT prisiel za mnou U***et typek a povedal mi ze pre 11teho bola pripravena bubble cena pokrovy set U***et, ale ze ten by mu to asi otrepal o hlavu tak si to dovoli posunut mne..


.heh diky moc, no aspon niekto to cital, a ty si tam vtedy nebol ten rok??
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: .hegidesov pokrovy blog o tom ako to nemoze hrat..

Odoslaťod keso26 05 Feb 2010 13:07

hegides napísal:
keso26 napísal:..nice a nech sa dari :)

edit: toto ma pobavilo :D
hegides napísal:a skoncil som na krasnom 12tom mieste.. ano tesne pred FT a bez penazi ale na to ze to bol moj prvy live turnaj som bol velmi spokojny.. ako 11ty vypadol jeden pan, ktory tento bubble vysledok nie velmi dobre zniesol a zacal tam vykrikovat a hodil tam aj flasku o zem a s podobnymi prejavmi opustil hracie priestory, no a ako som tak sledoval FT prisiel za mnou U***et typek a povedal mi ze pre 11teho bola pripravena bubble cena pokrovy set U***et, ale ze ten by mu to asi otrepal o hlavu tak si to dovoli posunut mne..


.heh diky moc, no aspon niekto to cital, a ty si tam vtedy nebol ten rok??

..my sme boli len na U***et open, cize turnaj teamov + UPCT vtedy v lete
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!