Ondokov blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Ondokov blog

Odoslaťod SATAN 17 Jún 2015 06:57

O M G, nechal by sem ich vytirat zasrane rite...
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: Ondokov blog

Odoslaťod ondoko 18 Jún 2015 21:21

tento bot je zatial topka :lol2: :lol2: :lol2:

dynamit.png
dynamit.png (54.4 ) Zobrazená 4172 krát


za celu svoju karieru neodohral ani ruku na inom limite ako nl100 :D :D teda ak nezaratam 8 odohranych turnajov s avg.stake 0.19$ :D

dobra informacia ale je, ze uz tyzden nebol online, tak podla vsetkeho uz dostal ban alebo ma zamrazeny ucet...
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Ondokov blog

Odoslaťod SATAN 18 Jún 2015 21:31

aj tehoto poznam, tento a bazuka byli najvecsi winnery ked sem ich kukal ja tak pred rokem
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: Ondokov blog

Odoslaťod ondoko 18 Jún 2015 21:51

SATAN napísal:aj tehoto poznam, tento a bazuka byli najvecsi winnery ked sem ich kukal ja tak pred rokem


jj bazuku mam na zajtrajsom to do liste :D len si neviem vysvetlit preco prvych 500k ruk to crushoval jak blazon a dalsich 500k ruk je cca breakeven... podla mna se jeden vecer opil, opravil nieco v kode, ulozil to a odvtedy tu chybu nevi najst :lol2:

inac, mame tu ale jedneho super rakebackprobota z Bieloruska :lol2: :lol2:

rakebackpro2.png
rakebackpro2.png (15.26 ) Zobrazená 4170 krát


rakebackpro1.png
rakebackpro1.png (24.25 ) Zobrazená 4144 krát


od 1.2.2015 do dnesneho dna odohral odohral 1,567 miliona ruk, co vychadza cca 11,4k ruk na den :ROFL: teda bud je to mimozemstan, alebo den ma v Bielorusku 70 hodin alebo uz za tie 4 mesiace prezil dva infarkty a uz nemusi kvoli tomu spat, srat, jest ani nic, alebo co je najmenej pravdepodobne a to ze to bude bot :)

kolko inak mate lifetime odohranych ruk? ja cca 1milion :)

tento je mimochodom stale aktivny, aj teraz hra, asi to je pre panov z P****Stars uplne bezna vec :)
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Ondokov blog

Odoslaťod tucniak 18 Jún 2015 22:09

mna by zaujimalo ked yegon pisal ze nakodit nieco taketo si vyzaduje obrovske zdroje/skillz ako to ze boti su naj winners na tak ''vysokych'' uz limitoch?

na nl25 by som to pochopil ale na 200ke by nemal mat clovek navrch?
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Ondokov blog

Odoslaťod ondoko 18 Jún 2015 22:29

tucniak napísal:mna by zaujimalo ked yegon pisal ze nakodit nieco taketo si vyzaduje obrovske zdroje/skillz ako to ze boti su naj winners na tak ''vysokych'' uz limitoch?

na nl25 by som to pochopil ale na 200ke by nemal mat clovek navrch?


osobne si to tiez neviem presne vysvetlit, jak je mozne, ze takto crushuju lowstakes...

vacsina ich grafov vyzera inac nejak takto:

Spoiler:
graf_bot.png
graf_bot.png (58.83 ) Zobrazená 4097 krát


su proste strasne aggro, az overaggro a maju vysoke barelovacie tendencie a x-r tendencie na flope a turne. Na riveri su prave naopak, ovela pasivnejsi ako ludia, co je asi aj logicke, kedze zrejme sa na river tak dostavaju so sirsou range... a preto sa aj u dost botov stava, ze SD maju cca na nule, ale redline im ide az niekam do nebies... na flope-turne ta vyberaluju a river sa precheckuje..

druha vec je, ze maju ovela lepsiu wr na BB v porovnani s ludmi, co som pozeral... hlavne maju na BB vacsi 3bet ako na SB a to ti garantujem, ze ak si nejak vyfiltrujes v databaze hracov, ktori maju vacsi 3bet na BB ako na SB, tak nieco u nich nebude v poriadku :) ak teda vobec niekoho takeho najdes... take typicke cisla pre nich su 3bet zo SB 8, z BB 11-14..

dalsia a to je mozno aj ich najvacsia deviza je, ze mozno oni ani nie su naprogramovani nejak super, ale proste hraju si stale "svoje", clovek zas preziva pocas session vselijake emocia, tiltuje, nie je pozorny atd atd co nas vsetkych ludi v konecnom dosledku obera o winrate, niekoho o viac niekoho o menej...

