Miham [CG blog]

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Miham [CG blog]

Odoslaťod Miham 11 Nov 2009 02:24

Momentalne je v "mode" zakladat si rozne blogy a kedze chcem byt in, tak som sa rozhodol, ze si zalozim aj ja :).

Poker vstupil do mojho zivota asi tri roky dozadu, ked sme s kamaratmi tyzden co tyzden hravali turnaje o 50sk. Postupne som zacal hravat online, ale boli to vzdy len take chabe pokusy nieco uhrat, ci uz cez freerolly alebo rozne bonusy, ktore som behom par dni rozflakal. Sem-tam som nieco vlozil, ale dopadlo to vzdy rovnako - na nule. A tak to islo asi rok a pol :). Neskor som zacal hravat aj obcasne zive turnaje (u nas v TT alebo sem-tam aj v BA v Alline alebo v Hrone) a dokonca sa mi podarilo aj parkrat zobrat nejake drobne. Na online pokri sa zacalo tiez ako-tak darit, udrzoval som si na ucte vzdy par stoviek $$, ale ani za svet s tym pohnut dalej. Nejako som nevedel, ze co hravat, raz to bol cash, potom zas SnGcka, do toho nejake to MTT (kde ma vzdy PS nalakalo na peknu garanciu :-/ vrrrrrr). Skusal som to aj cez DoNy, ale to ma po asi dvoch mesiacoch hrania dost prestalo bavit a neskor som skusil 6max Turbo SnG :). Zacinal som asi s 300$. Aj som isiel docela do plusu, potom ma chytil trosku downswing a nasledovala jedna nechutna vec, ked som sa nechtiac prihlasil do turnaja za 235$ (aaaaaaaaaa), ktory hned zacal a uz som nemal tu moznost sa odregistrovat. Samozrejme som ho prehral :(. Ostalo mi par $$ a nevedel som co dalej. Nastvany sam na seba som vybral zvysok BR a hodil to na FT. Tam som sa trosku chytil (ani neviem co som hraval, asi hocico) a na PS putovalo o par dni 150$. Nejako som nemal chut hrat tie 6max SnGcka a potom som zacal navstevovat miestne blogy :) konkretne ten od velmajstra 7castla :)(tymto by som mu chcel aj podakovat za "navedenie" na SnGcka ;) ). Prebehol som cely jeho blog, pozrel obe videa (este raz dakujem :) ), co-to sa priucil a povedal som si ze to skusim. 150$ na ucte je malo a sakra malo ked som chcel hned hrat 6,5$ove turnaje. Ale skusil som to, isiel som hore, darilo sa mi, ale ja ako taky idiot som vzdy co som vyhral skoro vsetko presustroval na roznych MTT, ktore som si nejako nemohol odpustit hravat (hanba mi!!). Nakoniec som sa rozhodol spravit kompromis a cast BR som si poslal na Lucky Ace Poker, kde som sa chcel venovat obcasnym MTT a na PS by som pokracoval v SnG. A to aky to bude skvely tah som vtedy este netusil :). Podarilo sa mi vyhrat jeden krasny turnaj (Sunday Challenge) a s tym aj, pre mna, velky balik penazi.

A prave vtedy som sa nejako rozhodol, ze by som sa mal tomu venovat este o trosku viac. Cast penazi putuje na PS, kde chcem teda rozbehnut 16$ Turbo 9max SnGcka :). Chcem sa s vami podelit o to ako mi to pojde a o svoje postrehy a samozrejme chcem hlavne napredovat v com by som bol rad ak by ste mi pomohli aj Vy svojimi radami :).

Shuffle up and deal!! :)
Naposledy upravil Miham dňa 04 Jan 2010 00:40, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
Miham
 
Príspevky: 136
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 43 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Miham [SnG blog]

Odoslaťod spax 11 Nov 2009 08:59

:vitaj:

no je super, ze je tu dalsi blog. Hlavne sng.
Jinak, nechcu Ti radit, nevim nakolik jsi skill, ale pokud si jeste myslis, ze nezvladas vse, co bys mel (nevim!), tak bych Ti doporucil zustat safe na 6$ a na 16$ prejit pozdeji. Urcite Ti aji castle potvrdi, ze je to imo skok jak ve skillu, tak bych rekl, ze se tam rychle odtiltujes, jakmile chytnes nejaky swing.

