Napolleon - SNG - HT - 5max (doxxbet)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Napolleon - CG-NLTH-FR "Cesta z dola hore"

Odoslaťod Napolleon 31 Júl 2012 12:25

po dlhšom čase som sa rozhodol sem niečo napísať :D

PS: Koncom júna som s 36BI prešiel na NL10 ZOOM samozrejme to zase nevyšlo, polovicu som odpálil a vrátil sa na NL5 ZOOM kde to taktiež neišlo a jún som ukončil so smutnými 80 dolármi :/
Od júla som si povedal, že so zoomom končím a prešiel som na klasické NL2 6-max stoly...
Za mesiac som na PS chytil 3x royal :D škoda, že na takýchto limitoch...
Spoiler:
royal 2..PNG
royal 2..PNG (141.05 ) Zobrazená 4054 krát
royal 3..PNG
royal 3..PNG (184.88 ) Zobrazená 4039 krát
tento v pokerportal free :)
royal 4..PNG
royal 4..PNG (168.76 ) Zobrazená 4061 krát

celkovo tento mesiac: 20k rúk NL2 - 24tabling... ďalej NL5 - 15tabling
PS - Júl.png
PS - Júl.png (47.78 ) Zobrazená 4171 krát


B**n: tu som sa tiež koncom júna skoro uswingoval k smrti... nechcem sa k tomu už vracať...
Júl som začal s tým, že budem hrať NL4 a nepôjdem budem dodržovať 50BI BRM...

NL4 - 15stolov - 22k rúk -> NL10 - 6stolov (snažil som sa nad tým viacej rozmýšlať)
bwin - Júl.png
bwin - Júl.png (49.96 ) Zobrazená 4202 krát


zaujímavé ruky teraz nemám... väčšinu ktorých som chcel konzultovať som si prešiel sám a došiel na to, že som to hral zle :D alebo som si zabudol ich uložiť... v auguste se chcem písať viac a hneď ako na niaku narazím...

V auguste som sa rozhodol konečne opustiť B**n a prejsť pravdepodobne na doxx... hlavný dôvod je rakeback... a tak sa chcem aj opýtať či to je dobré rozhodnutie... chcem ísť do herne ktorá má podobný soft a pole hráčov ako B**n, jediný rozdiel je aby tam bol rakeback.. vybral som si dobre? nazačiatok by som tam rakeoval okolo 500-600€
Napolleon
 
Príspevky: 96
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 75 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Napolleon - CG-NLTH-FR "Cesta z dola hore"

Odoslaťod Stanley VII 31 Júl 2012 12:59

Čo sa týka rozhodnutia ísť na herňu s rakebackom, ak dávaš mesačne rake 500-600 eur, tak je to v každom prípade veľmi dobrý krok.

Konkrétne na Doxxbete by ti to urobilo minulý mesiac (ešte jún) s first deposit bonusom, rakebackom a odmenou z rake rake ak vezmeme rake 550 eur:

first deposit bonus: 110 eur
rakeback 30%: 165 eur
odmena z race (9. miesto): 160 eur

Spolu 435 eur (79% z rake 550 eur). Na bwine si takéto sumy naspäť zrejme nedostával :) Čo sa týka toho počtu hráčov a softu, tak Doxx nieje rovnaký ako B**n, počet hráčov je niečo menej ako polovica a soft...každý má svoj vlastný vkus, najlepšie skúsiť. Najhoršie čo sa môže stať je, že si povieš že ideš inde, lebo ti to tam nesedí.

Za tie peniaze to ale podľa mňa za skúšku rozhodne stojí :)

Link na odmeny z rake race na Doxxe v júni:
http://www.pokerportal.info/spravodajstvo ... erni/1561/
Recenzia Doxxbet: http://www.pokerportal.info/poker-herna/212/doxxbet-poker
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Napolleon - CG-NLTH-FR "Cesta z dola hore"

Odoslaťod Napolleon 31 Júl 2012 13:09

Super. ďakujem :D
na bwine sa mi nesnívalo ani o desatine z toho :D
určite to skúsim... :gl:
Napolleon
 
Príspevky: 96
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 75 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Napolleon - CG-NLTH-FR "Cesta z dola hore"

Odoslaťod Napolleon 15 Aug 2012 15:31

trošku update...
Od začiatku augusta sa mi stále nepodarilo presunúť peniaze na doxx.. hlavne preto, že nemám veľa času na hranie a nechcem stácať dni na čistenie deposit bonusu... tak sa bavím len turnajíkmi na stároch... v poctate hrám dosť vela kváld a potom čisto za turnaj money hrám turnaje do 5dolarov... kvaldy hrám hlavne 2.2 na Sunday Storm v ktorých sa mi podarilo zatial zo 25 získať 12 vstupeniek čo je celkom v pohode myslím...
podarilo sa už pár lepších ITM... najviac mi vyhovujú polia od 200-700 hráčov tak sa snažím hľadať čo najviac takých a ak niecu aj niake 180max SNG...
asi najlepšie mi zatial vyšiel
13.08.2012 - 151.52€.JPG
13.08.2012 - 151.52€.JPG (99.72 ) Zobrazená 3931 krát


zatial to celkom ide.. odohral som okolo 200 MTTs...
čo sa týka života študenta cez prázdniny je to úplne super.. nezostáva mi veľa času na poker... stále nejaká oslava, stanovačka, chata, festival, koncert... a ak si nájdem čas sa snažím ho venovať posilke, plávaniu a behu tak mi toho času moc nezostáva :)
Včera úplne super koncert LMFAO v Ba... asi lepšiu disko som nikdy v živote nezažil :D bolo to šialené :D
Všetkým prajem príjemné leto a :gl:
Napolleon
 
