pegas (novy zaciatok?)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod pegas1975x 04 Máj 2010 12:47

takze zase maly nepodstatny reportik.

Vcera som sarozhodol znovu skusit nejake male kavldy na SCOOP. Hral som 3 a vsetky boli hotova katastrofa.(kvalifikacie mi proste nejak nejdu).
Asi z pocitu frustracie som teda skusil zapnut CG 0.01/0.02 6-max. NLHE. Zaciatok bol taky otukavaci a sledovanie superov.Kym som prisiel na to ako superi hraju trvalo mi to asi hodinu a prisiel som o 2 BI. (co pre mna bola uplna katastrofa). Ked som cital chat ako mi tam nadavaju do fishiek a idiotov tak ma to nejak nastartovalo a svoju hru som upravil a ukludnil.Zistil som ze doplacam na to ze som sa doteraz vacsinou venoval len MTT turnajom a hram trochu malo agresivne.Pri CG som potom zvysil agresivitu upravil svoju hru a po 6,5 hodinach som skoncil v pluse 1,5 BI. (ja tak nemam rad take dlhe seasion)
Nic extra vysledok ale aspon ze som si urobil poznamky k hracom a prestudoval ich sposob hry.
Takze dnes pokracujem a skusim to este vylepsit.

Dakujem za pomoc hracom z tohto portalu. :good:
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod buschle 04 Máj 2010 13:06

pegas1975x napísal:m potom zvysil agresivitu upravil svoju hru a po 6,5 hodinach som skoncil v pluse 1,5 BI. (ja tak nemam rad take dlhe seasion)

tak hraj kratsie sessions :)
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod pegas1975x 04 Máj 2010 14:21

prave preto ze som bol vo vysokej strate tak som hral tak dlho aby som to trochu upravil.
Inak tak dlho nehram.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod dzejkej 04 Máj 2010 14:25

pegas1975x napísal:prave preto ze som bol vo vysokej strate tak som hral tak dlho aby som to trochu upravil.


To je sice vcelku bezny, ale velmi zly dovod na to hrat dlho :). TuKEho skola :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod pegas1975x 04 Máj 2010 14:33

Dzejkej to chapem. Poviem pravdu ze som az prekvapeny ze som zacal hrat v pohode asi az po 3 hodinach dovtedy som sa tak trochu trapil.
Kazdopadne dlhe seasion nemam rad ale z turnajov som uz tak trochu zvyknuty na dlhe hry.Neviem ako to vidia ostatny ale ja mam vzdy problem na zaciatku turnajov a ked sa uz prebojujem na nejake vyssie pozicie tak hram v pohode.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod dzejkej 04 Máj 2010 14:35

Tak potom fajn. Len vela ludi pri takej dlhej session je uz unavena, nehra dobre a teda sa to moc neoplati. Ak si taky odolny, tak zavidim :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod pegas1975x 04 Máj 2010 14:50

dzejkej napísal:Tak potom fajn. Len vela ludi pri takej dlhej session je uz unavena, nehra dobre a teda sa to moc neoplati. Ak si taky odolny, tak zavidim :).


Uz som to niekde pisal ze som si na sebe vsimol ze na to aby som zacal hrat svoju hru potrebujem byt pod tlakom a v strese. :)
Az ked som poriadne naadrenalinovany tak zacnem hrat "kvalitnu"hru.
Ja tomu urcite nehovorim odolnost, len asi potrebujem trochu dlhsiu dobu na to aby som sa rozbehol.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod Chlpo1989 04 Máj 2010 15:03

pegas1975x napísal:aby som zacal hrat svoju hru potrebujem byt pod tlakom a v strese.
Az ked som poriadne naadrenalinovany tak zacnem hrat "kvalitnu"hru.

Tomu neverim, ze pod nejakym tlakom vies hrat pohodovu A-game. Imo zacinas byt potom nachylny k zlym callom, neveriacky 3betujes ludi atd. Tak isto si vtedy neuvedomujes vela veci, nerozmyslal nad vecami spravne...

pegas1975x napísal:len asi potrebujem trochu dlhsiu dobu na to aby som sa rozbehol.

Skus si pred kazdou session povedat co, ako a akym sposobom chces hrat. Proste mysli na to, co chces v danej session dosiahnut, jednoducho sa na to naladit. Pomaha, odskusane :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod pegas1975x 04 Máj 2010 15:17

Chlpo vcera som mal na stole agresora ktory hral sposobom check preflop a na flope stale bet/raise 10BB. Toto robil fakt velmi dlho a mal s tym uspech lebo mu to vsetci vacsinou zlozili.Ked uz niekto isiel s nim hrat tak musel pocitat s tym ze sa najneskorsie na Turne dostane do AI.
Prave tento "agresor" mi dal nejaky impulz aby som daval pozor a hral len dobre karty.On prisiel na stol s 1$ a po pol hodine hry mal 12$. Nakoniec som ho svojou trpezlivou hrou obral o vsetko.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod Chlpo1989 04 Máj 2010 15:25

pegas1975x napísal:....
Prave tento "agresor" mi dal nejaky impulz aby som daval pozor a hral len dobre karty.....

Ale nie je trochu cudne ked potrebujes niekoho, kto ta vyhecuje k vykonu? Clovek by si to mal uvedomit a hrat A-game od zaciatku a prisposobovat sa podmienkam na stole ( -> menit svoju hru v zavislosti od hraca atd.). Myslim si, ze si dost skuseny na to aby si to vedel cielene ovplyvnit :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!