Ondokov blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Ondokov blog

Odoslaťod ondoko 19 Jún 2015 07:18

tucniak napísal:v dnesnej dobe ale ked bezny reg hra tak vela ze ma denne aj 100-200 tisic ruk k dispoziicii ( :) )...


hahaa :D az teraz mi tato veta dopla. tak sa to ma pisat... :good:

kazdopadne, ci uz su to boti alebo mimozemstani s IQ 500, mne je jedno, hlavne nech dostanu ban :)
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Ondokov blog

Odoslaťod Arakas 19 Jún 2015 11:39

Skusim sa vyjadrit k tym botom aj ked nie som na to nejaky extra odbornik :

Vytvorit bota je fakt tazke, ale ked viete ze z toho bude fakt vela penazi tak preco to neurobit. Pri dnesnych moznostiach vypoctovej techniky by som bol skor prekvapeny, keby sme nevedeli vytvorit botov co by nebeatovali NL200. Napr. bota co je porazi kazdeho cloveka v sachu mame uz dlhe roky. Mozno sa na to pozeram prilis zjednodusene, ale myslim ze hlavny rozdiel medzi sachom a pokrom je ze v pokri je neporovantelne vacsia narocnost na vypoctovu kapacitu. Ale aj vypoctova technika za tie roky isla dopredu. Raz som na nete videl stranku, kde tusim v Amerike na MIT vyvijali bota na poker. A uz niekolko rokov dozadu prehraval tento bot proti strategii co ho maximalne expoituje o nejake 4BB/100. Co je fakt sick male cislo. Preto nie je nerozumne predpokladat, ze dnes existuju boty na urovni regov z NL 1000. Takyto bot potom logicky NL 200 crashuje. Ja som skor prekvapeny ze PS to nevie detekovat. Ved si musia byt vedomy, ze ak nedokazu elimonovat botov tak R.I.P. online poker.
Arakas
 
Príspevky: 51
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 0 krát/19 krát
Karma: 4

Re: Ondokov blog

Odoslaťod SATAN 19 Jún 2015 14:19

oni to vedia detekovat ale preco by to robili ked im bot rakeuje 10h+ denne a oni zarabaju, PS o svoje love nedojde, jediny kdo to plati sme mi... takze oni ani nemaju zaujem aby sa to riesilo az do chvile nez nato zacnu poukazovat sami hraci a zacne to byt v rozpore ze zakonama... cely svet je skorumpovany a postaveny na penezoch a toto len potvrdzuje to co sem tu pisal ked sem si zalozil ucet, P****Stars JE RIGGED A VZDYCKY BUDE, a ten kdo si mysli ze neco na temto svete je ferove je naivny a mnel by dospet a zdelat si z hlavy ty ruzove okuláre... tolko krat sem uz cul ze nemam pravdu a ze vsetci lude su dobry a neni to rigged a nevim jake picoviny, vsetko je ojebavka a dokad nato nebude dohledat moralne nezavisli clovek tak to tak aj ostane ! moralka a slusne spravani uz davno vecsine ludi nic nevyprava a ja nechcu videt jak tento svet bude vypadat za 50roku
ja su hodne vsimavy clovek a uz pred par rokama sem vedel ze neco neni v poradku a vim asi ceho je clovek realne schopny, nektere veci mam odskusane, takze vetsina mojich vzoru v pokri byli boti, ja sem sledoval dost dukladne regularu s PS a myslel sem ze to su nejaky super talenti ked dokazu mnet 8bb/100 winrate alebo dokazu davat 300h a podobne, PICOVINA NA ENTU, ja mozu s klidnu dusu a cistym svedomim verejne prohlasit a moze to vypadat jak kolvek namyslene ze patrim k najvecsim grinderom na slovensku, teraz vidim ze su jediny kdo dokaze davat stabilne neuveritelne volume lebo vsetci co sem si myslel ze su talenti alebo mimozemstani alebo nevim jaky inteligentny su boti teda stroje, a uz mam uplne iny pohled na vec, vsetci co mneli 8bb/100 byli boti, cloveka nepoznam ani jedneho kdo mi mnel taku wr takze ahoj, moze si kdokolvek skusit davat mesicne 200h cely rok, ja sem to daval... a co sem pocuval zvesti ze 3bb/100 reg je crusher je asi pravda, takze pokad ja sa zlepsim a budu mnet 5-6bb/100 tak sem asi top na svete... pro mna dobre lebo ja sem sa celu dobu snazil vyrovnat vlastne strojom ci uz volume alebo winrate a potvrdzuje to ze nejsu tak neschopny a drbnuty jak sem si myslel.... akorat mna to motivuje a nabija energiu ked to teraz vidim ze netreba byt superman ale staci tvrdo makat a si top na svete a vsetka drina, nervy, snaha sa vyplatila... a este by mna na zaver potesilo keby vsetkym tymto ojebavacom nekdo dal poradne po prstoch aby nastala rovnovaha ve vesmiry a zvitezila spravna vec... a potom mozno zacnu verit ze tento svet ma nadej na lepsi buducnost

