Palov pokrovy blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Palov pokrovy blog

Odoslaťod palo1973 07 Jan 2013 12:13

no zacinam s cca 10k euro,samozrejme mam nejake peniaze v zalohe ak by sa nieco nepredvidave stalo,hravam av bi cca 20 $,co sa tyka rozhodnutia bolo to tak 50-50,ako sa povie dobrovolne nasilu ;)
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Palov pokrovy blog

Odoslaťod 1zart1 07 Jan 2013 12:49

Palo, drzim prsty :gl:
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: Palov pokrovy blog

Odoslaťod Zeltzn 07 Jan 2013 13:41

Poznám jedného odborníka na stravu a pohyb Vlada Zlatoša,ktorý je najlepší na Slovensku. Podáva informácie ľuďom úplne jednoducho a sú to tie najkvalitnejšie informácie. Má dokonca vlastný (naturálny) proteín,ale nechcem ti sem zbytočne bragovať blog.
Spoiler:
http://www.vladozlatos.com/


Držím ti palce na tvojej ceste za poker pro Paľo :gl:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Palov pokrovy blog

Odoslaťod dom 07 Jan 2013 14:02

hoj, skus leangains.com alebo pm pre blizsie info, urcite neskusaj vlada zlatosa. vo fitness komunite nema dobru reputaciu, prirovnal by som to k : p.benidk, onlinepoker guru

zelam uspesny jahre
dom
 
Príspevky: 157
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 10 krát/6 krát
Karma: 1

Re: Palov pokrovy blog

Odoslaťod DevilMayCry 07 Jan 2013 15:21

Palo gl, som zvedavy ako ti to pojde ked sa tomu budes venovat takto naplno. Drzim palce :gl:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Palov pokrovy blog

Odoslaťod A_Rimmer 07 Jan 2013 16:06

Tak 10.000€ na MTTcka nie je ziadna hitparada, ale hadam to zvladnes. Prajem nejaku vacsiu trefu hned na zaciatku. ;)
:gl:
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Palov pokrovy blog

Odoslaťod YOSSARIAN1980 07 Jan 2013 16:28

Wow,toto je dost brutal na tunajsie pomery.Nieco ako magorko v cg.Budete sem davat aj nejake grafy?
Prajem aby bola variancia v prvy mesiac na vasej strane,potom sa predsa len lepsie zvlada horsie obdobie.
Inak podla mna 10k$ na $20 MTT tournaje je ok,aj ked zalezi aj od toho aky je planovany minimalny mesacny cash out a ake je predpokladane ROI. Prajem :gl:
YOSSARIAN1980
 
Príspevky: 143
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/8 krát
Karma: 0

Re: Palov pokrovy blog

Odoslaťod WNT 07 Jan 2013 20:15

dom napísal:hoj, skus leangains.com alebo pm pre blizsie info, urcite neskusaj vlada zlatosa. vo fitness komunite nema dobru reputaciu, prirovnal by som to k : p.benidk, onlinepoker guru

zelam uspesny jahre

no pokial je zlatos tak uspesny ako bendik na on line tak sa nanho obrat :D nema mozno dobre meno ale ma uspechy ved uprimne bendik ma najviacej vyhratych kvald na mega turnaje na svk a aj jeho mtt uspechy su tiez slusne to ze popri tom tlacha hluposti a odporuje si sam sebe neznamena ze je zly v tom co robi...prepac nebudem ti tu zakladat nejaky flame este k tomu BR myslim ze to na tie limity staci no tak na tesno ked to chces naozaj tak mastblovat a odohrat mesacne 1000mttciek uprimne ja by som pre zaciatok zvolil omnoho nizsie tempo a mozno by som radsej pridal nieco s vyssim BI ako je mi jasne ze vacsim mnozstvom si znizujes varianciu ktora je pri mttckach obrovska ale ty uz mas dost skusenosti aby si podla mna porazal aj turnaje s vyssim Bi v mensom objeme keby sisa nane poriadne sustredil co pri nejakom mastablovani 12-15mttciek je dost obtiazne...alebo ked uzchces takto grindit tak len suche sngcka alebo cg...prepac to je len moj postreh.
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Palov pokrovy blog

Odoslaťod palo1973 31 Jan 2013 07:07

Mega poker series Vienna,day 1A.Buy in 770 euro,77k starting stack.

Mal som pomerne neprijemny seating s 3-mi mladymi agro hracmi nalavo odo mna,asi 6 levelov sa napriek mojej aktivite s mojim stackom nic zavazne neudialo,pohyboval som sa od 50 do 90k.
Potom prisli dve handy,ktore to trochu zmenili.



Perfect timing for Pavel

Pavel Chalupka just picked up Pocket Aces in the perfect spot and found customers! From the Hijack he raised to 2,500 and Marko Pantelic three-bet to 6,000 – Manuel Aranzadi in the Button made it 15,000 to go and Pavel 24,000 – Pantelic went all-in and the Spaniard eventually managed to fold Pocket Queens. Pavel flipped over the Aces and was shown K♦ J♥ … the Board 9♠ 10♣ 4♥ 6♣ 9♥ was rather secure because two Queens were already out of play. New stack: 175k

a


Another one for Pavel – Theo Steimer out

Theo Steimer was sitting on the table of Pavel Chalupka with a stack of 38k last time we checked 5 minutes ago and now he approached us outside of the tournament area – never a good sign. Pavel minraised preflop to 2,500 and the Swiss defended his Blind with A-J to Flop top two pair with 2 hearts on the Board. On the Turn Theo check-called a bet of 5,000 to see the Turn K♥ and now led for 5,000 himself. Pavel went all-in and the Swiss called off, but he needed an Ace or Jack to beat the turned Flush (7♥ 8♥) of his opponent. One community card later he was gone and we are now already at only 93 players left.

Nice little card rush there for Pavel Chalupka from 82k to 220k within ~ 10 minutes.


Bohuzial potom som prehral skoro kazdy pot a postupil so 166.600.
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Palov pokrovy blog

Odoslaťod stanley100 31 Jan 2013 23:29

Ahoj Palo,pochval sa,aky si mal januar? Spravis nejaky report prosim?ci uz online ale i live.vopred vdaka.
stanley100
 
Príspevky: 194
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 17 krát/14 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!