Príspevky: 96
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 75 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Napolleon - CG-NLTH-FR "Cesta z dola hore"

Odoslaťod Chlpo1989 15 Aug 2012 15:40

Napolleon napísal:v poctate

Toto ma dostalo :D Inak :gl:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Napolleon - CG-NLTH-FR "Cesta z dola hore"

Odoslaťod Napolleon 15 Aug 2012 15:50

Sorry man ale ešte som trochu otupený z toho koncertu :D V podstate fail :D
Napolleon
 
Príspevky: 96
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 75 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Napolleon - CG-NLTH-FR "Cesta z dola hore"

Odoslaťod Napolleon 08 Dec 2012 14:29

Pekný deň...
po sto rokoch sem niečo píšem... svoj blog si aktualizujem na Tiltbooku (dúfam, že to neni reklama) pravidelne sledujem pokerportal len som presunul blog.. v skratke som prešiel 3.5 HT SNGčkami a teraz sa pokúšam dať Platinum star do konca roka na NL10 ZOOM... zatial to ide celkom v pohode.. mám už 2250VPPs tento mesiac... tak som o nejaký 1 deň popredu.. z HT SNGs som zvyknutý hrať hyper aggresívne a myslím, že mi to dosť pomáha proti tým nitom v zoome... keby to tak išlo aj ďalej :)

chcem sa spýtať čo si myslíte o tejto ruke.. http://www.boomplayer.com/cs/poker-hand ... E14A5CA4C5
snažím sa hrať kreatívne a v tej chvíli mi došlo, že ba som to takto mohol zahrať... tak otázka... dá sa to ešte považovať za EV plus kreatívnu hru alebo je to už zahraté maniakálne? :D prosím čo si o tom myslíte?
Každopádne GL všetkým pokerportalistom :gl:
Napolleon
 
Príspevky: 96
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 75 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Napolleon - CG-NLTH-FR "Cesta z dola hore"

Odoslaťod stanley100 08 Dec 2012 16:11

Toto sa podla mna neda nazvat maniakalne,skor ako uplne na hovno hra od vsetkych.. Je tam raise,call,call,tvoj reraise,call,call,call,call....celkovo katastrofa. Skus napisat,ake si mal myslienky,ked si daval ten raise a potom,ked ti to cely stol dorovnal..flop je v tomto pripade uplne bezvyznamny,pri 6tich ludoch. Vobec si nemyslel,ze niekto ma par,over par,trips alebo. Hoci A high??? Podla na si to uluckova a ak takto hras pravidelne,tak si stastny clovek,ze ti to ide.
stanley100
 
Príspevky: 194
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 17 krát/14 krát
Karma: 0

Re: Napolleon - CG-NLTH-FR "Cesta z dola hore"

Odoslaťod Napolleon 08 Dec 2012 16:30

práveže som nikdy takéto nič nezahral.. a preto som to sem postol..
pre flop som sa pokúsil to stealnúť lebo bolo v pote už veľa a prišlo mi to vhodné... a na tomto flope som sa rozhodol reprezentovať JJ+ a nad pot betom som ukázal silu...keby niekto z nich mal niečo ako TT+, AJ+ by mi to tam poslali pre flop... bolo jasné, že tí shorti majú niečo trash lebo myslím, že AT+, 88+ by mi tam určite poslali po mojom reraise.. tak jediné čoho som sa bál, že ten deap stack môže mať 77+ a len s tým mi to pošlem... na flope som bol rozhodnutý do shortov točiť ATC... mali menej ako pol potu a stále som mal nejakú fold equity... hrám agresívne ale nie až takto... a ten flop sa mi zdal pre mňa dosť dobrý.. lebo netrafoval vela z ich calling range.. a zrovna moc lucky hráč niesom :) len dnes som za 4k rúk. 3BI pod EV...
Napolleon
 
Príspevky: 96
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 75 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Napolleon - CG-NLTH-FR "Cesta z dola hore"

Odoslaťod mino_o 08 Dec 2012 18:44

Z mojho pohladu si mal stastie, ze si narazil na tu cast range, ktoru to netrafilo. Rekreacni hraci maju siroku range, kadejake Ax, nejake connectory,pp kdeco... Cize ten flop ich triafa a necakam ze ti tu zahodia draw/2nd pair+. BTN ma range presne danu 22+ KQ+( priklanam vsak k pp a setminovaniu kedze je to zoom) neverim, ze by ti to tam poslal pre s AJ alebo TT.Otazne je co foldne na tvoj shove ci tam foldne TT-JJ, na micros aj niti tazko zahadzuju overpair. Tento flop hlavne OOP by som c/f. Investoval si 16% svojho stacku hlave dufajuc vo foldy, pripadne byt izolovany vs bad player. Tvoja equity je hodne biedna a nemyslim si, ze fold equity tu mas do 3ch ludi taku velku aby to bol +ev move.
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!