Za tento príspevok od SATAN poďakovali - 2:
Brejcinho, bubotn
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: Ondokov blog

Odoslaťod ondoko 19 Jún 2015 15:07

Satan, mas aj nemas pravdu :)

1. ano, stars je momentalne rigged, v tom sa vsetci zhodneme :)
2. na tychto botov su ich detekovacie nastroje momentalne slabe. Co som cital pokrove botove fora, tak momentalne detekovacie nastroje, co stars ma dokazali obist.Vymenujem niektore o ktorych viem (nie som nejaky expert v informatike, tak ak trepnem blbost opravte ma :) )

a) PS sleduje kde klikas - ak by si stale klikal na to iste miesto na tlacitku FOLD, zdetekuju ta;botovia to obisli pomocou hotkeys

b) Timing tvojich rozhodnuti - pokial viem, tak to vyriesili tak, ze cas ich rozhodnutia je nejaky vyber z normalneho rozdelenia

c) Captcha - to znamena, ze ked vela hras, povedzme 9tu hodinu za den, tak sa ti zjavi taky kod, co aj na vacsine for pri registracii a ty ho musis opisat; toto myslim, ze vyriesili tak, ze bot neni automaticky ale realne je v blizkosti kompu niekto a ked vyskoci captcha, tak im to nejak pipne a clovek vie, ze ma zadat kod

d) PS sleduje tvojho spravcu uloh, teda vie, ci pri hre Skypujes, ci si na nete a podobne.. toto myslim maju poriesene cez virtual machine, teda tam im ide PS client a na desktope je bot. Druha moznost je, ze maju dva pocitace a v jednom okrem klienta, mas aj nejaku aplikaciu, ktora ti stale printscreenuje obrazovku a posiela na druhy pocitac, ktory vyhodnocuje akciu. tretia moznost je, ze vsetko sa deje z jedneho kompu a desktopu a proste maju pustenu tu aplikaciu a stars ju nevie vydetekovat ako podzrivu. Na zaklade ale historie by to ale mohli lahko zistit, kedze vedia, ktore aplikacie mas zapnute spolocne s klientom. Avsak ak si pomenujes tvojho bota Holdem Manager 2.exe, tak neviem veru :) nedostanu ta asi...

3. myslis si, ze tito boti su pre stars zaujimavi? oni hned ved stacknu hraca a vyberu jeho peniaze, herna z toho nema vela. ovela lepsie pre hernu by bolo, ak by boli BE hraci, ktori im iba rakeuju a nic nevyberaju. cize v zaujme Stars by preto prave malo byt sa ich zbavit. V tomto ale trochu nechapem ich pristup. Vela hracov posiela reporty na tych istych winning regov, z ktorych stars nema ziaden osoh, prave naopak, su pre nich nezaiduci. Tak aj ked by som si nebol 100% isty, ze su boti, ale boli by tu podozrenia zo vsetkych stran, tak by som ich ako stars banol :D zarobil by som z rakeu viac a mal by som aj mensie naklady na ludi, ktore by tieto reporty museli riesit. win win... Preto napriklad aj na konkurencnom webe upravili cely bonusovy system, pre herne aj pre affilates su winning hraci nezaujimavi.

Na celej kauze zohral podla mna aj fakt, ze na tom oddeleni zjavne pracuje nejaka banda arogantnych debilov, ktori si myslia, ze zozrali vsetku mudrost sveta a ze cez ich detekcne schopnosti sa nikto nevie dostat. Aspon takto to vnimala vacsina regov, ktori reportovali podozrivych hracov a PS sa casto ani neunuvalo odpisat a automaticky ich odpalkovali. Trochu pozabudli, ze uz je 21. storocie... Proste nezajem....

