Morfiho blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Morfiho blog

Odoslaťod morfeusko 26 Jan 2010 20:47

Zdravim, tak po dlhsom vahani, som sa aj ja rozhodol ze si zalozim vlastny blog,ze to nemusi byt celkom zly napad som sa presvedcil po tom co som si par blogov precital. Tak na zaciatok nieco o mne, mam 23 , studujem ekonomku na MU v brne, pokru sa viac ci menej uz nejaky ten rok venujem, zacalo to niekedy davno este na gymku ked som objavil vtedy pre mna zaujimavu hru pri ktorej som vydrzal s prestavkami az doteraz. Nikdy mi to vsak nevydrzalo nejak dlhodobejsie, na gymku ked sa mi podarilo vyhrabat z freerollov na nejaky slusny peniaz tak som to skoro vzdy cashoutol( bustnut roll sa mi v nejakom vacsom rozmere myslim ze zatial nepodarilo :) ) Trosku serioznejsie som si povedal ze skusim vybydovat roll minule leto, ked to zacalo nevinne tym ze sa mi po veceroch nechcelo ucit na statnice tak som trochu hraval, a cuduj sa svete za necele dva mesiace som sa z 25$, ktore som dostal v nejakej herni free podarilo postupne dostat cez NL 5, 10,30 az na NL50 s rollom nejakych 1100$ ( snazil som sa aj dost clearovat rozne bonusy, hlavne pacific LA v spojeni s pokersavvy mi dost pomohli) ..no potom som nejak stratil motivaciu a chut hrat co sa prejavilo v jednorazovych prehrach 100-200$ a citil som ze potrebujem prestavku tak som znova asi 800$ cashoutol a nechal poker pokrom. Celkom kuriozitou bolo ked sa mi v decembri podarilo odohrat par hier s Danielom Negreanu v ramci jeho challenge na NL25 na PS :) bola to celkom fun, hlavne ked som sa ho pytal na jeho nazor na P.Hellmutha s ktorym vtedy hrali v PAD CG.
Znova ma to chytilo az teraz pred vianocami ked som nemal co robit, tak som si povedal ze to este raz skusim no tentokrat serioznejsie. Spustil som si na WH 10kVIP freeroll vdaka statusu ktory mi tam vydrzal este od leta a podarilo sa mi uhrat asi 35$ za 40te miesto z 2k hracov, no tento krat som sa dal na cestu DoNov, kedze na cashku som nemal velmi chut. Vysledok je zatial asi taky ze po mesiaci hrania mam odohratych mozno 1100 turnajov( graf hodim dole) a spolu s bonusmi celkovy roll na urovni 650$. Hravam prevazne 4-8 stolov( priemer je 5-6) prevazne 5-10$ 6max turbo DoNy na Inetwork.

Nejake ciele do buducnosti si velmi davat nechcem, postupne hrat a prechadzat na vyssie limity a budovat roll, neskor sa znovu chcem zacat venovat CG, ktoru viem ze teraz zanedbavam, ale je to tym ze tie DoNy ma celkom bavia. Co sa tyka live hry, tak tam nejake vacsie uspechy nemam, hravam to iba prilezitostne s kamosmi na intraku, alebo par krat som si bol zahrat v Honorii ale vysledky nic moc. S postupnym rollom by som sa chcel zacat live hre venovat coraz viac, pretoze ma tiez svoje caro. V tomto blogu by som chcel postovat svoje vysledky a nejake zaujimave hands, na ktore natrafim. Pri tych DoNoch je to skor o tom ci som danu handu mal vobec hrat alebo nie, resp. ci ten push alebo move bol zahraty spravne.

To by bolo na zaciatok asi tak vsetko :)
Prílohy
graf-poslednych10dni.JPG
od minuleho vikendu po zmene herne
graf-poslednych10dni.JPG (51.86 ) Zobrazená 2011 krát
prve3tyzdne.JPG
zaciatky na 2-5$ donoch
prve3tyzdne.JPG (40.3 ) Zobrazená 2010 krát
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

Re: Morfiho blog

Odoslaťod emjayko 26 Jan 2010 23:18

no vitaj teda medzi nami blogistami grafy vyzeraju fajn najma ta lajna na zaciatku prveho tu si udrz a bude to vyborne...
:gl: a thx za pomoc na zaciatku
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Morfiho blog

Odoslaťod morfeusko 26 Jan 2010 23:29

jj..diky :) ale 20z20 donov nedavam kazdy den...kiez by :)
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

Re: Morfiho blog

Odoslaťod morfeusko 28 Jan 2010 22:58

tak zaujimal by ma vas nazor ci to bolo zahrate spravne alebo nie.
10$ DoN 6 max na inetwork . boli sme na bubble

blindy 150/300

SB: 1690
BB( hero) : 3100
UTG: 2540
BTN:1670

Pre Flop: UTG is AI , SB is AI , hero???
mal som QQ, a nakoniec som tam dal tiez call, vravim si ze dvaja toho shorta skor vyradime, ako keby mal double up ..bol ten call spravny, alebo nie?
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

Re: Morfiho blog

Odoslaťod emjayko 28 Jan 2010 23:41

morfeusko napísal:tak zaujimal by ma vas nazor ci to bolo zahrate spravne alebo nie.
10$ DoN 6 max na inetwork . boli sme na bubble

blindy 150/300

SB: 1690
BB( hero) : 3100
UTG: 2540
BTN:1670

Pre Flop: UTG is AI , SB is AI , hero???
mal som QQ, a nakoniec som tam dal tiez call, vravim si ze dvaja toho shorta skor vyradime, ako keby mal double up ..bol ten call spravny, alebo nie?


imo si tuto spravil uplnu hlupost... mas bigstack nepotrebujes nic riesit prefoldujes sa do penazi... ja osobne by som to necallol ani s AA lebo:
1. ah vyhra sb utg ostanu 3bb a je na odstrel
2. ak vyhra utg si za vodou
3. ak sa tam pripletiem s tym QQ je velmi lahko mozne ze ma beatne nejake A, K od sb aj utg a nam ostanu 2bb a z vyhrataeho turnaja mame nulu...
ak su dvaja hraci ai a najhorsia mozna varianta je ze jednomu ostanu 3bb naco sa tam ja budem pliest a zbytocne si stazovat zivot?
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: Morfiho blog

Odoslaťod morfeusko 28 Jan 2010 23:53

jj..mas pravdu,ze to bola blbost..nakoniec to aj tak dopadlo ze som na to doplatil ked UTG ukazal AK a SB 99 , nizky flop turn 9 river K ...este ze sa mi podaril comeback
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1


Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!