rOhLiKov microlimit q:o]=~~

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

rOhLiKov microlimit q:o]=~~

Odoslaťod rOhLiKoS 22 Sep 2009 21:50

Zdravim,

rozhodol som sa zalozit blog na fore, aby som ziskal rady od skusenejsich hracov a napredovat v mojej hre. Mam 25 rokov a poker hram asi rok a pol. Ako vacsina som zacinal na freerolloch. Hram sng a mtt turnaje a mozno by som chcel v buducnosti vyskusat aj CG, ale vsetko ma svoj cas. :) Moja kariera v jednotlivych herniach sa skoncila utopenim $ v rulete. :wall: Ked to zosumarizujem, tak som zbytocne utopil asi 1500$. :fish: Takze moje dlhe hodiny vysedavnia pred PC skoncili za par minut v tej p***vine...
Cez pokrestrategy som si vyriesil promo $ do herne PS a zacal grindid. Maly hotrun vystriedal pad na huby a ostalo mi 5$. Dalsi hotrun na 40$ vystriedal pad na 2$. :)) Nedodrziaval som BR a hral prilis vysoke limity v tilte s tym, ze to nahram nas5 - omyl. Takze som zobral svojich 2.46$, zacal hrat a dodrziaval BR. Nejakou nahodou sa mi to podarilo rozmnozit na 370$, kt. reprezentuju moj BR. Chcel by som hravat nejake 6 max sng turnaje a mozno HU a dodrziavat hlavne BR a nic nehrat okrem pokru !!!
Dufam, ze chalani ako 7castle a pali mi daju nejake tie rady.

Ideme nato. :Yahoo!:
Naposledy upravil rOhLiKoS dňa 07 Dec 2009 16:08, celkovo upravené 1 krát.
rOhLiKoS
 
Príspevky: 22
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: rOhLiK aka dalsia SnG FiSH q:o]=~~

Odoslaťod dzejkej 22 Sep 2009 22:02

:vitaj:

No vidim, ze si mal rebelske zaciatky plne hazardu a tiltu. Tak drzim palce, nech si uz z toho uplne vyrastol a odteraz budes sekat latinu a davat vsetkym SNG regom na prdel :).

:gl:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: rOhLiK aka dalsia SnG FiSH q:o]=~~

Odoslaťod spax 22 Sep 2009 22:35

pripada mi to jako start me poker kariery na bwinu. tam se tez dost celkem topily penize v rulete a blackjacku :) kazdopadne WELCOME a :gl: na stolech ;)
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: rOhLiK aka dalsia SnG FiSH q:o]=~~

Odoslaťod Pepi 23 Sep 2009 09:16

Tak mame dalsieho do party. :) Vitaj!
Odporucam postudovat ICM, citat 2+2 forum, stiahnut 7castlove videa, postovat handy, ktore by si chcel diskutovat (bud tu alebo ak nemas problem s anglinou, tak na 2+2) a dodrziavat BR management! Tych 370 USD na PS je idealne na 3,40 9max regular alebo 3,40 10max turba. Ak sa nezenies za objemami, tak by som hral zo zaciatku skor tie 9max s 10min. levelmi.
:gl:
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: rOhLiK aka dalsia SnG FiSH q:o]=~~

Odoslaťod 7castle 23 Sep 2009 10:02

Haha ruleta je dost EV- to je znama vec ;)

BRM je klucovy, takze s rozumom do toho, a hlavne sa snaz co najskor hrat nejaky BI s co najrozumnejsim rakom, cize pod 10%.

GL
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: rOhLiK aka dalsia SnG FiSH q:o]=~~

Odoslaťod palo1973 23 Sep 2009 10:35

rOhLiKoS napísal:Zdravim,


Dufam, ze chalani ako 7castle a pali mi daju nejake tie rady.

Ideme nato. :Yahoo!:



-nedavaj ma do jedneho riadku so 7castlom,on je winning pokerpro a ja rakeback pro :wall: ,on ti moze poradit ako hrat a ja kde ziskas najlepsi rakeback
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: rOhLiK aka dalsia SnG FiSH q:o]=~~

Odoslaťod rOhLiKoS 23 Sep 2009 12:18

Danke za privitanie a za prve rady. Myslim, ze budem hravat nejake 6 max sng. Tusim po 3.25$ su tam 6$ + rake a malo by to byt pod 10 % a mozno do toho zadam par 5.20$ DoN. Tentokrat by som si fakt chcel odpustit vsetky ulety na limit, kt. mi BR absolutne nedovoluje.

Strasne ma vie vytocit, ked moj push zavola idiot s kartami typu 34s, Q5s a podobne kktiny, kt. ma nasledne vytrieskaju a to mi strasne pije krv a prestavam sa ovladat, ked sa to stava uz hadam aj pravidlom. Keby som pushoval 1BB stack, tak nepoviem ani pol slova na superov call, ale 7 - 12 BB stacky. Je ich call ziskovy ? To asi sotva...

Tato otazka bude asi nezmyselna, ale musim ju polozit. Vcera som hral 180 man sng a v HU som mal asi 2/3 zetonovu prevahu. Mal som cca 190k a super mozno 80k. Super sa zdal byt celkom rozumny a nevidel som ho robit ziadne hluposti ani chyby. Na ruku mi prislo 88. Rovno som zabil all in, aby som sa vyhol tomu, aby nieco uluckoval typu K 9, Q T atd. Typek duma, duma a zavola. Bol som 100% presvedceny, ze ma dve over a ideme do flipu a chalan otoci 10 7o. :fish: Ake mohli byt jeho myslienkove pochody ??? Myslel si, ze mam 22 alebo co more. :crazy:

Taktiez by som sa chcel opytat, ze aky uzitocny soft by som mal pouzivat na sng turnaje.

Btw. vsetkym z gramatickeho okienka odkazujem *censored*

Edit: v tom HU mal chalan minimalne 40BB !!!!
rOhLiKoS
 
Príspevky: 22
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: rOhLiK aka dalsia SnG FiSH q:o]=~~

Odoslaťod palo1973 23 Sep 2009 13:08

-ok poradim ti nieco na uvod,neries veci ako to mohol ten debil zavolat,to bol zly call od supera atd,ale ries svoju hru,napr. ten push za 40 BB v HU je naozaj hlupost,lebo normalne ta zavola len lepsia ruka,ak ste takto deep terba hrat este poker :D
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: rOhLiK aka dalsia SnG FiSH q:o]=~~

Odoslaťod rOhLiKoS 23 Sep 2009 13:19

Mne to bolo jasne, ale mozno mi nejaka fishka (este vacsia ako ja ) napise, ze on by to spravil preto a preto.
rOhLiKoS
 
Príspevky: 22
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: rOhLiK aka dalsia SnG FiSH q:o]=~~

Odoslaťod Riddlah 23 Sep 2009 17:32

typek sa hral na Gusa Hansena :)
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!