necham sa prekvapit :)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

necham sa prekvapit :)

Odoslaťod zpd55 01 Jan 2014 21:22

Ahojte ako sa nam tda zacina novy rok aj ja som sa rozhodol konecne si zalozit novy blok. Z casti to bolo aj z toho dovodu ze som si precital clanok na pokerportali o vyzve na zalozenie blogu :) .Tak poker hravam uz nejaku dobu ale stale zatial iba max nl4 vzdy aj ked nieco vyhram peniaze zvycajne vytahujem a miniem ale tak od noveho roka by som chcel byt trosku svedomitejsi a zacat na sebe viac pracovat .nehram na ziadnej konkretnej herni ale mam as 10 uctov a hram stridavo na herniach podla toho kde mi ponuku nejaky dobry bonus co je samozrejme ev + :) .Ale uplne najradsej hravam na 888 pokri kde ale mozem hrat iba 6 stolov preto k tomu pripajam vzdy aj hranie na inej herni momentalne je to poker 770 :).S dasimi dnami sa budem snazit postovat co najviac ruk a samozrejme po case aj nejaky ten graf :) Mojim takym asi doteraz najvacsim cielom je hrat nl 10 a byt na nom vyhravajuci hrac :)
zpd55
 
Príspevky: 18
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: necham sa prekvapit :)

Odoslaťod Stanley VII 01 Jan 2014 21:55

Držím palce, nech to s tou NL10 vyjde čo najskôr :) Písal si, že väčšinou hráš tam, kde máš práve nejaký fajn bonus. Pozeral si už herne vo VIP programe? Možno by ti to tiež mohlo pomôcť trochu tvoj bankroll boostnuť a skočiť na NL10 skôr... :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: necham sa prekvapit :)

Odoslaťod zpd55 02 Jan 2014 23:02

Dakujem Stan urcite ked skoncim na herni kde som teraz nejaky bonus na nejaku novu hernu vyuzijem .Dnes celkom pohode na poker nebol moc cas , bol som trosku v posilke na futbale v telocvicni ale tak prijemnych 7 eur v pluse na poker770 :) Po case urcite postnem aj graf :).Zajtra sa chystam si prestudovat nejake pokerove clanky + pozriem nejake videa ak vyjde cas .Sessions mam rozdelene 1.5 hodiny hrania potom nejaka prestavka venujem sa urcitym cinnostiam a potom zase session.Rad by som vedel ako mate session rozdelene vy dost ma to zaujima :)
zpd55
 
Príspevky: 18
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: necham sa prekvapit :)

Odoslaťod Stanley VII 03 Jan 2014 16:35

Práve preto som mal rád cash games viac než turnaje, lepšie sa robia pauzy :) Tie pauzy sú u každého individuálne, každý máme inú výdrž. Teraz už tak veľa nehrávam, občas nejaký turnaj a tam mám pauzy dané jasne, 5 min každú hodinu :D .Ale keď som ešte hrával veľa CG, nemal som pauzy dané nejako presne. Najlepšie je prestať, keď má človek pocit, že ho počas hry niečo naštvalo a mohol by začať tiltovať, alebo keď vidí, že niečo už zahral inak ako zvyčajne.

Ale nato zas treba pevnú vôľu, ak má niekto sklony k tiltu, ťažko sa mu odchádza od stola. V takom prípade je možno dobré stanoviť si tie časy session dopredu. 1.5 hod je podľa mňa celkom ok, ani krátke, ani dlhé. Kratšie session veľmi zmysel nemajú, kým si človek nájde stoly a dostane sa do hry, tak by už aj končil. Dlhšie by tiež mohli byť fajn, ak má pritom hráč pocit, že je v pohode, všíma si poriadne hru a neprepína na autopilota (čo bol napríklad často môj problém pri dlhšej session). Moje sessions väčšinou trvali tá 1,5 hodinu -2 hodiny až 3, dlhšie som hral súvisle málokedy.
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: necham sa prekvapit :)

Odoslaťod zpd55 06 Jan 2014 21:23

dik za odpoved Stan :) Vcera sa mi hralo uplne perfektne vyhral osm nieco cez 20 doalarov dnes uz o cosi horsie a prehral som 7 . Same badbeaty :( .KK vs 55 fish all in na flop hned 5 prijemne :D .ale inak som spokojny v stredu mam skusku tak teraz sa pripravujem hlavne na nu aj ked zase sa naucim asi 50 % a 50 % spolieham na stastie ako vzdy :D :D :D.
zpd55
 
Príspevky: 18
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: necham sa prekvapit :)

Odoslaťod Stanley VII 06 Jan 2014 21:30

Pokusy máš tri, tak aj keď vieš iba 50%, šanca, že by si to nedal na tri krát je iba 12.5%, to sa celkom dá :D Aj keď na ten tretí pokus už by som tomu možno predsa dal radšej trochu viac :D
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: necham sa prekvapit :)

Odoslaťod zpd55 09 Jan 2014 15:16

dik Stan za podporu :D Skusku som dal na prvy krat a uz vcera som mal trosku casu zahrat si poker tak na 888 som uz na 70 tich dolaroch na poker770 na 44 eurach a vcera som pouzil aj jednu vstupku co som vyhral este na pokerportal lige na U***et a v Ko turnaji som vyradil 2 hracov za co som ziskal bounty 5 eur .Nakoniec som skoncil 7 mi a platene boli len 4 ale nevadi :).Dnes je na poker uz viacej casu aj ked som zacal zaroven dnes pisat aj moju diplomovu pracu a cely den som sa boril v hydraulickych schemach a aj tak som z toho mimo :dzejkej: :crazy: Teraz mam casu skoro cely den so lets grind :D Btw ako sem postnem obrazok ?? :D chcel by som postnut graf z holem managera :D
zpd55
 
Príspevky: 18
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: necham sa prekvapit :)

Odoslaťod Stanley VII 09 Jan 2014 15:49

Návod nájdeš na obrázku nižšie, treba najprv kliknúť na pridať prílohu, nájsť u seba na hdd obrázok a dať ho pridať a potom ešte treba kliknúť na ‘Vložiť za sebou’, aby sa objavil v poli, kde sa píše príspevok kód s obrázkom (viď šípka 3) :)

ako-vlozit-obrazok-forum.jpg
ako-vlozit-obrazok-forum.jpg (64.93 ) Zobrazená 3958 krát
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: necham sa prekvapit :)

Odoslaťod zpd55 09 Jan 2014 16:46

pp.png
tak tu je moj graf z 888 na nl 2 trosku aj nl 4 :)
pp.png (375.03 ) Zobrazená 3915 krát
zpd55
 
Príspevky: 18
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: necham sa prekvapit :)

Odoslaťod zpd55 09 Jan 2014 16:48

Za hodink co osm dnes hral nieco strasne :D Fishks staty vpip 75 % pfr 35 a 3 bet 25 stale isla all in a vo chvily opat all in a ja AA na ruke vravim si skvele a calloval som fishka ukazala 56 sampzrejme flop 4K7 a jemu krasny turn do postupky potom Dalsia handa AA vs KK vravim si parada a na turn mi prislo K :D :D Takze dnes ak sa vecer este nevytihanem budem asi v minuse :) racej som to vypol a skusim zase vecer :)
zpd55
 
Príspevky: 18
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!