lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod tucniak 29 Nov 2008 14:50

mam obe, ale napr pozeral som from the ground up ke isiel nl25/nl50 a ucil squeeze atd, proste..
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 29 Nov 2008 15:10

tucniak napísal:typicky priklad je semibluffraise s draw-proti dobremu hracovi je aspon nejaka equity, ze to zlozi, donkovi akurat nafuknem pot a teda robim zanho nieco, co nedokaze spravit sam..a vysledok?draw nepride a on ma pekny pot..


toto je konkretne zly priklad :) pretoze toto funguje na mikrolimitoch lepsie nez na vyssich, bluffraisom sa nesnazis supera prinutit foldnut ruku typu TP ale vsetko ostatne co moze cbetovat a je horsie nez top par. Toto funguje spolahlivo aj na nizsich limitoch akurat nesmies na to zvolit typka co ma cbet% = 25 lebo ten nic ine nez top par a lepsie necbetuje :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod tucniak 29 Nov 2008 16:43

no mne sa malokedy stane, ze vobec do mna niekto cbetuje, popravde..vacsinou hram fishes VPIP obrovske a pf raise 2, tak ak zrovna nemam nieco na 3bet, tak to foldujem..vacsinou hram ruky kde mam iniciativu ja bud ako pf raiser alebo 3betor v pozicii..
ale ze je to zly priklad mas zrejme pravdu:)
je takisto zrejme ze ja to asi zle pouzivam..;)..ale napr pf raisnem a chalan donkne..hoci ma vysoky donkbet tak ked raisnem napr OESD nic tym neziskam, lebo mi callne hocico..
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod buschle 29 Nov 2008 18:13

tucniak neprehanaj zase .. squeeze a 3bet funguju dobre aj na NL25. Ak mas FE 0 proti niekomu tak prestanes 3betovat light proti nemu a on ti urcite callne premium hands, Oproti tomu 3bet regular vacsinou foldne, a squeeze je ziskova play. na vsetkych stakes.
Semi bluffy s Draws sa neoplatia akurat proti total dementom co ti nezlozia 2hy par ani na tri barrely .. tak tam proti takym kludne draw bez pozicie foldni alebo za lacno callni v poziici a z nich vytiahnes s TPTK na druhu stranu cely stack.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod buschle 29 Nov 2008 18:20

dik JK :) , len mi chvilu trvalo kym som to spojazdnil PT3 -> Configure -> Configure Stats ->Holdem Cash player statisctics ->statistics-> New (nazvat si to a naimportovat ten subor)
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 29 Nov 2008 18:46

arrgh, celkom prijemny den sa prepadom z +520 na -860 dost pokazil
2xQQ vs KK
1xJJ vs QQ
1xKK vs AA
a ako perlicka nut flush vs straightflush proti 75/0 typkovi
no a paradny prehraty 700+ EUR pot proti calling station ktorej sa proti mojmu TPTK zadarilo flopnut postupku

keby dementi nepreplacali moje river overbet pushe, tak som az neviem kde v bani :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod keso26 29 Nov 2008 18:51

fuuuuu, sick, ale Ty si s nimi hravo poradis nabuduce ;)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod keso26 29 Nov 2008 18:52

buschle napísal:dik JK :) , len mi chvilu trvalo kym som to spojazdnil PT3 -> Configure -> Configure Stats ->Holdem Cash player statisctics ->statistics-> New (nazvat si to a naimportovat ten subor)

potom est etreba updatnut cashe pre kazdu databazu. database - housekeeping a nechat zaskrtnutu len cache update.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod buschle 29 Nov 2008 18:58

keso26 napísal:
buschle napísal:dik JK :) , len mi chvilu trvalo kym som to spojazdnil PT3 -> Configure -> Configure Stats ->Holdem Cash player statisctics ->statistics-> New (nazvat si to a naimportovat ten subor)

potom est etreba updatnut cashe pre kazdu databazu. database - housekeeping a nechat zaskrtnutu len cache update.


odkedy som kupil tych 200k hands tak viac na booku housekeepujem jak hrajem :D
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod rastik 29 Nov 2008 21:40

yegon napísal:a ako perlicka nut flush vs straightflush proti 75/0 typkovi
no a paradny prehraty 700+ EUR pot proti calling station ktorej sa proti mojmu TPTK zadarilo flopnut postupku


rozmyslal som, ze ci sa stastie ozaj distribuuje rovnomerne :no: lebo ako mozem ja takuto vec kedy uluckovat, ked cctiny foldnem uz pred flopom, alebo gutshoty necallujem ;) tym padom to nemozem uluckovat, kde sa teda prejavi ten moj podiel stastia ktory by som mal mat?
rastik
 
Príspevky: 283
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 5 krát/8 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!