lifetime downswing baby

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lifetime downswing baby

Odoslaťod tr1p 29 Aug 2014 21:50

SATAN napísal:neuveritelne mna tiltuje henta PICOVINA menem P****Stars... spoty kde su mega dobry prohraju, spoty kde nejsu tak silny mna vybluffuju a ostatne nevim zahrat takze mozu it do PICE, energia vpici, chut v kokote, motivacia v hajzlu, 15 nadoru na mozgu...
proc sa do pice nejebeme kamenama po hlavach jak v praveku alebo nerezeme mecama v tem by sem byl urcite lepsi jak v tejto kokotine, KONEC PROSLOVU !

vyser sa na poker a chod prasit stare zeny za love do Rakuska ;]
tr1p
 
Príspevky: 7
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 5 krát/0 krát
Karma: 0

Re: lifetime downswing baby

Odoslaťod SATAN 29 Aug 2014 22:10

toto mam graf za poslednych par dni, co sem byl na zoome + uz je vpici a uz sem zase -20bi tento mesic....
Spoiler:
Obrázok

pomazu vsetko a vyjebu sa nato kurva pica k**** nebavi mna to ani trochu, zmazu ucet, blogy vsetko mam vpici a pujdu si picovat sam sebe jak dovcilku
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: lifetime downswing baby

Odoslaťod cacs 29 Aug 2014 23:47

tr1p napísal:
SATAN napísal:neuveritelne mna tiltuje henta PICOVINA menem P****Stars... spoty kde su mega dobry prohraju, spoty kde nejsu tak silny mna vybluffuju a ostatne nevim zahrat takze mozu it do PICE, energia vpici, chut v kokote, motivacia v hajzlu, 15 nadoru na mozgu...
proc sa do pice nejebeme kamenama po hlavach jak v praveku alebo nerezeme mecama v tem by sem byl urcite lepsi jak v tejto kokotine, KONEC PROSLOVU !

vyser sa na poker a chod prasit stare zeny za love do Rakuska ;]


+1, totaly lost.

ps1 viem dôvod downswingu #utfb
cacs
 
Príspevky: 52
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 13 krát/2 krát
Karma: 0

Re: lifetime downswing baby

Odoslaťod SATAN 30 Aug 2014 01:23

koncim s updatovanim, nemam sil uz nanic, raci budu odpocivat a venovat cas inym vecam s kterych mam fakt radost lebo muj zivot je len rozculovani a trapeni
zoom
Spoiler:
Obrázok

mesic
Spoiler:
Obrázok

este mam odehrat par hodin to si dokoncim a uzavru to

vlado nerad ta sklamavam ale neni to dobry napad aby sem dalej vedel blog len tu picuju k nicemu to nevede, sem steho akorat smutny a stracam tym cas ktery mozu lepsi vyuzit, za poslednych 8 mesicu sem temuto venoval mega moc casu bez nejakeho efektu ked uz sem videl nejaku zmenu a myslel si ze sa to snad uz konecne zlepsilo tak sem dostal napicu a byl sem zase na zacatku a znova a znova a znova, tolko krat mna tento pojebany poker uz zrazil ze uz nemam sil ani slov, mnel pomoze len jedna vec a to ze mi za chrbtem bude nekdo stat a bude mi jednotlive veci vysvetlovat jak uplnemu kokotovi a aj to si nejsu isty ci zabere takze sa tu bavte bezemna, ja uz nato jebu, ja sa dokazu namotivovat aj sam a jedina vec proc sem chcel pokracovat aby sem motivoval ostatnych ale velky vyznam to asi nema jak vidim ked to kazdy vzdava tak nato jebu aj ja
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: lifetime downswing baby

Odoslaťod Magnus 30 Aug 2014 09:52

Len sa potvrdilo, ze 500 milionov motivacnych videii,co si tu pridaval, bolo na velke H....Take nieco si pustaj, ked pojdes makat do posilky, nabudi ta to na hodinku dve a podas paradny vykon, ale na poker musis mat hlavu. Ale ked ta to potesi, nie si v tom sam, takych je tu kopa,co na to nemaju 8-)
Mne sa pacila magorkova odpoved, ze jaky ma ciel, co sa love tyka, a jemu nestaci len vyhravat na limitoch, ktore jasne poraza,ale hra vyssie a vyssie, aby sa zdokonalil.
Preto je online poker taky zakerny....odohras desattisice hier, mrte hodin (ktore si mohol stravit s rodinou, zmysluplnou cinnostou) a nist z toho. Radost z pokru je fuc, pripadas si jak robot. Ja som to zazil, zanevrel som na online, je to len vymyvanie hlavy a odtvedy som uplne spokojny, bez nervov, funky, pohoda, klidek, pokrik si zahram pre radost live, podebatim s ludmi pri stole a mam zazitok a obcas zarobim :D
Ja ti len velas tastia prajem,nech sa rozhodnes jak chces
:river:
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: lifetime downswing baby

