nabokow blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: nabokow - from stars to party NL10

Odoslaťod mino_o 01 Jan 2013 21:29

Ako to je stym binsiderom? To mas teda 0% rb len si kupujes potom tie bonusy na clearovanie, ktore vychadzaju +-40%? A na party je stale ten ich stary system, kde musis rakovat 10k mesacne aby si mal aspon 30%?
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: nabokow - from stars to party NL10

Odoslaťod nabokow 01 Jan 2013 21:33

dnes bola updatnuta recenzia na B**n

v podstate treba naraekovat 200e/mesiac, aby si dosiahol white status, kedy si mozes kupit prvy bonus na cistenie, ktory vychadza 40 percent (clearnut ho treba cely), market body co nahras pocas cistenia ti potom zostanu a mozes si ho kupit hned znova
vcera som dal len white status a kupil si prvy 40e bonus, vsetky vychadzaju rovnako co sa tyka percent (I know, it is weird)

na party je stale paladium, kde treba naraekovat 4500 dolarov za 3 mesiace na zisk statusu - a na kupenie prveho bonusu treba im dokopy naraekovat 10k, pricom rb nemas ziadny dovtedy mimo FDB/reloadov/promos

imo hodena rukavica P****Stars a ich smiesnym navratom (ak clovek nie je supernova) obzvlast ked ako CG hrac si tam mozem kupovat akurat tak cash bonusy a nie turnajove, co vychadzaju lepsie...ked si este zoberiem do uvahy softer hracske pole (isto, s prichodom bwinu zmizli players/flop a avg pot size z lobby, v softe sa nedaju farebne oznacovat hraci, ale vobec nemam problem najst fishy stoly, dvaja typkovia so stackmi 70-95bb a veselo si prisadam :D , waiting listy nepouzivam, na wpt som este pouzival table scanner 2, ktory zatial s novym B**n softom nefunguje, ale nie je ho v podstate ani akosi treba)

v prvom kvartali ma este prist aj novy soft + partnerstvo so zyngou, B**n imo room to play at atm.
(otazkou je, kedy sem pride zaplava regov, ak VIP system zostane takyto)
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: nabokow - from stars to party NL10

Odoslaťod nabokow 02 Jan 2013 15:25

2 silvestrovske ruky:


1.)

Party Poker $10 No Limit Hold'em - 4 players

Hero (CO): $10.00
BTN: $10.39
SB: $11.97 16/14/1.4 f3b 100 (2) AFq 45 ftCb 75 - 187 hands
BB: $10.47

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with A:heart: A:club:
Hero raises to $0.30, BTN calls $0.30, SB raises to $1.10, 1 fold, Hero raises to $2.50, 1 fold, SB calls $1.40

typek squeezuje s malym sizingom, na BTN sedi full stack 29/20/9.5, ktory sa javi pasivne postflop, ale mala vzorka (46 hands)
SB je nitka, takze volim fastplay, ocakavam takmer vzdy shove
SB klika timebank a tank calluje, davam ho tak na QQ/AKs/AA/AKo/KK (v spominanom poradi)
hero table stats 24/20/5 f3b 50 4b range 14 (200 hands)

sukromna noticka: kym napr na FTP NL10 som bol velmi happy stacknut sa pre s QQ/AK, na party pomenej

Flop: ($5.40) Q:spade: 7:spade: 8:heart: (2 players)
SB checks, Hero bets $2, SB raises to $8.34, Hero calls $5.50 all in

cbetujem tu nieco cez 1/3 pot s celou svojou 4bet range, typek shovuje. otazka, uvazujeme tu vobec niekedy o tom, ze to mozme foldnut? moj predpoklad je, ze typek tu moze shovnut celu svoju 4b calling range + nepozna moj 4b sizing (bezne vidim na party cbetovat typkov v 3bet pote 3/4 potu). Dnu mame pol stacku, ak ho dame na QQ/AKs (with or without nut flush draw), je to snapcall? ma zmysel tu vobec uvazovat o folde?

2.)

Party Poker $10 No Limit Hold'em - 6 players

MP: $12.12
CO: $14.39
BTN: $12.68 28/19/3 ftcb 75 donkb 25 CC BTN 20 AFq 31 WTSD15 WonSD 83 - 212 hands
SB: $12.18
BB: $11.35
Hero (UTG): $19.60

Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with Q:heart: K:spade:
Hero raises to $0.40, 2 folds, BTN calls $0.40, 2 folds

na BB sedi fish a stol je skor pasivnejsi pre, takze KQo urcite otvaram

Flop: ($0.95) J:heart: 3:club: 6:spade: (2 players)
Hero bets $0.50, BTN calls $0.50

flop sice nie je az tak idealny, ocakavam casto call na flope minimalne, ale cbetujem 1/2 pot s 2 overs, mohol som nejakych 0.60-0.65 typek imo cold calluje aj dost broadway hands na buttone

