Hutar blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Re: Hutar blog

Odoslaťod matiapag 01 Júl 2013 16:18

chulanbetra napísal:No pockaj ja tomu tiez nerozumiem. Mame niekoho kto je 17/7, AF 0.5. A zacne ma min raisovat niekto kto je takto pasivny, tak je vhodne sa aj tak stackovat? Keby to bol ten MP s 44/28 to by bolo ok, ale tu tiez? Ja mam tiez skusenost ze kedmi takyto tight hrac zacne raisovat tak ma nieco viac ako 1p.


To netvrdim, ze sa treba stackovat, ale foldnut overpar vs minraise na flope by som nespravil asi nikdy, iba keby je monotone flop a ja som bez fd, vtedy ok, ale inak mi je jedno ako je to oponent a nezhodim to nikdy :)

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Hutar blog

Odoslaťod Hutar94 01 Júl 2013 16:22

Chlpo1989 napísal:
Hutar94 napísal:CO: $7.50 -
BTN: $4.98 - VPIP: 17, PFR: 7, 3B: 0, AF: 0,5, Hands: 42
Hero (SB): $5.12 - VPIP: 15, PFR: 11, 3B: 3, AF: 3,2, Hands: 10434
BB: $2.00 -
UTG: $2.00 -
MP: $3.65 - VPIP: 44, PFR: 28, 3B: 0, AF: 2,0, Hands: 32

Pre Flop: ($0.07) Hero is SB with J :diamond: J :club:
1 fold, MP raises to $0.15, CO calls $0.15, BTN calls $0.15, Hero calls $0.13, 1 fold

Preco je tu call lepsi ako squeeze? Resp. naopak?


Možno ak by tam bol squeeze tak by sa mi ľahšie hralo OOP, a mal by som lepšiu predstavu o range supera + nejaká šanca že všetci už PF zahodia. ( dlho som bol mimo pokru, ak si dobre pamatám volá sa to fold equity? mam pravdu? :D )

A vám ostatným nerozumiem, na mna treba pomaly a po lopate.
Hutar94
 
Príspevky: 153
Založený: Máj 2010
Poďakoval/li: 6 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Hutar blog

Odoslaťod chulanbetra 01 Júl 2013 16:31

matiapag napísal:...


Ty nie ale mr_kaktus pisal, ze by sa mal stackovat. Zaujimal ma dovod.

A k tvojmu navrhu, ako by si postupoval dalej, si OOP, ak ti betne turn tak zahodis? Ak betne river? Predpokladajem ten isty board (ziadne scare overcard ku Q). Lebo ak dorovnam a potom zlozim na dalsej streets ak betne tak to ani nemusim dorovnavat.

Este ma napada raisnut ho znovu na flope ale neviem ci uz by sme nesli o stacky, asi ano.
chulanbetra
 
Príspevky: 238
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 5

Odoslaťod matiapag 01 Júl 2013 16:38

Preco ked dorovnas flop a turn nie tak ani flop nemusis? Jeho minraise na flope samotny je imo weak, ale nie je weak ked minraisne flop a na turne betne pot :) na turne to mozes prehodnotit podla toho ci a kolko betne, ake mate stacky a aka pride karta :)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4 Beta
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Re: Hutar blog

Odoslaťod mr_kaktus 01 Júl 2013 22:05

matiapag napísal:
Myslel tym to, ze ak tu foldnes niekedy v zivote to QQ tak niekde je chyba a velka :)

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta


lebo 3bet/stackoff je uplne tip top line proti range 2p+ :) resp. skus mi prosim ta vysvetlit spolu so zeltznom co tam tak ryba minraisuje co porazame :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Hutar blog

Odoslaťod Chlpo1989 01 Júl 2013 22:12

Hutar94 napísal:
Chlpo1989 napísal:Preco je tu call lepsi ako squeeze? Resp. naopak?

Možno ak by tam bol squeeze tak by sa mi ľahšie hralo OOP, a mal by som lepšiu predstavu o range supera + nejaká šanca že všetci už PF zahodia. ( dlho som bol mimo pokru, ak si dobre pamatám volá sa to fold equity? mam pravdu? :D )

Ale to nie je dovod preco callujes, resp. by si squeezoval :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Re: Re: Hutar blog

Odoslaťod matiapag 02 Júl 2013 07:48

mr_kaktus napísal:
matiapag napísal:
Myslel tym to, ze ak tu foldnes niekedy v zivote to QQ tak niekde je chyba a velka :)

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta


lebo 3bet/stackoff je uplne tip top line proti range 2p+ :) resp. skus mi prosim ta vysvetlit spolu so zeltznom co tam tak ryba minraisuje co porazame :)


Opisoval som tu dovody, preco to callovat, nie stackovat sa. Ryba tam bude moct minraisovat Jx, 9x, TT, random draw, overcards, underpair, dva pary a sety. Ryby zvyknu raisovat flopy aj zato, aby "potrestali tvoje cbety", aj ked imo nevedia co robia vlastne :) ja som nechcel tu utocit ani nic, len si nemyslimnemyslim, ze by sme mali byt taki nestastni, ako tu opisujes, ked mame overpair a ryba nam minraisne takyto flop :)

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Hutar blog

Odoslaťod chulanbetra 02 Júl 2013 08:56

No ja neviem, vcera naopak si pisal ze je to nit, ktory tam nebude mat nieco ako 9x Jx, ale skor bude mat small pp a pod.
A preco by mal s mensim parom alebo niecim ako KQ min raisovat flop ked ma AF 0,5 a celkovo hra uplne pasivne? Preco by to len nedorovnaval, ma poziciu navyse.

Z toho co si pisal ze random draw, underpair, overcards mi nepride nic co by takyto clvoek mohol minraisovat, naopak ten zvysok ako 2p a sety urcite bude takto hrat.

Stale neviem preco by som tu mal dat OOP dorovnat min raisu s overpair. Keby to bol niekto ako 40/25 tak je to nieco ine.
chulanbetra
 
Príspevky: 238
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 5

Odoslaťod matiapag 02 Júl 2013 10:45

Lebo kaktus ma zmiatol a myslel som si, ze sme ostali v pote s tou rybou, co tam bola v tom pote :D imo co som pisal vcera sa vztahuje k nemu, toto k tej rybe, mate jednu analyzu gratis :D

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Hutar blog

Odoslaťod chulanbetra 02 Júl 2013 11:50

V pohode, hlavne ze uz sa to vysvetlilo. :D
chulanbetra
 
Príspevky: 238
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 5

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!