poker na facebooku

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: poker na facebooku

Odoslaťod matiapag 16 Sep 2010 15:23

Ja sa otvorene priznavam k tomu, ze moje prve online pokrove pokusy boli prave na FB :) Vela som tam spociatku neodohral a potom som to na dlhu dobu nechal tak, no potom prislo leto a ja v ramci volneho casu som hral a hral, a vsetko mi to slo, az som sa rozhodol, ze nahram najvyssi mozny level - PRO 50M. Nahral som aj 60M, ale na moje velikanske stastie (v tej dobe som si to sotva uvedomoval, dnes to je jasne, ze to bolo znamenie osudu :D) som sa nechal nalakat na nejaku pofidernu stranku, ktora mi slubovala, ze mi moj roll zdvojnasobia a o vsetko som prisiel :) Nasledne som objavil, ze playchip-poker sa da hrat aj na FullTilte, a odtia uz moje kroky putovali k stars, kde nahodnych 5$ na mojom ucte zmenilo od zakladov moje chapanie toho, co to znamena "hrat poker" :) Jedina zla vec na tom celom je to, ze som stratil jednu temu, o ktorej som sa mohol rozpravat s kamosmi od rana do vecera. Pre nich je poker iba zabavka, napodobnuju vyroky slavnych hracov, ktore videli v TV, snazia sa robit hero foldy a pod. Keby maju aspon trosku chut, tak by som ich mozno presvedcil, aby zacali aj na nete hravat, ale takto sem-tam si dame live CG alebo SnG a hrame cisto 4fun.
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: poker na facebooku

Odoslaťod nelz0n 16 Sep 2010 16:10

[off-topic]
DevilMayCry napísal:
nelz0n napísal:Sent from my HTC Hero using Tapatalk



toto vidim tak mi hned stupa zlc.....admin potrestaj ten spam a paradnu reklamu, myslim ze aj tuke to vyuziva :lol2:


ten line sa da zmenit a nechal som ho tak, aby ludia vedeli ze to pisem na telefone a v mojom poste mozu byt gramaticke chyby a preklepy, ktore su takto lahsie ospravedlnitelne... a este to je odporucanie na celkom dobry program s ktorym sa prezeraju tieto fora ovela prijemnejsie (reklama na cez rok stary telefon to asi nebude)

a zlc by ti mali dvihat nejake ine podstatnejsie veci na tomto svete :)

[off-topic]
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: poker na facebooku

Odoslaťod meomir 16 Sep 2010 16:32

Ja by som polozil otazku. Ci poker bez $ ma zmysel (okrem naucenia sa zakladnych pravidiel)?
meomir
 
Príspevky: 539
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 0

Re: poker na facebooku

Odoslaťod FreeMan 16 Sep 2010 16:38

:D Ja som zacal s pokrom este bez toho aby som vedel pravidla na tipose limit holdem :) to bol cas ked som poker videl v televizii WSOP 2008 si myslim ze vtedy bolo uz nwm a potom som hned presiel na B**n a hral freerolly :D ja som na facebook poker nehral
Ale je pravda ze to sluzi najme ako pre osvojenie si pravidiel hry priebeh hry kombinacie atd.
FreeMan
 
Príspevky: 204
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 51 krát/0 krát
Karma: 0

Re: poker na facebooku

Odoslaťod popoBA 16 Sep 2010 16:59

hej pravidla su tam naozaj uzasne ked napriklad uplne chyba tlacitko BET ale je tam rovno RAISE :lol2:
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: poker na facebooku

Odoslaťod matiapag 16 Sep 2010 17:09

je to dobre na to, ze nemusis hned investovat nejake peniaze ale mozes to skusat tam. ja som vobec nemal any idea co a preco robim, bluffoval som tight hracov a nebluffoval agresorov, hral som iba jeden stol pravdaze a riadil som sa podstivym BR managmentom (musel som mat ASPON 3BI na dalsi level, inak som zostal na starom) :D

Ale na nic ine ten poker dobry nie je, este aj ked si chces zahrat s kamaratmi len tak ze sa chcete pobavit, tak bez penazi alebo aspon bez nejakeho side betu to nema zmysel :) Pre mna bola motivacia iba v tom, ze som chcel mat najviac chipov spomedzi vsetkych friendov, ale to je zakladny zmysel kazdej jednej facebook hry, aby si bol prvy spomedzi friendov :) A medzi tymi ostatnymi a tym pokrom tiez nie je zas az taky rozdiel (pri farmville sa aspon naucis obrabat zahradu :D)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: poker na facebooku

Odoslaťod HypAA 16 Sep 2010 17:14

davnejsie som tam nahral niekolko mil. a vdaka chalanovi ktory spravil tento thread sa mi podarilo tie chipy spenazit.. :) neda sa to porovnat s normlanym pokrom(horsie ako freeroll). So zakladnymi znalostami pokru sa tam da spravit niekolko miliard a pri vykupnej cene 1m = 0.5e sa da na tom pekne zarobit ked sa niekomu nedari v normalnom pokri :)

pre blizsie info o predaji piste peter81. Mal som s nim cest obchodovat a vsetko prebehlo rychlo a bez problemov.
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: poker na facebooku

Odoslaťod matiapag 16 Sep 2010 17:27

HypAA napísal:So zakladnymi znalostami pokru sa tam da spravit niekolko miliard


to potvrdzujem, prvy tyzden hrania som mal pred sebou vytlacenu tabulku s hodnotami ruk ze ci je viac postupka alebo farba :D a aj tak som spravil par 100K.

btw, ta cena je uplne famozna! Podla mna za menej ako mesiac sa tam da spravit miliarda a to je 500€ :D Ale nemyslim, ze by ten chalan odkupoval take objemy, ci?
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: poker na facebooku

Odoslaťod tomisumi 16 Sep 2010 18:35

Zarábanie na PS alebo FT už je out, je tu Facebook poker! :lol2:
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: poker na facebooku

Odoslaťod nelz0n 16 Sep 2010 20:26

ok, sice by som polemizoval o mentalnej sposobilosti nakupujucich, ale ak to niekto fakt kupi tak dobra alternativa pre nl2 grinderov(ak nieco take existuje)
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!