Odoslaťod haman 30 Aug 2014 12:18

nechcel som pocas challenge mudrovat, teraz snad to uz mozem napisat: challenge na objem (handy/hodiny):

1) znizuje kvalitu hru a teda aj winrate
2) clovek hra aj ked neni v good rozpolozeni - nehra A game a vznika z toho tilt
3) berie cas, ktory by sa dal vyuzit na studium, analyzu

celkovo sa mi to javi ako kontraproduktivne.

Za tento príspevok od haman poďakovali :
kapor
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: lifetime downswing baby

Odoslaťod tucniak 30 Aug 2014 15:41

podla mna mal haman celkom dobry point:)
videa si tam mal tusim 0,45h z planovanych xy, mozno keby si jeden mesiac cisto srotil vsetko mozne precital knihy videa robil si analyzy poznamky 200hodin tak sa to zlepsi neviem.

druha vec ty mas niekde pobliz magorka nie?akoze na dosah ruky? od neho sa nejak musi dat naucit jako to robi, ked nema on cas stat nad tebou tak stoj ty nad niim (aka sanca ktoru ma malo ludi :) )

a tredia vec pises ze mat niekoho nad ritou co ta to nauci- > dnes priemerny coach co uci nl100-200 berie mozno do kilka, 10 hodin s dobrym coachom by ti dalo mozno viac ako sa takto trapit.

Spoiler:
vsetko to plati aj pre mna :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: lifetime downswing baby

Odoslaťod marwek 30 Aug 2014 23:09

par mojich postrehov:

haman napísal:challenge na objem (handy/hodiny):

1) znizuje kvalitu hru a teda aj winrate


veľmi dobrá poznámka :good: tiez si myslím, ze hrať 26 dní v kuse, 6 hodin, nie je uplne ideál.. nejaký ten den na odpočinok, odregovanie by ti padol aj podla mna vhod...

SATAN napísal:za poslednych 8 mesicu sem temuto venoval mega moc casu bez nejakeho efektu


ak sa dobre pamatám, mas 12e/h v čistom.. vacsia hodinovka ako vsetkých mojich spolužiakov z vysokej školy...

SATAN napísal:neni to dobry napad aby sem dalej vedel blog len tu picuju k nicemu to nevede

mna konkretne tento blog rozhodne namotivoval, a rozhodne nie som jediny... :good:

v kazdom prípade, je to tvoje rozhodnutie, a gl v buducnosti nech uz sa rozhodnes akokolvek... :gl:

Spoiler:
https://www.youtube.com/watch?v=rB417TCQuZE&list=UUosbZ0bHqIoi3nkf3qhfLCw

neco z videa:
"Nothing is free and living ain't easy."
"It's no secret, you'll fall down, you stumble, you get pushed, you land square on your face. And every time that happens, you get back on your feet."
"Remember this, success has been and continues to be defined as getting up one more time than you've been knocked down."

You can do this. Do it for yourself. Prove it to yourself!!!


:gl: :gl: :gl:
marwek
 
Príspevky: 19
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 100h+ ? neni problem !

Odoslaťod sudden 31 Aug 2014 01:44

SATAN napísal:myslim ze sem dneska nasel rieseni mojeho problemu (alebo aspon ciastocne, nez budu mnet midset na takej urovni aby sem nepicoval vubec, ale budu to potom zase ja ? ;) :evil: )