Nevim, muj osobni nazor :) Asi bych se radsi vice jeste poucil a procvicil na 6tkach nez bych prechazel na 16. Ale treba si to ownis. kazdopadne gl ;)
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: Miham [SnG blog]

Odoslaťod ___Mortylen___ 11 Nov 2009 09:59

:vitaj:

Kolko hravas stolov?
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Miham [SnG blog]

Odoslaťod Miham 11 Nov 2009 10:26

Noooo, nie ze by som nejako nezvladal vsetko, ale pri niektorych situaciach som si neni isty. A doteraz som hraval tie za 6,5$, cely oktober, odohral som ich nejakych vyse 500 (co neni az tak moc, buduci mesiac chcem dat ovela viac). Len teraz ked mam BR tak chcem skusit hrat tie vyssie. Zatial som tam odohral vcera 26 turnajov, co viem, ze je mala vzorka, ale ten rozdiel tam je (aspon z mojich prvych dojmov :) ) dost viditelny. Najma v push/fold faze hraci calluju ovela sirsie. Aj ked to moze byt len nahoda za tych par turnajov :). Uvidime co to povie dalej. Kazdopadne skusim hrat 16$ a ak to nepojde, samozrejme sa presuniem o level nizsie. :)

A zvykol som hravat tak 9 stolov. Aj to chcem postupne zvysovat. Ale myslim, ze zatial mi to staci. :)
Obrázok používateľa
Miham
 
Príspevky: 136
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 43 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Miham [SnG blog]

Odoslaťod Pepi 11 Nov 2009 10:31

Vitaj!
Suhlas so spaxom! Ja uz mam dost dlho safe BR na 16 USD turba na PS, ale stale vaham s prechodom tam. Aj kvoli tomu, ze uz mam pekne dlhy BE na 6,50 USD a chce to trosku potvrdit aj vysledkami, aby som sa odhodlal ist hore. Mozno koncom roka skusim nejake shoty. Takze opatrne, tie 16ky su preplnene regularmi (dovod je znamy - najnizsi fee v pomere k BI na low a tusim aj na medium levely), tak aby si ta tam nepodali.

:gl:
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: Miham [SnG blog]

Odoslaťod Miham 11 Nov 2009 10:44

Moj BR je tiez dost safe, ale tak budem si davat pozor :) skusim chvilku tieto 16$ a ked si ma budu naozaj podavat, tak pojdem o level nizsie, takze dik za radu ;)
Obrázok používateľa
Miham
 
Príspevky: 136
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 43 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Miham [SnG blog]

Odoslaťod krcho22 11 Nov 2009 10:57

:gl: Michale
krcho22
 
Príspevky: 22
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 5

Re: Miham [SnG blog]

Odoslaťod 7castle 11 Nov 2009 10:57

Haha ze velmajster :lol2:

Vitaj na fore, gl za stolmi. Bacha na ten BR, ja som mal na $16 najhorsi DS mozno 70BIs, takze ja urcite radim 100BI roll. A to som vedel na 100% ze som winning player. Ale ide hlavne asi o to, ako budes brat ked prehras 50BI, ci si budes verit a pripadne depozitnes alebo pojdes dole a budes rebuildovat, co je imo tiez dost psychicky narocne.

16tky su urcite ovela tazsie ako 6.5, ale urcite sa daju hrat, teraz ked sa tam obcas ukazem ked mi chyba volume vyssie tak sa mi zdaju nejake lahke :) Hlavne treba rozumne tableselectovat, ak sa da vyhni sa nickom Sippin_Criss, Wavegoodbye (to je inak este aj dement s tym hraj a mozes ho tiltovat za mna :) ), Glitlr, Lord Tacohead, Groams, Latuz, Cerebral Trap, Loonatwok, to su najvacsi borci, ale este dolezitejsie je neregovat sa ked mas vsade 4-5 regov, tam sa tazko vyhrava.

Oh a napis aky mas nick clovece nech viem ked ta tam stretnem ze ti mam robit zle :)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Miham [SnG blog]

Odoslaťod ___Mortylen___ 11 Nov 2009 11:10

Pstars je plne regov vsade. Cash, MTT, SnGo, HU. Od low, mid az po highstakes, sami regulari. IMO najviac tough oposition online vobec. Takze by si mal mat nejaky dovod, preco tam hravas. 9stolov ti utiahne softwarovo aj volume wise kadektora fishy stranka. Ja sice stale grindim FTP (jednoducho to tam lubim ) :friends: , kde je to tiez tough (oproti inym strankam, kde je to vyslovene ako kradnut peniaze zo stola) a najma sngo a rakeback idu ruka v ruke a PStars ma reward program nastaveny pre full time profikov a nie az tak pre nas smrtelnikov. Len ta godlike struktura s antes, hm ta je skvela.
A postni graf!!!
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Miham [SnG blog]

Odoslaťod spax 11 Nov 2009 11:36

7castle napísal:Oh a napis aky mas nick clovece nech viem ked ta tam stretnem ze ti mam robit zle :)


leavemealone99

:D
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!