Turn: ($1.95) 9:diamond: (2 players)
Hero checks, BTN bets $1, Hero raises to $2.30, BTN calls $1.30

turn mi dava GS, nemyslim si ale, ze tu mam extra vela fold equity a river by som hral velmi casto c/f, volim c/r turn, ktory robim ako preflop agresor po cbete velmi zriedka (zase, dal sa vyssi sizing, ale board je rainbow) - super tuto line odo mna este nevidel
ocakavam, ze typek bude vs moj missed cbet stabovat celu svoju flop calling range, t.j. 77-TT, JTs+, AQ, ATs
(Hero cbetuje 65pct, bareluje ale len 45 - na tomto musim zapracovat, ale ked si pozriem svoj turn cbet success, tak je dost chaby)

River: ($6.55) A:diamond: (2 players)
Hero bets $2.40, BTN folds

GS sice netriafam, ale A je dobra karta na barel, volim malicky sizing, repujem AJ, JJ-AA, nizsie sets
ocakavam, ze vyfoldujem 77-TT, snad slabeho jacka
na river betujem T (obviously), K, Q, A, 9, 3, 6

vhodny spot na c/r bluff, alebo som uplne mimo? (v takychto liniach som skor novacik :D )
- co som asi tak vyfoldoval? :fish:
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: nabokow - from stars to party NL10

Odoslaťod Zeltzn 02 Jan 2013 15:34

1. imho easy stackoff,nie je nad čím rozmýšľať,nikdy by som nerozmýšľal nad foldom
2. keď rozprávaš o tvojom sizingu na flope,tak by imho mal závisieť od toho,či chceš pokračovať v bluffovaní na ďaľších streets alebo budeš one and done. ten x-r sa mi zdá byť taký trololol. Keby si napríklad vedel,že je schopný ťa floatnuť s nejakým 87s a potom to stabnúť alebo dokonca flatne nejaký pp a potom na turne ti ho bude stabovať for protection,tak je line cb flop x-r turn NUTS,ale keďže to nevieš a len OČAKÁVAŠ,tak by som išiel skôr pre ten druhý barrel. Btw ak by mal nejakého Jacka,tak by si ho nevyfoldoval na tom rivri.
:gl:

Za tento príspevok od Zeltzn poďakovali :
nabokow
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: nabokow - from stars to party NL10

Odoslaťod nabokow 02 Jan 2013 17:09

no, pozeram na to teraz, ze moja line je fakt dost nezmyselna a akosi nasilu "nechcem byt one and done, tak to skusim zahrat fancy"
foldnut tam mohol asi len 77/88/TT

stiahol som na konci roka pocas trial komplet 6max videa z DC, tak do konca tyzdna budem asi sediet pred tym, aktualne tam skoncila fajn 16 dielna seria: "Moving beyond microstakes"

zamerat by som sa chcel napr na aktivnejsie hranie v situaciach, kde cold callujem preflop

tiez niekedy po veceroch na tablete sa chcem zahryznut do Easy Game 3rd Edition, co je vlastne updatovana 1+2, jednotku som cital viackrat, dvojku nikdy nedocital...
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: nabokow - from stars to party NL10

Odoslaťod Zeltzn 02 Jan 2013 17:43

Ak máš aspoň silver status na výukovej stránke pokerstrategy,tak ti odporúčam videá od yegona. on tam robí nejaké leakfindery s jedným hráčom a má tam videá aj o tom,ako si robiť session reviews a také zaujímavé veci. Bohužiaľ ja nemám status na Pg,tak to nemôžem pozerať,ale ak máš čas,tak to čekni. ;)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: nabokow - from stars to party NL10

Odoslaťod nabokow 02 Jan 2013 17:46

aktualne som tam iba bronze (jedinu hernu mam tracknutu - 24h poker na microgamingu), ale mam potahanu vacsinu eng/ger/cz videii do gold statusu do konca oktobra, nieco aj od yegona mam, ale tusim len tie free co boli

edit: tak tusim len session review part 2 mi chyba
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: nabokow - from stars to party NL10

Odoslaťod haman 02 Jan 2013 20:24

1. ruka tiez nefoldnem. len by som cbetol trochu viac na tom drawy flope.
2. typek mohol stabnut aj so 45s OESD alebo 6x rukou. robim podobne semibluff moves na turne (dokonca aj vtedy ked necbetnem flop) ale moja chyba je, ze river vzdam ked missnem a super vyhra s nejakou mediocre rukou, resp. s lepsim high. ;(
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: nabokow - from stars to party NL10

Odoslaťod nabokow 10 Jan 2013 21:56

breakeven hunter mode activated!

Spoiler:
Obrázok


z tohto typka bol stol na prasky:

Obrázok
Obrázok používateľa
nabokow
 
Príspevky: 923
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 213 krát/105 krát
Karma: 9

Re: nabokow - from stars to party NL10

Odoslaťod 3flash3 10 Jan 2013 22:01

ach...až mi je zle pri pohľade na toľko statov...koľko z nich využívaš a chápeš čo predstavujú?
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!