Stale rozmyslam jak sa hodit do klidu, jak odbremenit hlavu od teho, NENAVIDIM SVUJ ZIVOT a byt trosku happy uz...
napadlo mna ze si vyfiltruju cely tento rok a vypocitam si jaku mam hodinovku aj s RB, vyslo mi to okolo 12€/hod a to je tam vlastne vsetko aj ten HNUSNY ZASRANY dowsnwing.
Podival sem sa nato a povidal sem si ze jebu na vsetkych co maju nevim jake popici dobre hodinovky, NECH MAJU, A NECH SA S TEHO AJ DOBRE DOSERU... ked sem robil v INA SKALICA sem mnel 2,3€ hrubeho jak pojebany otrok na 4-smeny, teraz su sam sebe pan s docela dobru hodinovku v porovnani stym co bylo docela nedavno, rok a pul dozadu.
Druha cast je ze sa nebudu kukat denne,tydenne ani mesicne vysledky a nebudu stehoto odvodzovat ani zadny zarobek, zarobek si budu pocitat z 6 mesicu dovtedy mam zarobenu 0.
Variacia tu byla, je a bude stym sa musim zmirit a toto mi dojde jak fakt uz dobre rieseni.

Takze prvy pul rok sem neco zarobil, a teraz sem na 0 a jedu nanovo s cistym stitem, v decembri sa podivam kolko sem zarobil za druhy pul rok spocitam si hodinovku a rocny zarobek a budu vklide, nebudu sa uz porovnavat s nekym na koho momentalne nemam a budu sa kukat na vsetko trosku realnejsi, pomali dalej zajdes zlate pravidlo ktere mi mohlo usetrit kopec $$$.
Takze to bude vypadat v reali nejak takto, ked sa podivam na tento rok tak mi je jasne ze horsi to uz asi fakt nemoze byt a priblizne vim jaka je moja hodinovka, chcel by sem hrat 6h denne takze vim kolko +- denne zarobim (povim si: sem spokojny ? ano sem spokojny tak sa nebudu hnat za necim nerealnym a necim co je len teoria a potom budu steho sam sklamany) a teraz nech sa variacia ukaze jak je mocna na 6 mesicoch, s nejaku minimalnu odchylku to moze byt horsi ale pravdepodobne to bude lepsi (okolnosti temu nasvedcuju)
Tento rok, a uz to bude len a len lepsi, stale musim myslet na toto co sem napisal.
643k hands, 1178,5 hodiny
Spoiler:
Obrázok


Chvilu potrva nez prestanu picovat na session ktere su fakt katastrofalne ale toto je cesta.

Takze GL HF vsetkym co citaju tento zasrany blog a dime si zarobit to co mame.
Spoiler:


SATAN napísal:tak ono to nejaku dobu trva nez najdes tu spravnu cestu ktera je pro teba dobra, pomali to stale piluju skusam vymyslam a mozno je toto ono, a mozno dojdu za tyden zase s nejaku blbostu na kteru mi napises opacny nazor :D umna nikdy nevis...zatat sa mi to lubi musim hlavu nastavit a presvedcit na toto a potom sa nebude zaneprazdnovat hovadinama...vsetko je v hlave...uvidim jak toto nastaveni bude fungovat ked chytnu hotrun, pokad budu hrat kazdy den 6h bez ohledu nato jak to ide budem maximalne spokojny a myslim ze to bude cesta k temu jak dosahnut to co chyba 90% fulltime hracom a to dlhodoba pracovna moralka... :spax:



Dal som si namahu preklikat sa k tomuto osvietenemu postu a dovolil som si aj zvyraznit niektore casti lebo to vypadalo ako celkom solid plan kedysi :angel:
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: lifetime downswing baby

Odoslaťod Zeltzn 01 Sep 2014 15:22

haman napísal:nechcel som pocas challenge mudrovat, teraz snad to uz mozem napisat: challenge na objem (handy/hodiny):

1) znizuje kvalitu hru a teda aj winrate
2) clovek hra aj ked neni v good rozpolozeni - nehra A game a vznika z toho tilt
3) berie cas, ktory by sa dal vyuzit na studium, analyzu

celkovo sa mi to javi ako kontraproduktivne.


Aby si niečo dosiahol, tak musíš proste makať. 6h je imo normal, ak to s pokrom niekto myslí vážne. Každý pičuje na variance a plače, že nehrá dosť a že by mal hrať viac. A keď je niekto, kto si dá tú námahu a "odsedí" si to, tak je tiež problém? NE NE NE. Ak na to nemáš hlavu, tak je jedno, či hráš 180 alebo 100h. Myslím si, že je veľmi veľa benefitov na challenge na objem. A som si istý, že prevažujú nad mínusmi.

gl Satan

Za tento príspevok od Zeltzn poďakovali :
revasd
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!