Krtkov SNG blog - Zaciatok na Poker Idol

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Krtkov SNG blog - Zaciatok na Poker Idol

Odoslaťod Krtkoslav 28 Okt 2010 16:53

Takze kde zacat...

Som Andrej, mam 23 rokov a studujem EUBA OF medzinarodny obchod posledny rocnik. Studujem externe takze kopa casu na poker :) S Eraserom_sk sme spolu mali jazyky v prvych troch rocnikoch. Live poker moc nehravam, resp vobec, aj ked niekedy planujem skocit. Takze ak uvidite niekoho s trickom, mikinou a siltoukou (ked mi pride na postu :) :) ) S logom Absoluute poker, tak to budem ja. Robim v kasine Reduta brigadnicky na pokri dealera uz to budu 3 roky.

Prve zaciatky s Texas Holdem om boli asi pred 4rmi rokmi ked som bol v anglicku a hravali sme home game s mojim otcom a kamaratom... Potom nejake play money na Full Tilte, to mozeme preskocit.

Asi pred rokom som zacal s free bankrollom od http://www.yourpokercash.com (neodporucam, neskor sa k tomu dostaneme) v herni Absolute poker, kde som uluckoval nejakych 200 doolarov a myslel si ake je to lahke... neskor som bustol pochopitelne, a hraval len malo 2+0,4sng, kde ma dost zabijal rake a bol som B/E. Dalo mi to vsak cenne skusenosti a zhruba koncom aprila som sa rozhodol po nejakych vygooglenych SNG strategiach obnovit hranie. Vlozil som si tusim 30 EUR a siel rovno na 5+0,5, s tym ze ak bustnem mozem si nabit dalsie, afsak celkom to slo a moj BR utesene rastol. Zhruba Koncom juna som mal BR 500 dolarov, a presiel an 10+1 SNG, kde som chytil hotrun a vzdy ked som spravil 100 dolarov nad 500, som ich vybral, takze to bolo celkom prijemne prilepsenie. Medzitym som si kupil 24 palcovy monitor koli hraniu, kedze nekaskadujem a 17 CRT je fakt nic moc (Kto by chcel darujem 17 palcovy CRT monitor). V lete som vsak potreboval cashoutovat na dovolenky a od septembra som zacinal so 150 dolarmi opat na 5+0,5, bol som inac v septemri dost B/E, az za oktorber som spravil znova roll na 10tky, k tym som sa vratil cca pred 2mi tyyzdnam, a spravil na nich cca 380 $.

Zaciatkom oktobra som stretol jedneho hraca z PS co tam grindi low limit sngcka s ROI 22%, ktory mi dost pomohol vylepsit hru a naucil pouzivat Holdem managera.

Obrázok

Mno a v poslednych tyzdnoch som sa snazil ziskat RB, co vsak nebolo mozne na AP ani na UB, co je ta ista siet prave koli tomu ze uz som bol affilate cez ypc. Inac mam AP velmi rad, sngcka su tam specificke blindami (5/10, 10/20, 15/30, 20/40, 30/60, 50/100 a potom uz ako vsade inde), a kedze su 10 min lvly na zaciatku stacilo hrat premiove ruky a zvacsa sa nasiel nejaky somar co mi do nich naletel. Takisto ich VIP program je fajn, a hlavne mam veci do tyzdna doma. Vela nechybalo a ak by som tam ostal hrat mal by som Platinum VIP, a ratam ze do marca Diamond VIP co je ich najvyssi rank (1000$ rake mesacne v 3ch posebe nasledujucich mesiacoh). Bohuzial grindit sngcka bez rakebacku mi prislo dost chore, takze som sa musel dneska s hernou rozlucit a zacat inde.

Vybral som si peniaze z AP (620 $) a vlozil som si ich na Poker Idol, v sieti Ongame. Velmi ma zaujal ich 800$ Regular bonus, kde sa vam pocas 90 dni za kazdych 1100 PP (220 $ rake) vrati 100$ az 8 krat, tj mi to vychadza na 45% rakeback. kazdy kto vyrakuje aspon 200 dolarov hra freerol o 2000$ a ako som kukal ich rake race, tak to je tak do 100 ludi. Prvych 40 ma aj penaize za rakerace, kde by som mohol davat okolo 100$ za 30te miesto (600-700 rake)

Budem si vsak musiet zvyknut an strukturu a hlavne software, ale to je snad otazka casu.. dnes som si stihol 9* 10+1 zahrat, bol som dost rozlietany, a s nestastim v klucovych rukas som plus symbolicky dolar :) :)

Na zaver jedna otazka -mam tam problem s HEMom, ruky mi importuje, ale neukazuje mi HUD , skusal som uz asi vsetko, neviete kde je problem ? tak letmo som videl ze na Ongame je s HEMom problem, ale nemal som cas to prestudovat.