Arakas, absolutny suhlas... o tom MIT som netusil, to je dost sick :)

EDIT: Som inak za to, aby PS zaviedlo nejaku osobnu trestnopravnu zodpovednost, ak zistia, ze podvadzas. Nejde tu predsa o pat korun a ak by niekto urobil machinaciu takejto vysky v realnom zivote a by mu na to dosli, hned by siel do basy... teda vlastne, okrem Slovenska :) lebo inak je to cele pre podvodnikov jeden velky super freeroll...
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: Ondokov blog

Odoslaťod Magnus 19 Jún 2015 15:37

Ani by som sa necudoval, keby si tych botov programoval PS sam...
Magnus
 
Príspevky: 559
Založený: Okt 2011
Poďakoval/li: 4 krát/75 krát
Karma: -4

Re: Ondokov blog

Odoslaťod SATAN 19 Jún 2015 15:50

Magnus napísal:Ani by som sa necudoval, keby si tych botov programoval PS sam...

ja si myslim ze P****Stars tam ma nasadenych svojich botu... sak to je jasne a nech nekdo netvrdi opak lebo mna jebne
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: Ondokov blog

Odoslaťod SATAN 19 Jún 2015 16:02

inak sa dost rozumys ondoko :D dam si na teba pozor, hned jak zajebes namakany graf tak ja zajebu report.... a teraz ked nadtym premyslam tak uz vim proc nedavas grafy.... :)
ale jebat ich vsetkych nech sa styma penezama zadavia, vsetko sa kazdemu vrati skur ci neskur, ked ne v temto zivote tak na jejich deckach alebo necem inem...
aby sem si zlepsil naladu tak sa svama podelim o tuto brutalne peknu fotku ;)
Spoiler:
Obrázok
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: Ondokov blog

Odoslaťod Brejcinho 19 Jún 2015 16:21

SATAN napísal:
Magnus napísal:Ani by som sa necudoval, keby si tych botov programoval PS sam...

ja si myslim ze P****Stars tam ma nasadenych svojich botu... sak to je jasne a nech nekdo netvrdi opak lebo mna jebne


Akoze som zmateny v poslednej dobe z tej situacie, ale toto mi pride az moc. Myslis, ze by riskovali vlastny biznis a mali tam botov ? No neviem neviem... :pokerface:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: Ondokov blog

Odoslaťod SATAN 19 Jún 2015 16:37

jasne ze to tak je .... a kdo im to zisti ? oni sami ne ... maximalne hraci ktery daju nato podnet a ked uz by doslo iste k istemu tak pokestars povi ze to je bot nekoho ineho a kdo to kedy zisti ? sak ty boti tam uz su nekolko roku ja sem sa s hracama teda botama co uz su zabanovany stretaval pred rokem dvoma a kdovi jak dluho tento biznis uz funguje.... a kdo ma najvecsi prostredky a schopnosti vytvorit bota ? no ten kdo pozna problematiku, system na jakem to funguje a prostredi v ktere sa to deje teda P****Stars a jak poznam ludi tak samozrejme byli hamotaci chceli kazdy vicej tak si vytvorili vlastnych botu...
a vsetko to schovaju pod zaminku ze to su lude ktery su proste extremne dobry lebo sa poker posuva, kazdy sa uci a hry su tazsi. k**** len su boti ktery umelo navysuju uroven a potom to vypada takto, ja poznam dvoch ludi ktery sa uca, yegon a mozno sem tam magorko a kdo moze uprimne povidat ze sa uci az tak ze uroven hry je taka ze vecsina ludi je BE .... podla mna je toto jedna velka fraska, vsetci lude su lenivy od prirody a porovi hraci 10x tolko takze nech mi nekdo netvrdi ze sa kazdy uci a nevim co... vsetko je o penezoch tak to tak aj dopadlo a pokad mna to bude rozculovat tak dohraju tento rok a koncim s pokrem a pujdu podnikat alebo si najdu pokojnu robotu a zamestnam sa... ja uz hlavu budu mnet kde sklonit, dluhy sem nikdy nemnel a nepotrebuju sa kupat v penezoch...
Obrázok používateľa
SATAN
 
Príspevky: 687
Založený: Mar 2014
Poďakoval/li: 1 krát/146 krát
Karma: 32

Re: Ondokov blog

Odoslaťod ondoko 20 Jún 2015 16:58

SATAN napísal:
Magnus napísal:Ani by som sa necudoval, keby si tych botov programoval PS sam...

ja si myslim ze P****Stars tam ma nasadenych svojich botu... sak to je jasne a nech nekdo netvrdi opak lebo mna jebne


ja tvrdim opak :vlade:
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!