r3mus-ov blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

r3mus-ov blog

Odoslaťod r3mus 24 Mar 2010 15:01

zdravím vás,
[na začiatok by bolo vhodné upozorniť, že som pokrový začiatočník a zhodou okolností je toto môj prvý blog. prípadná kritika môjmu egu neuškodí, vždy sa to odomňa odrazí.]
ak ste si prečítali úvodné upozornenie a beriete na seba všetky riziká spojené s čítaním môjho blogu, smelo pokračujte... ;)

kým sa ale dostanem k hre cítim potrebu priblížiť vám môj pokrový príbeh. začalo sa to po dobrovnoľne-nedobrovoľnom odchode z brna niekedy po prvom semestri (február 2010). vtedy som sa evidoval na úrade práce. ako nezamestnaný som mal veľa voľného času a v snahe vyhnúť sa robote som vyskúšal všetko možné od hrania v klube (ako DJ) cez počítačovú grafiku až po forex :D než som si tým prešiel (a to netrvalo ani mesiac) som sa prvý krát stretol s pokrom - na facebooku ;) páčilo sa mi to tam, ale žiaľ jediné spoločné s pokrom to malo pravidlá.

a teraz sa konečne dostávam k online hraniu. môj úplne prvý deposit na FT bol 10$ som dokázal prehrať v priebehu jedného dňa, povedal som si že poker je len o náhode a že sa k tomu už nevrátim. asi po týždni som prehodnotil svoju situáciu, pozrel som si nejaké inštruktážne videá, už som aj dokonca stretol s bankroll managmentom, ale zavrhol som ho s tým že ma bude brzdiť v ziskoch. so svojím druhým depositom (30$) som vydržal už o niečo dlhšie, dokonca som sa dostal do zisku. naštastie som urobil v tom čase rozumný ťah - vybral som si všetkých 30$ a nechal som si tam len zisk. ten som ešte v ten deň prehral a tých 30 $ som prehral priebežne na rôznych herniach (bol som v tom že full tilt je proti mne :D ) a bol som zase na nule. vlastne v mínuse.

než som to predýchal prešiel nejaký čas. teraz som sa už konečne poučil a začal som sa pripravovať. :x dlho do noci som študoval stratégie, učil sa počítať odds, a nasledoval asi 10h materiálu. objednal som si knihu od hellmutha, zapájal sa do diskusií... skrátka vzorne som sa pripravoval na svoj comeback.

12.3.2010 som na P****Stars depositol posledných 50$ vyčlenených na poker. začal som na NL2 a vydržal som tam neuveriteľných 5 dní. krivka ziskov mi neustale oscilovala okolo 0 a so ziskom 2$ za 5 dní som to tam zabalil a prešiel na NL5. prvý deň na NL5 bol úžasný. zo ziskom 8$ som sa cítil ako najväčší pán, kreslil som si predpovede, kde asi budem za týždeň, mesiac, rok... aj ďalší deň som mal zisk presahujúci 12$ a myslel som že som neporaziteľný. našťastie pre mňa sa to ustálilo a krivka začala už len pozvoľne stúpať. ešte musím spomenúť že do tohto času som hrával vždy iba jeden stôl, ale neskôr som začal hrať na 4 - čo je zatiaľ pre mňa akurát.

ale kedže mojím cieľom je vystúpať na vyššie limity, pri BR 120$ som sa presunul na NL10. hrávam full-ring a buy-in-ujem sa so 7,50 hlavne kvôli tým deckám čo tám nabehnú s 2$ počkajú si na dobrú kartu a idú all-in. na NL10 som prešiel dnes ráno s tým že pri 100$ a menej sa vraciam na NL5. ako to už býva, asi 3. handa na NL10 bola AA, podarilo sa mi vyprovokovať súpera v preflope na all-in, ukázal QQ a 3. queen mu prišiel na river :o začal som to dosť smutne a v priebehu dňa som sa dostal na stratu 2BI čo bolo pri mojom BR dosť kritické. naštastie som sa z toho dokázal vyhrabať a teraz som asi 1$ v mínuse.

tým som asi povedal všetko čo mám na srdci, pridávam doterajší graf, zaujímavé handy postnem neskôr :)
Prílohy
fullps.png
tu je to aj so non/showdown-ami (btw zaujímalo by ma či je to v poriadku že je nad nulou, či by som nemal viac skladať)
fullps.png (123.66 ) Zobrazená 3644 krát
ps.png
viem, že vzorka 6K je málo, ale je to za cca 2 týždne, keďže som hrával zo začiatku len 1 stôl
ps.png (117.7 ) Zobrazená 3624 krát
Naposledy upravil r3mus dňa 21 Apr 2010 09:31, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
r3mus
 
Príspevky: 20
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod palo1973 24 Mar 2010 15:08

