Sad's "learn as you go"

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Sad's "learn as you go"

Odoslaťod dzejkej 09 Mar 2010 21:48

Nebetoval by som turn. Pri tych statoch na tej mensie vzorke ma od calling station naozaj daleko. So 77 mi to pride prilis thin.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Sad's "learn as you go"

Odoslaťod SadPraetor 10 Mar 2010 22:09

Big change...

Takze dnes poinformujem o par veciach co mi hodne zmenili hru. Ale najprv taky vecerny report, 400 ruk 3BI na NL5 (NL10 som dnes nanahadzoval) takze spokojnost, oproti vcerajsku som naozaj hral dobre (relativne myslene na moje pomery)

Takze co sa udialo, Titan poker dnes menil skin, isiel z modrej do ciernej/sedej/takej matnej cosi??? :crazy: co mi vsak pripomenulo VC poker, co bola moja prva herna, citil som sa ako doma. Vyzera to trosku viac cool, farba mi sedi, no zmenili i velkost pisma, zmensili ho co je problem. Notes na hracov sa teraz davaju trosku obtiaznejsie, v style P****Stars, a pismo je tak male ze pri velkosti mojich stolov nie som schopny citat. Tiez pridali moznost preffered seat :Yahoo!: , trosku pridali na case na rozhodnutia, a je konecne vidiet kolko vlastne mate, kedze tam je odpocet sekund. Cely skin vyzera tak trochu nieco medzi U***et a B**n si myslim.

Obrázok


Tak a teraz ta zla sprava. Zmenili i formu ukladania ruk v hand history, takze moj cracknuty HEM 1.05 uz nefunguje :smola: :apminer2: :apminer2: . A doprdele... :wall:
Ked hrate pol roka so statmi tak navyknete, proste skorej dokazete identifikovat hracov, ich styly, viete koho si mozete dovolit 3betovat s JJ/TT, komu kradnut blindy i s "odpadom" (relativnym) pred kym branit blind (robi to casto, a na 3bet fold). Tiez som mal vsetky poznamky ktore som mal na hracov v HEM databaze, nie v herni, takze teraz k nim nemam real time pristup. Kvoli tejto zmene som dnes napr ani nenahadzoval NL10 stoly, at sa otrepem pri novej situacii. Mam uz doclearovat par bodov, tak to dorazim a pojdem na ten FTP, kde skusim vyclearovat ten HEM (ak som spravne pochopil z chlpovho blogu (pouziva ten isty HEM co ja) tak i tam mu HUD robi problemy, no je schopny importovat ruky - aspon to :) ). Minut 55$ na small stakes verziu sice mozem, ale vidim tam moznost sa k nemu dostat kvazi zadarmo v podobe bonusu tak naco ukrajat z BR
Ale aby sme len nenadavali, musim povedat ze to bol taky navrat k ABC pokru, nevymyslal som, nic som nejak neskusal, chybali staty, a tak som sa nepustal do nejakych cudnych pokusov, mozno to je dobre, vsimol som si ze som sa v poslednej dobe stal nejak moc posadnuty statmi, result oriented, a uz som si na to aj zrobil poznamku ze budem musiet zapracovat na mindsete. Takto bez statov to pomoze sa s tym popasovat. Vsimol som si ze som hral o dost uvolnenejsie, necitil som tlak, tak hadam to aj bude k niecomu dobre.
Bohuzial vsak asi nebudem postovat ruky/gravy nejaky ten tyzden dva, par viet napisem, a zreferujem, ale nechce sa mi prehrabavat rucne cash table history (thank god for HEM filters :good: ). Takze tak...

GL :gl: a cya
Sad
Obrázok používateľa
SadPraetor
 
Príspevky: 114
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 6

Re: Sad's "learn as you go"

Odoslaťod SadPraetor 15 Mar 2010 17:30

NL 10 shoot
Takze tento tyzden (pokrovy tyzden pre mna je sobota az nasledujuci piatok) prvy shoot na NL10. Najprv 3 sessions (cca 1200 ruk) v minuse asi celkovo 1,5 BI, takze som bol kusok "vystraseny" ci to pojde. Uz som zvazoval ci dnes nedam iba NL4 stoly na ukludnenie. Nakoniec som si povedal ze "professional doesn't run bad or good, he just plays", + fakt ze som si ako hranicu urcil az stratu 4 BI ked som s NL10 tento tyzden zacinal, takze i dnes som si zahral NL10. Nastastie dnes triafalo mna, ziaden cooler som nezazil, hraci aj cosi preplatili, takze 1BI+ :good:
Najblizsie 2 dni mimo scenu, na cestach.

Zatial cya
Sad
Obrázok používateľa
SadPraetor
 
Príspevky: 114
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 6

Predchádzajúca

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!