Riddlah Chalange

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Riddlah Chalange

Odoslaťod Riddlah 07 Feb 2010 20:06

Inspirovany Phat Phuck Chalange som sa rozhodol spravit si vlastnu chalange. Nedavam si za ulohu schudnut, kvoli tomu ze mne do idealnej hmotnosti pre mna nechyba az tak vela kg.

Preco si kvoli tomu zakladam novy topic ?

Chcel by som si zaznamenat svoju cestu. Respektive vidiet ako som k tomu pristupoval, pokial som sa dostal, etc.

Co chcem ?

Master Goal: Become Iron Man.

Sub ciel: spravit triatlon (1km plavanie, 10km beh, 50km bike)

Ziskat aspon jedneho citatela.

Preco to chcem ?

Mam rad vyzvy, dostat sa tam kde sa ini nedostali. Chcem zlepsit kondiciu kvoli celkovej psychickej pohode a odolnosti.

Moja sportova minulost:

Som chlapec ktory sa od zaciatku roka snazi nieco pre seba spravit:D kedze do teraz toho moc nerobil. S vynimkou historickeho sermovania.



Riddlah
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: Riddlah Chalange

Odoslaťod mr_kaktus 07 Feb 2010 20:22

zhodou okolnosti som asi pred mesiacom stiahol tusim dve knihy o tom ako trenovat ma triathlon tak ak chces poslem :) ak nevadi ze su v anglictine :)
Obrázok používateľa
mr_kaktus
 
Príspevky: 1168
Založený: Aug 2008
Poďakoval/li: 67 krát/61 krát
Karma: 26

Re: Riddlah Chalange

Odoslaťod Riddlah 07 Feb 2010 20:28

absolutne nevadi, budem velmi vdacny za ne, v msg ti poslem svoje icq :)
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: Riddlah Chalange

Odoslaťod yegon 07 Feb 2010 20:53

kaktus posli aj mne :)

inak ten ironman je cca 3x triatlon? mas v plane to urobit len tak pre seba alebo sa zucastnit nejakej sutaze? v akej forme si teraz?

zda sa mi ze ten triatlon sa da dat v pohode ak sa clovek nejak moc nezenia za casom ale ironman musi byt sakra zahul - pokus zmaknut to ale znie lakavo
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Riddlah Chalange

Odoslaťod poldinhoo 07 Feb 2010 21:01

moj kamarat je 2násobný majster európy v triatlone..možno ti zoženiem nejaké tipy aj keď už s ním často nebývam

ale pamatám si napr. že to bol taký blázon že sedíme večer na intráku v BA a on sa išiel previezť na bicykli večer a asi tak za 5hodín sa vrátil,že bol doma(na myjave cca 120km) a to bol po bežeckom tréningu..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Riddlah Chalange

Odoslaťod Xaress 07 Feb 2010 21:08

Good luck, som silno zvedavý ;) a 1 pravidelného čitateľa máš :gl: už len ten Ironman :)



P.S. radšej si daj do poriadku notebook a nie challenge vymýšľať :D
Xaress
 
Príspevky: 466
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 41 krát/19 krát
Karma: 10

Re: Riddlah Chalange

Odoslaťod Riddlah 07 Feb 2010 21:32

@Yegon

Ironman je 180km bike, 3.8km swim a 42.2km beh

mam plan to zatial spravit pre seba, ked zistim ze som toho schopny urcite sa budem chciet zucastnit nejakej sutaze, co sa tyka mojej momentalnej formy tak je to bieda, dokazal by som ale zaplavat 1km si myslim, kedze sa snazim pravidelne plavat a posledny mesiac aj pravidelne fitkujem

ked som posledny krat skusil behavat tak som po 1km bol mrtvy a na bike som netravil nikdy moc casu, 50km som na nom este zdaleka nedal


@poldinhoo

tak to budem urcite vdacny :) inac neni ten tvoj kamarat historik, jedna moja kamaratka mi spominala, ze tiez ma nejakeho kamarata ktory robi take sialene dlzky :P

@Xaress

diki

clovek 2 tyzdne nehra poker a uz mu z toho sibe nie ?:D
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: Riddlah Chalange

Odoslaťod yegon 07 Feb 2010 21:36

Riddlah napísal:@Yegon

Ironman je 180km bike, 3.8km swim a 42.2km beh

....

dokazal by som ale zaplavat 1km si myslim

behavat tak som po 1km bol mrtvy

na bike som netravil nikdy moc casu


long way to go dude - GL

ked budes skusat ten triatlon daj vediet budem ti robit partaka :)

1km som plavaval na zakladnej skole, zabehol som 15km nedavno a na biku sa nejak naucim - hlavny problem je bolavy zadok :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Riddlah Chalange

Odoslaťod Riddlah 07 Feb 2010 21:38

@Yegon

I will

Thanx you :)
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: Riddlah Chalange

Odoslaťod Riddlah 08 Feb 2010 20:30

DAY 01

Dneska moji partaci na posilku sa rozhodli ze hranie world of warcraft je lepsie ako posilka. Jeden mal aj vaznejsi dovod, druhy spominal nejakeho draka co idu zabit ci co, a ze den pred tym to zabijali 6hodin aj tak to nezabili. Tak som sa rozhodol ze si dam sam doma par klikov a brusakov a neskor som si siel zaplavat. Plaval som asi hodinu a zistil som ze neviem plavat kraula, lebo som videl ze plavem inac ako manik, ktory tam dava jednu dlzku za druhou. Potom som cely zmoreny siel na vahu a zistil som krutu pravdu, vazim o pol kila - kilo viacej :D, neviem ci to bolo satami alebo tym ze mama oslavovala vcera narodeniny
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!