:vitaj: a skus vygooglit stranky,ktore ti daju zadarmo startovaci kapital,je ich niekolko :gl:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod r3mus 24 Mar 2010 15:18

včera večer som spravil kvíz na pokerstrategy.. cashe som si nechal poslať na FT... tam pôjdem s nimi do HU, alebo niečo podobné

ale okrem toho, toto beriem začiatok s 50$ ako výzvu, skúšku mojích schopností a ak sa mi to náhodou podarí budem môcť hrdo povedať - toto som vybudoval z tých 50-ich dolacov ;) [ak to nevyjde, kaslem na to, drbnem tam 300$+ a bude :D ]
Obrázok používateľa
r3mus
 
Príspevky: 20
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod SadPraetor 24 Mar 2010 17:48

:vitaj:
a GL :gl:
Pekne zaciatky, slo to, skolne si si zaplatil, ale dost skoro si prisiel na to ze ide o skill a zacal si studovat a makat na sebe...
Do buducna by som vsak odporucil co najskor dodrziavat ten bankroll management, mat behind iba nejakych 10BI na limit ktory hras, to ta bude hodne stresovat, a i ten bust sa moze stat, staci trosku downswingu a tiltu
Obrázok používateľa
SadPraetor
 
Príspevky: 114
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 6

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod r3mus 24 Mar 2010 20:37

tak, dneska som to uzavrel so ziskom 7$ čo je celkom v norme a dáva mi to trošku vačšiu voľnosť do ďašieho dňa, keďže korčuľujem na hranici 12-13 BI...

za zmienku stojí snáď len táto hra, ľutovať môžem len to že som bol v tej chvíli shortstack, pretože niektorí hráči jednoducho nevedia zložiť dobré karty (dnes som mimochodom s ťažkým srdcom skladal AQ po flope 35Q,, súper mal AA)

Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 605913
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

UTG+2: $10.90
MP1: $2.30
Hero (MP2): $3.55
CO: $2.35
BTN: $6.65
SB: $4.35
BB: $2.10
UTG: $2.10
UTG+1: $5.50

Pre Flop: ($0.15) Hero is MP2 with 2Obrázok 2Obrázok
4 folds, Hero calls $0.10, 2 folds, SB calls $0.05, BB checks

Flop: ($0.30) 3Obrázok 2Obrázok 3Obrázok (3 players)
SB bets $0.20, BB folds, Hero raises to $0.50, SB calls $0.30

Turn: ($1.30) KObrázok (2 players)
SB checks, Hero bets $1, SB raises to $3.30, Hero calls $1.95 all in

River: ($7.20) 6Obrázok (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $7.20
Hero shows 2Obrázok 2Obrázok (a full house, Deuces full of Threes)
SB shows AObrázok AObrázok (two pair, Aces and Threes)
Hero wins $6.85
(Rake: $0.35)
Obrázok používateľa
r3mus
 
Príspevky: 20
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod Chlpo1989 24 Mar 2010 20:46

Preco nehras s plnym BI?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod r3mus 24 Mar 2010 20:50

Chlpo1989 napísal:Preco nehras s plnym BI?


handu predtým som prešiel QQ prišla mu farba na river, a už som si to nestihol doplniť :wall:

// aj to bol taký dilino, dorovnával ma na flope so straight draw a turn aj river mu prišli vo farbe, preto som bol trochu vyhúkaný keď som skladal :D
Naposledy upravil r3mus dňa 24 Mar 2010 20:57, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
r3mus
 
Príspevky: 20
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod Chlpo1989 24 Mar 2010 20:55

r3mus napísal:
handu predtým som prešiel QQ prišla mu farba na river, a už som si to nestihol doplniť :wall:

Na PS existuje auto rebuy. Tak sup sup nastavit ;)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod HypAA 24 Mar 2010 21:00

ako chces ziskat starting capital od ps.com ked uz si regnuty na fulltitle..? tam je podmienka ze zadas ich bonusovy kod pri registracii.. vies ze za multiaccount je ban?

preco by mal mat plny stack? pozri kolko je tam shortstackov.. radsej si vyberaj stoly kde su max 2shorti a hraj s plnym BI alebo radsej nizsi limit ale hraj so 100bb
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod r3mus 24 Mar 2010 21:01

Chlpo1989 napísal:Na PS existuje auto rebuy. Tak sup sup nastavit ;)

práve som nad tým rozmýšľal, a našiel som :) geniálne thx :good:

HypAA napísal:ako chces ziskat starting capital od ps.com ked uz si regnuty na fulltitle..? tam je podmienka ze zadas ich bonusovy kod pri registracii.. vies ze za multiaccount je ban?


viem ale včera som inštaloval nový win, takže ani stopy po inštalácií ich softu, reštartol som modem a regol som sa ako John McCormick s novým mailovým acc.. to by v tom bol čert aby ma chytli (teda ak ma tu na fóre nejaká dobrá duša nenatre)
Obrázok používateľa
r3mus
 
Príspevky: 20
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!