r3mus-ov blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod r3mus 26 Mar 2010 23:02

26.3. - dnes mi opäť nezostalo veľa času na poker. ďeň som začal tým že som s hrkotajúcim prívesným vozíkom rozvážal staré školské lavice, potom som bol s fotrom kúpiť nové auto (keď som držal tých 15k € bol to krásny pocit :) ) no a nakoniec som domrvil osobný pohovor, z čím som s odstupom času spokojný lebo sa mi aj tak nechce makať :Yahoo!:

a moja hra vyzerala presne tak ako som sa cítil. celý čas mi graf osciloval okolo nuly s min. -5 max +5,, nakoniec som to ukončil pri zisku 3,70$ a posunul som sa na rovných 16BI
//no a tiež som mal trošku smoly, riverstars nesklamal :D//


mimo iné začínam formulovať predsavzatia na ďaľší mesiac, ktoré uverejním 31.3 resp. 1.4 (len aby to potom nevyznelo že si z vás strieľam :P )
Prílohy
26.png
26.png (63.37 ) Zobrazená 2769 krát
Obrázok používateľa
r3mus
 
Príspevky: 20
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod r3mus 15 Apr 2010 22:22

ok po nechutnom 2 týždňovom období na NL5 FR som skončil BE +/- 5$ definitívne som sa vzdal hrania cash games a včera som presedlal na 2+20$ SnG HU kde sa mi zadarilo.. zatiaľ mám odohraných len asi 50 hier (z toho v pomere 40 výhier a 10 prehier) takže som v pluse.. inak kvôli tomu rake začnem skôr hrávať 5+25$ len som neni skúsený v HU a bojím sa veľkého downswingu :o

Poker Stars $2.00+$0.20 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 642075
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

Inak toto je moja najrýchlejšia prehra :lol2: Jedná sa o hneď prvú rozdanú handu :D

Hero (BTN/SB): t1500 M = 50
BB: t1500 M = 50

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 9Obrázok 9Obrázok
Hero raises to t80, BB calls t60

Flop: (t160) 8Obrázok TObrázok TObrázok (2 players)
BB checks, Hero bets t120, BB calls t120

Turn: (t400) 7Obrázok (2 players)
BB checks, Hero bets t200, BB raises to t400, Hero calls t200

River: (t1200) 9Obrázok (2 players)
BB bets t900 all in, Hero calls t900 all in

Final Pot: t3000
Hero shows 9Obrázok 9Obrázok (a full house, Nines full of Tens)
BB shows 7Obrázok TObrázok (a full house, Tens full of Sevens)
BB wins t3000
Obrázok používateľa
r3mus
 
Príspevky: 20
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod HypAA 15 Apr 2010 23:03

to si spravil velmi dobre ze si presiel z microcash na micro hu sng.. hral som 2.2$ asi tyzden kvoli doclearovaniu 1.depozitu a z cca 140 hier som mal cistych 80$ + bonus a to som asi 5-7bi odpalil uplne zbytocne.. urcite je HU ziskovejsi ako cash na low limitoch(mozno aj vyssie)

inak nemas nahodou stat 32win/20loss? teda ked mas nick r3mus4ever.. ta ruka je obycajny cooler ale ked ta na turne minraisol v 95% to znamena monster..
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod r3mus 16 Apr 2010 07:02

inak nemas nahodou stat 32win/20loss? teda ked mas nick r3mus4ever..

je to možné pretože som včera poobede zažil sériu nešťastných prehier za sebou (moje obľúbené - AAvs44 došla mu postupka :) alebo - na boarde AA9 2A - môj R na flope callnul potom mi to odcheckoval až na river kde som mu dal s K9 All-in on ukázal Ax :D ).. čiarky si nerobím a odhadol som to podľa zisku ktorý mám, ale zabudol som započítať že som vyhral aj pár 5$ SnG HU a došiel 10$ bonus :poklona:

ta ruka je obycajny cooler ale ked ta na turne minraisol v 95% to znamena monster..