GL all

Edit: nevie niekto preco neukazuje ten sharkscope graf ? pripadne poprosim moda nech to fixne ak tam je nejaka chyba
Krtkoslav
 
Príspevky: 34
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Krtkov SNG blog - Zaciatok na Poker Idol

Odoslaťod matiapag 28 Okt 2010 17:12

:vitaj:

Vcelku pekne uspechy si uz dosiahol so far, neuvazujes nad CG teraz? Grindit SnG-cka sa samozrejme da celkom profitabilne, ale ten knowledge, ktory by si ziskal pri hrani CG, by velmi pekne improvol tvoj poker skill a mohol by si casom rozmyslat aj nad ovela vacsimi ziskami (a mensou variance ) :)
:gl:
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Krtkov SNG blog - Zaciatok na Poker Idol

Odoslaťod pakroc 28 Okt 2010 17:43

Cau,
pekne vysledky zatial, ja by som len dodal ze ten ich bonus je asi najhorsi co sa dava na Ongame sieti. Bezne sa davaju 8x bonusy,
t.j 100 dolarov za 800 bodov, a napriklad na Hollywood pokri mas este 1 cent za kazdy bod co ti robi cca 68%rb ak hras SNGcka.
No a byt tebou tak volim cestu kickback bonusov, pri clearovani tychto kickbackov fachcis na cca 120%rb splu s FDP.
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: Krtkov SNG blog - Zaciatok na Poker Idol

Odoslaťod Krtkoslav 28 Okt 2010 21:57

CG hmm... zatial nie aj ked v buducnosti nevylucujem, cel by som este 20tky sngcka beatovat spolahlivo, ale to ma este cas, najprv chcem davat 10tky na ongame s ROI 15% aspon, co si myslim ze nie je problem.

o a byt tebou tak volim cestu kickback bonusov, pri clearovani tychto kickbackov fachcis na cca 120%rb splu s FDP.


vysvetli pls :)

Musim sa pochvalit hitol som 3tie miesto na tom cz/sk freerole, tj 150 $ *3 - 450$ :)

co sa tyka zaciatkov na Poker Idole napisem aspon po nejakej rozumenj vzorke.

a Rad by som este raz zopakoval otazku :

NEVIE NIEKT OPRECO MI NA ONGAME NEFUNGUJE HEM HUD ? Ruky mi importuje.
Krtkoslav
 
Príspevky: 34
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Krtkov SNG blog - Zaciatok na Poker Idol

Odoslaťod pakroc 28 Okt 2010 22:47

Pekne, gratulujem :Bravo:

Tu je vysvetlenie k predchadazjucemu prispevku:

Regnes sa do herne (ongame) cez nejaku stranku co dava kickback bonus (regalospoker, pokersavvy, boogster), oni maju vzdy stanoveny urcity pocet bodov ktore v tej danej herni musis nazbierat (napr. regalos dava 110 dolarov po nazbierani 600 bodov v herni Hollywood) lenze ty timy bodmy zaroven clerarujes aj firs.dep. bonus, takze ak predpokladame ze ti herna da za 800 bodov 100 dolarov (co je standard) tak po narekovani 800/5= 160 dolarov zarobis na bonusoch 110+100=210 t.j 131%rb.
Po dokonceni pokracujes v dalsej herni...
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: Krtkov SNG blog - Zaciatok na Poker Idol

Odoslaťod Krtkoslav 28 Okt 2010 23:01

:)

aha ... diki za vysvetlenie.. no doclearujem tento bonus za tych 90 dni a potom uvidim.. ono pre cloveka co ma 2000+ SNG bez rakebacku je 45% zo zaciatku az az :)
Krtkoslav
 
Príspevky: 34
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Krtkov SNG blog - Zaciatok na Poker Idol

Odoslaťod eraserSK 29 Okt 2010 15:45

gl gl :) :gl: Nech staaaaale hitujeme. Teda aspom raz do mesiaca
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: Krtkov SNG blog - Zaciatok na Poker Idol

Odoslaťod Krtkoslav 31 Okt 2010 10:51

Inac uz niekomu striplovali tu vyhru na Poker Idol freerole ? u man stale nic a ani za svet nemozem najst to vlakno znova :) :)
Krtkoslav
 
Príspevky: 34
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Krtkov SNG blog - Zaciatok na Poker Idol

Odoslaťod pegas1975x 31 Okt 2010 10:57

Krtkoslav napísal:Inac uz niekomu striplovali tu vyhru na Poker Idol freerole ? u man stale nic a ani za svet nemozem najst to vlakno znova :) :)


napis na support a opytaj sa na to. Urcite ti odpovedia a vysvetlia v com je problem.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Krtkov SNG blog - Zaciatok na Poker Idol

Odoslaťod Krtkoslav 31 Okt 2010 11:37

hh chystam sa, dam im cas dozajtra...
Krtkoslav
 
Príspevky: 34
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0


Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!