lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod tucniak 29 Nov 2008 11:46

aj ja tusim zacnem komentovat..
flop-je to otras hrac z nl25 takze lopata a pot value bet
turn-je to otras fish z nl25 takze lopata a pot value bet
river-all in lebo je to otras fish z nl25 a musime value bet..
hero shows AA fish shows T3 and wins with 2 pair :Yahoo!:

ale nie co sa snazim naznacit je ze na tych malych limitoch hentak asi hraci nepremyslaju a ja sa nemozem spoliehat ani len na equity, ze by allinoval missnutu draw alebo co je takmer nemozne..
ale aj tak to rad citam i ked to je mimo mojho herneho sveta z casti:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod keso26 29 Nov 2008 11:57

naozaj super edukativne :good: ..btw, bude aj volajake videjko coskoro ? Ci uz priame nahravanie alebo session review, to je fuk, najlepsie obe, hehe :) ..prosim prosim :angel:
este by som sa chcel spytat, kolko hravas stolov a ci v PT3 najdem donkbet stat, pretoze sa mi ho nejako nedari najst :( co je celkom uzitocne cislo. Vidim tam len donk turn a donk river (nechapem preco nie donk flop)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod keso26 29 Nov 2008 12:05

to tucniak - je dolezite naucit sa takto premyslat aj ked hras NL25, da Ti to obrovsku vyhodu byt daleko pred supermi, budes tazit z ich chyb a budes vediet extraktnut daleko viac value.
Ja stale nie som schopny premyslat na takej urovni ako tu pise yegon a preto to vemi rad citam a ma to pre man velku hodnotu.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod buschle 29 Nov 2008 12:21

:good:
keso ja som tiez hladal ten donk flop alebo vypadato to tak ze my s PT3 si mozeme dat akurat tak Betflop a CB flop a ten rozdiel medzi tym bude Donkflop :D
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod tucniak 29 Nov 2008 13:12

jasne ze je to dolezite, tym viac prave, ale nemozes uvazovat na takom leveli preto, lebo tak ani oni neuvazuju..
mozes uvazovat na takom leveli s tym ze vies ze to aj tak floatne s druhym parom atd..
proste sa prisposobis superovi, to mi pride v pokri velmi dolezite..hrat na supera:)..aj ked myslim ze sa obaja rozumieme a hovorime o tom istom
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 29 Nov 2008 13:51

ja sa tiez malokedy stretavam s hracmi pri ktorych musim rozmyslat nad tym co si oni myslia ze mozem mat - myslim ze rozhodnutia na tejto urovni robim mozno 2-3 za den, vacsinou je to standardne co moze mat super a dalej ist netreba a to plati v plnej miere aj na NL10 - teda kedze hraci rozmyslaju vacsinou na leveli 0 (co mam ja a ako som trafil flop) tak ty musis rozmyslat na leveli o jeden vyssom (co mam ja a v akom pomere je to k tomu co moze mat super) Rozmyslanie na vyssom leveli by bola chyba.

video sa pokusim spachat, mal som teraz vela prace ani som nemal cas velmi hrat, za tento mesiac mam odohratych slabych 20k ruk, hravam 4 stoly naraz

donk flop a PT3 neporadim, PT3 mam sice kupene ale vobec ho nepouzivam
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 29 Nov 2008 14:10

donk flop

ja pouzivam HEM, ale v terminologii PT3 je donk bet bet typka, co na flope iba calloval - takze taka neklasicka definicia :)

ak vsak chcete tu klasicku definiciu, tak sa to da stiahnut ako custom stat z http://www.pokertracker.com/repository/statistics.php a dajte hladat "Donk"
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod tucniak 29 Nov 2008 14:24

yegon presne to som sa snazil vyjadrit,
ja si vzdy pozriem nejaku dcracked seriu napr a nadseny z novych vedomosti to idem skusat a je to zle-lebo to je vyssi level a podla mna ma to potom samo dobehne,lebo ti hraci sa spravaju level nula..typicky priklad je semibluffraise s draw-proti dobremu hracovi je aspon nejaka equity, ze to zlozi, donkovi akurat nafuknem pot a teda robim zanho nieco, co nedokaze spravit sam..a vysledok?draw nepride a on ma pekny pot..
kdezto lepsi hrac je schopny aj zlozit ak putne moju range na nieco coho sa na danom flope boji, pripadne aj callne ale uz hra bojazlivejsie turn/pripadne mi to dojde(niekedy da aj river zadarmo kvoli rr flop ak je OOP)..fakt treba byt asi len o krok vpredu proste sa prisposobovat vzdy aktualnemu hracovi..
nic univerzalne asi neni:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 29 Nov 2008 14:40

No na DC su aj videa z NL25 a NL50, kde takisto finty ake KRANTZ hadze v NL5K nefunguju :)

Zo zoznamu citam, ze minimalne Baby Steps a Real Life Micro NL-Grinder by mali pomoct. Ja som zacinal Uncoventional Wisdom este v januari a to bola velka vchyba :D .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod keso26 29 Nov 2008 14:45

diky dzejkej, ja uz som sa chystal presmejdit pokertracker stranky, ale Ty si mi dost ulahcil pracu, este raz dik :)

je potrebne nakopirovat cely link, nejak mi to nejde spravit, aby to fungovalo ako odkaz
http://www.pokertracker.com/repository/statistics.php?f[search]=donk&submit=Search
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!