Rictuv blog, aneb fishky utoci

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Rictuv blog, aneb fishky utoci

Odoslaťod dzejkej 15 Feb 2009 19:12

Ricta napísal:Dalo to zabrat, ale dobrá věc se podařila... :)

bonus.jpg


Parada :poklona: :good: .. Planujes sa niekam prestahovat a ak ano, tak kam?
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Rictuv blog, aneb fishky utoci

Odoslaťod Ricta 15 Feb 2009 19:23

Plánuju, akorát ještě nevim kam... :) Momentálně něco mam na P*R, tak tam vyclearuju bonus (jenom nějakej 50ti dolarovej) a pak se rozhodnu kam dál... Problém je ten, že tenhle semestr nebude na poker čas, protože jsem asi na jediný koleji na světě kde neni internet, takže můžu hrát jenom přes víkendy... Ale bude to nějaká herna z pokersavvy, jsem se tam kdysi regnul a teď jsem koukal, že maj v nabídce pokerovej stůl a ten chci (jedinej kulatej stůl u nás v hospodě je totiž většinou zabranej zazobanejma mariášníkama, tak tam budem mít svuj, jenom pro nás :lol2: ) , takže další herna bude nějaká z jejich nabídky, kde ještě nejsem reglej... :)
Obrázok používateľa
Ricta
 
Príspevky: 187
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Rictuv blog, aneb fishky utoci

Odoslaťod Ricta 18 Máj 2009 22:42

Zdravim, poslední dobou jsem svůj blog celkem zameškával, ale rozhodl jsem se to napravit. Na poker jsem neměl moc čas, protože jsem byl na koleji, bez internetu :bad: , což sice bylo na hov*o, ale zase na druhou stranu jsem měl čas na jiný věci (škoda, že hlavně na chlast... :-D ) Poker jsem hrál akorát tak chvíli v pátek, nebo o víkendu, takže jsem si něco vydělal, ale nic zázračného... Takže od doby co jsem sem psal naposled se toho moc nezměnilo... :-)

Ikdyž něco samozřejmě ano, například jsem změnil hernu - nyní hraji u Ladbrokers poker a celkem si pískám (mají zajímavej rake race a je to tam dost fishy) a docela se mi tam daří... Účet jsem si založil 26.4. a od té doby jsem si vybral už 600 EUR což pro studenta a hráče NL20 je částka celkem příjemná... :-) Nyní jsem navíc krůček od welcome bonusu 500 dol. + v rake race jsem zatím na 400 dolarech, ale čekám že bych mohl jít ještě tak o 50 - 100 výš.

Bohužel mam jenom PT3 a ten, pokud se nepletu, microgaming nepodporuje, takže hraju bez něj... Je to bez něj malinko horší, ale dá se to, stačí si hrát svojí hru a ostatní po mě hází peníze vidlemi, takže ho ani nepotřebuji... Akorát vám tedy nemohu nabídnout žádné grafy, statistiky a pod... Od další session aspoň budu dávat nějaké zajímavé handy, aby bylo o čem diskutovat...
Obrázok používateľa
Ricta
 
Príspevky: 187
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Rictuv blog, aneb fishky utoci

Odoslaťod Horsey7 18 Máj 2009 22:45

hm takze ten RictaCZ z U***et asi nebudes ty..
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Rictuv blog, aneb fishky utoci

Odoslaťod Ricta 18 Máj 2009 22:47

budu :-D U***et jede taky pod microgamingem, takže jsem to já.... :) hráli jsme spolu? :)
Obrázok používateľa
Ricta
 
Príspevky: 187
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Rictuv blog, aneb fishky utoci

Odoslaťod Horsey7 18 Máj 2009 22:48

jj parkrat :) aj som sa snazil s tebou semtam komunikovat, ale mal si vypnuty prijem ;)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Rictuv blog, aneb fishky utoci

Odoslaťod Ricta 18 Máj 2009 22:50

jj, chat mam vyplej, mam tam vždycky zaplý options (ani nevim proč :) ) a nějakou zajímavou hru jsme spolu odehráli aspoň? :)
Obrázok používateľa
Ricta
 
Príspevky: 187
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Rictuv blog, aneb fishky utoci

Odoslaťod Horsey7 18 Máj 2009 22:54

Ricta napísal:chat mam vyplej, mam tam vždycky zaplý options (ani nevim proč :)


the same :)

moc sme toho nehrali..co pozeram tak z 322 hier tento rok si mi zobral len 17bb..takze pohodka (opacne netusim) :D
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Rictuv blog, aneb fishky utoci

Odoslaťod Ricta 18 Máj 2009 23:00

asi jsem tě podvědomě šetřil... :-) pod jakym tam hraješ nickem?
Obrázok používateľa
Ricta
 
Príspevky: 187
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Rictuv blog, aneb fishky utoci

Odoslaťod Horsey7 18 Máj 2009 23:02

prekvapujuco Horsey7 :)
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!