na turne som vedel že má tú trojicu.. keby mi tam neprišiel full house tak mu to zložím

inak k tým HU, niekde som čítal že má veľké variance je teda vhodné prechod na 5$ pri 40 BI... aby mi to nezamávalo s BR :( a je vôbec rozdiel v "kvalite" hráčov na 2-5-10-20??
Obrázok používateľa
r3mus
 
Príspevky: 20
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod HypAA 16 Apr 2010 07:48

http://www.pokerprolabs.com/ tu si vzdy ovecku prever.. da sa na tej stranke preklikat a pekne vyfiltrovat svoje/cudzie vysledky.

no BR podla mna nepotrebujes vobec tak velky pri prechodoch v pohode staci tych 20bi na novy a ked padnes 5bi tak mas stale 30 na povodny. ja som v HU zatial viac ako 7-9bi nepadol ale ked pozrem hardcore grinderov maju niekedy pekne swingy ale to hraju inu ligu takze pri oveckach sa nemusis bat ze by si extra padol :)

HU by mal byt najmenej o variacii a este ked hras regular speed...najvasie skoky su medzi 10-20 20 a vyssie
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod r3mus 20 Apr 2010 23:03

tak,, asi po týždni hrania only SnG HU som zažil jeden pekný downswing a priznávam že vačsinu hier v tom čase som prehral svojou vlastnou vinou.. pretože to čo som hral sa nedá nazvať ani D-hrou :( potom prišla hrubá červená čiara za tým všetkým, prečistil som si hlavu prehodnotil svoju hru, upravil si BRM a výsledky sa dostavili.. v priebehu 2 dní som sa vrátil tam kde som bol v piatok večer a momentálne mám za sebou 10. výhru v sérií s čím som veľmi spokojný :)

ale stále cítim že mojej hre niečo chýba a že mám toho ešte veľa zlepšovať. obraciam sa na vás či neviete o nejakých good videách, knihách alebo článkoch s tématikou SnG HU?? trébars aj nejaké prínosné série na DC?? dik :gl:

// a ešte niečo: viete mi poradiť s nastavením HUDu pri HU?? ktoré štatistiky by som mal sledovať?
Prílohy
Bez názvu.png
Bez názvu.png (114.36 ) Zobrazená 2390 krát
Obrázok používateľa
r3mus
 
Príspevky: 20
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod HypAA 21 Apr 2010 09:11

heh len ja ti tu pisem ale ked sa nikto nechyta tak.. ja si davam stoploss 3-4prehrate HU za sebou potom otvorim pokertracker a prechadzam vsetky ruky ci som mohol spravit nieco inak.. hlavne ked viem ze nehram svoju A-game tak dam radsej pauzu

co sa tyka videii.. videl jednu seriu od mjw006 z pokersavvy napis mi pm a ja ta nasmerujem odkial sa to da stiahnut.. na dc som chvilu pozeral jedinu seriu co tam je a ten chalan je dost v minuse a zbytocne matematicke veci vysvetloval ake range pred flopom atd. pritom sa to vzdy meni podla supera a dynamiky hry.. Na HUsng.com je toho kvantum snazil som sa odtial stiahnut pack ale Slovensko ani neni v ponuke a pri vybere prevodu mi dalo iba paypal moznost

celkom zivu diskusiu o HUsng najdes na 2+2 fore a pisu tam celkom skilled hraci tak si prejdi celu sekciu Heads up NL

HUD som tiez teraz zacal nedavno pouzivas ale je to celkom zbytocne pokial nemultitablujes.. nahadzal som si tam dost statistik ale aj tak vzdy zalezi od flopu, dynamiky, stackov,blindov atd.. ale ja tam mam toto
VPIP (chcel by som cisto BB VPIP ale pokertracker to nema), Atempt to steal(btn raise), 3bet PFR, 3bet call, 4bet, Hands
Cbet F, Fold cbet F,call raise F, F AF, ch/r F,
Cbet T, call bet T, call raise T, T AF, ch/r T, donk T
call bet R, call raise R, R AF, ch/r R, donk R

najdolezitejsie su btn raise, 3bet, call 3bet, cbet, fold cbet,AF podla streets ale na to potrebujes mat aspon 100-200ruk a vacsinou super sa meni tak by som sa moc na to neorientoval.. je to dobre ked po case hras s tym istym
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!