... a posledna vec, inak by si podla mna proti nim hral, ak by si vedel, ze to nehras s clovekom ale s umelou inteligenciou :)
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Ondokov blog

Odoslaťod tucniak 18 Jún 2015 22:39

to urcite su vsetko valid points
v dnesnej dobe ale ked bezny reg hra tak vela ze ma denne aj 100-200 tisic ruk k dispoziicii ( :) ), by si cakal ze nl200 reg si taketo veci vsimne adjustne a bude zarabat prave na nom?

btw ja mam tusim tiez vacsi 3b z BB ako SB co povazujem skor za chybu a nejak aktualne nebeatujem nic moc, asi to moc prezivam atd..:D

ale fakt mi to nejde do hlavy..
nemoze to mat nieco s tym ze hraju na jednom stole (zoom teda nie) a kombinuju info - napr z viac kompov si posielaju share info do dalsieho ktory spracuva a napr vedia ze ty nikdy nemas nejake komba...?!
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Ondokov blog

Odoslaťod ondoko 18 Jún 2015 22:56

tucniak napísal:btw ja mam tusim tiez vacsi 3b z BB ako SB co povazujem skor za chybu a nejak aktualne nebeatujem nic moc, asi to moc prezivam atd..:D


ha :D tak to budes asi bot :)
som to napisal trochu zvelicene, ale proste to su hlavne staty, ktore sa snazime sledovat a podla toho ich hladame...

tucniak napísal:v dnesnej dobe ale ked bezny reg hra tak vela ze ma denne aj 100-200 tisic ruk k dispoziicii ( :) ), by si cakal ze nl200 reg si taketo veci vsimne adjustne a bude zarabat prave na nom?


ja by som to tiez cakal, neviem si to uplne vysvetlit...

tucniak napísal:nemoze to mat nieco s tym ze hraju na jednom stole (zoom teda nie) a kombinuju info - napr z viac kompov si posielaju share info do dalsieho ktory spracuva a napr vedia ze ty nikdy nemas nejake komba...?!

toto je valid point, co sa tyka PLO... v holdeme to asi az taka super vyhoda nebude, aj ked ano, sem-tam sa to vyuzit da.. vacsina botov inak hrala/hra prave zoom
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Ondokov blog

Odoslaťod Brejcinho 18 Jún 2015 23:04

tucniak napísal:nemoze to mat nieco s tym ze hraju na jednom stole (zoom teda nie) a kombinuju info - napr z viac kompov si posielaju share info do dalsieho ktory spracuva a napr vedia ze ty nikdy nemas nejake komba...?!


Ved to mi este ako tak davalo zmysel pri PLO...Pocas streamu na Twich Matusko hovoril, ze vytvorit bota, ktory by porazal NL25 je dost problem a o tyzden dva sa prevali, ze boti crushuju NL200. Je to brutal :crazy:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: Ondokov blog

Odoslaťod tucniak 18 Jún 2015 23:15

tucniak napísal:v dnesnej dobe ale ked bezny reg hra tak vela ze ma denne aj 100-200 tisic ruk k dispoziicii ( :) ), by si cakal ze nl200 reg si taketo veci vsimne adjustne a bude zarabat prave na nom?


ja by som to tiez cakal, neviem si to uplne vysvetlit...


je to jasne, votrelci zistili ze poker je fun a lahko si zarobia so svojim IQ 500 a tak si CIA vymyslela pribeh o botoch aby nas uchranila pred tymto poznanim..imigranti su predsa citliva otazka nowadays:D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!